Аритмія

Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.

Аритмія що це?

Аритмія - це відхилення частоти, сили і послідовності серцевих скорочень від звичайного синусового ритму. У медицині її розглядають як патологічний стан, а не в якості захворювання.

Причини аритмії

Причини виникнення аритмії - протягом життя людини аритмії можна виявити в будь-якому віці. Іноді вони зустрічаються без будь-яких проявів хвороби, у здорових людей, виявляються випадково. Є випадки, коли порушення ритмів серця пов'язані з важкою патологією серця, інших органів.

Аритмія може бути викликана деякими особливостями способу життя:

- при надмірному фізичному навантаженні; - порушення сну; - зловживанні сіллю і жирною їжею.

Причини аритмії у жінок:

Жінки значно емоційніше чоловіків, тому основною причиною аритмії у жінок є часті стреси і нервове перенапруження. А також аритмія може розвинутися в результаті гормональної перебудови організму під час менопаузи. Збої серцевого ритму у жінок спостерігаються під час вагітності. Найбільші навантаження організм відчуває під час першого триместру та останніх тижнів.

Аритмія серця причини виникнення:

 • - ІХС,
 • - профвредности,
 • - Гіпертонічна хвороба,
 • - Цукровий діабет,
 • - Стреси і неврози,
 • - Патологія щитовидної залози,
 • - Прийом деяких ліків.

причини аритмії у чоловіків:

Основні причини аритмії серця у чоловіків полягають в нездоровому способі життя, який виражається в незбалансованому харчуванні на швидку руку (наприклад, у холостяків), частих перекуси, зайвому вживанні спиртного, куріння. У літньому віці порушення ритму серця пов'язані з ускладненнями наявних хвороб серця, інших органів.

Симптоми аритмії серця

Серцева аритмія симптоми і її прояви залежать від їх виду, впливу на роботу серця і системну гемодинаміку (рух крові, забезпечення киснем життєво важливих органів).

Основні ознаки аритмії серця:

 • - Завмирання серця,
 • - Болі в грудях,
 • - Запаморочення,
 • - Задишка,
 • - Запаморочення,
 • - Напади серцебиття і перебої в серцевій діяльності.

Симптоми аритмії серця у жінок в чому схожі з симптомами у чоловіків, однак є деякі особливості, серед яких:

 • - вікової ознака недуги: у жінок недуга виявляється найчастіше після 50-річного віку;
 • - висока чуттєвість жінок по відношенню до нападів недуги: відразу відчувають і частіше панікують з цього приводу.

Ознаки аритмії у жінок - це відчуття перебоїв в серці, слабкість, біль у грудях, хвилювання. Крім цього, вона може проявлятися помутнінням в очах, яке сприймається як нормальний стан. У разі частого прояви таких ознак треба терміново звертатися до лікаря, так як це може призвести навіть до непритомних станів, а також інсульту чи інфаркту.

Препарати від аритмії серця

при появі перших симптомів аритмії рекомендується відразу ж звертатися за консультацією до лікаря, який після обстеження підкаже вам які препарати приймати при аритмії серця. Не всі аритмії потребують лікування. Потреба його визначається видом, суб'єктивної переносимістю порушень ритму серця, змінами гемодинаміки.

Фіто препарати при аритмії серця дуже актуальні. Якщо аритмія серця почалася на нервовому грунті, рекомендується приймати комплекс «Антистрес» або фіточай «Рівновага», таб. «Релакс-біол», екстракт «Антістресс- біол».

Препарати від аритмії цієї групи надають помірний заспокійливий і антифобический ефект. Вони не викликають міорелаксації, атаксії, сонливості, явищ психічної і фізичної залежності, надають регулюючий вплив на функції центральної нервової системи - підсилюють процес гальмування або знижують процес збудження. Снодійного дії не роблять, але полегшують настання природного сну і поглиблюють його. Відмінного результату при порушеннях серцебиття можна домогтися за допомогою екстракту і таблеток «Кардіо». Ці серцеві препарати при аритмії на основі глоду відмінно зарекомендували себе при лікуванні даної патології. При захворюваннях, що ускладнилися аритмією, пов'язаних з органічним ураженням серця, обов'язково проводиться лікування основного серцево-судинного захворювання, що може значно зменшити прояв аритмії навіть без застосування етіотропних антиаритмічних препаратів. Які препарати приймати при аритмії серця визначає і призначає тільки лікар. Так, в лікування ішемічної хвороби серця з аритмією обов'язково повинні входити антиангінальні засоби за показаннями: бета - адреноблокуючі препарати, блокатори кальцієвих каналів, інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту. При проявах серцевої недостатності призначаються препарати, купирующие даний стан. У лікуванні також повинні враховуватися показники ліпідного обміну і при необхідності здійснюватися корекція ліпідів лікарськими засобами.