Бронхоектатична хвороба
Фіто-карамель лакричного (Іммунвіт)
Екстракт СОСНА-ЛИМОН (30 мл)

Бронхоектатична хвороба що це?
Бронхоектатична хвороба - це захворювання, що характеризується незворотними змінами (розширенням, деформацією) бронхів, що супроводжуються функціональною неповноцінністю і розвитком хронічного гнійно-запального процесу в бронхіальному дереві. Видозмінені бронхи звуться бронхоектазів (або бронхоектазів).
Бронхоектатична хвороба у дітей проявляється рецидивуючими бронхітами. Це хронічне захворювання бронхолегеневої системи, що характеризується незворотною деформацією і гнійно запальними змінами бронхіального дерева.
Бронхоектатична хвороба класифікація :
- - по виду деформації бронхів - мішечкуваті, циліндричні, веретеноподібні і змішані;
- - за ступенем поширення патологічного процесу - односторонні і двосторонні (із зазначенням сегмента або частки легені);
- - по фазі перебігу бронхоектатичної хвороби - загострення і ремісія;
- - з причин розвитку - первинні (вроджені) і вторинні (придбані);
- - по клінічній формі бронхоектатичної хвороби - легка, виражена, важка і ускладнена.
Бронхоектатична хвороба причини первинних бронхоектазів служать вроджені вади розвитку бронхів - недорозвинення (дисплазія) бронхіальної стінки. Придбані бронхоектази виникають у результаті бронхопневмонії, хронічного деформуючого бронхіту, туберкульозу або абсцесу легкого, внаслідок попадання сторонніх предметів в просвіт бронхів.
Бронхоектатична хвороба симптоми : кашель з гнійною мокротою, що відходить після нічного сну і в« дренажному положенні », при якому мокрота краще відтікає з уражених бронхів; загальне нездужання, підвищення температури тіла. Бронхоектатична хвороба ознаки ускладнення захворювання-кашель може призводити до розриву кровоносних судин в стоншених бронхіальних стінках, що супроводжується кровохарканням, а при травмуванні великих судин - легеневою кровотечею.
Діагностика бронхоектатичної хвороби грунтується на зборі анамнестичних даних, фізикальному обстеженні, лабораторних та інструментальних дослідженнях. Провідну роль відіграє інструментальне обстеження.
Бронхоектатична хвороба діагностика - бронхографія є найвірогіднішим методом обстеження при даній патології, Вона дозволяє уточнити ступінь поширеності бронхоектазів, їх локалізацію, форму. Також в діагностиці використовується рентгенографія грудної клітини, бронхоскопія, комп'ютерна томографія.
Бронхоектатична хвороба профілактика розвитку бронхоектатичної хвороби передбачає диспансерне спостереження пульмонолога за хворими з хронічними бронхітами та пневмосклерозом, їх своєчасне і адекватне лікування, виключення шкідливих факторів (куріння, виробничих і пилових шкідливих), загартовування. З метою попередження загострень бронхоектатичної хвороби необхідна своєчасна санація придаткових пазух носа при синуситах і порожнини рота при захворюваннях зубо щелепної системи.
Бронхоектатична хвороба препарати у періоди загострень бронхоектатичної хвороби основні лікувальні заходи спрямовані на санацію бронхів і придушення гнійно-запального процесу в бронхіальному дереві.
протимікробні препарати:
- - Антівір-Биол (таблетки)
- - Фіточай «Зимовий»
- - Екстракт «Брусниці» (рідкий)
- - Екстракт «Клюкви» (рідкий)
- - Екстракт «Ялівцю» (рідкий)
- - Екстракт «Полину» (рідкий)
- - Екстракт «Чабреца »(рідкий)
- - Екстракт« Часника »(рідкий)
- - Чорний кмин (масло)
протизапальні препарати:
- - Антівір-Биол (таблетки)
- - Моно-Биол «Аїр» (таблетки)
- - Фіточай «З імній »
- - Екстракт« Айра болотного »(рідкий)
- - Екстракт« Оману »(рідкий)
- - Екстракт« Ялівцю »(рідкий)
- - Екстракт «Чабреца» (рідкий)
десенсибілізуючі препарати:
- - Яблопект Чистий
- - аллерго- Биол (таблетки)
- - Кальціо -Біол (таблетки)
- - Моно-Биол «Солодка» (таблетки)
- - фіточай «Сонячний»
- - Екстракт «лопуха» (рідкий)
- - Фітосорб (порошок)
препарати, що стимулюють імунну систему :
- - Яблопект №7 «Вітамінний»
- - імуно-Биол (таблетки)
- - «Сосна-лімон- Биол »(таблетки)
- - Екстракт« Брусниці »(рідкий)
- - Екстракт« Клюкви »(рідкий)
- - Чорний кмин (масло)