Алкоголізм

Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.

Алкоголізм - одна з найстрашніших хвороб на Землі.

Алкоголізм- важке захворювання, симптоми якого проявляються в постійній потребі в сп'янінні, розладі психічної діяльності, падінні працездатності , деградації особистості, соматичних і неврологічних порушеннях, втрати соціальних зв'язків.

Симптоми алкоголізму.

Прояв симптомів алкоголізму залежить від стадії хвороби, віку, статі, стану здоров'я людини та інших факторів. Виражені ознаки алкоголізму - це підвищена тяга до спиртного, поступове підвищення дози алкоголю, важкий похмільний синдром після вживання алкогольних напоїв, втрата пам'яті після запою, схильність до вживання алкоголю в самоті або компаніях, депресія, замкнутість.

Алкоголізм симптоми:

 • - відсутність блювотного рефлексу при прийомі великої кількості алкоголю;
 • - втрата контролю над кількістю випитого;
 • - часткова ретроградна амнезія: хворий не пам'ятає, що відбувалося напередодні, під час або після прийняття спиртного;
 • - наявність сильного ранкового похмілля;
 • - виникнення психологічної залежності від алкогольних напоїв.

Перші симптоми алкоголізму виникають в результаті регулярного вживання спиртних напоїв, проте повністю сформувавшись, хвороба може продовжувати розвиватися і при утриманні від алкоголю.

Перші ознаки алкоголізму можна запідозрити, якщо людина:

 • - вживає спиртне з метою забути про всі проблеми,
 • - випиває вранці або поодинці,
 • - в стані сп'яніння може завдати шкоди собі чи оточуючим,
 • - потребує у все більшій і більшій кількості спиртного,
 • - втрачає контроль над собою.

Якщо у вас або ваших близьких є подібні проблеми, постарайтеся звернутися до лікаря. Алкоголізм умовно поділяють на стадії.

Алкоголізм стадії симптоми

Перша стадія

Тривалість від 1 року до 5 років.

На даній стадії захворювання у хворого з'являється синдром психічної залежності: постійні думки про спиртне, підйом настрою в передчутті випивки, почуття незадоволеності в тверезому стані. Патологічний потяг до алкоголю проявляється в ситуаційно обумовленої формі. «Тяга» до спиртних напоїв виникає в ситуаціях, пов'язаних з можливістю, з'являється синдром зміненої реактивності у вигляді зростаючої толерантності.

Друга стадія

Тривалість 5-15 років.

Патологічний потяг до алкоголю стає більш інтенсивним і виникає спонтанно. Толерантність при формуванні другої стадії продовжує підвищуватися, досягає максимуму, і, потім, протягом ряду років залишається незмінною. Алкогольні амнезії стають систематичними, забуваються окремі епізоди значної частини періоду сп'яніння. З'являється фізична залежність від алкоголю.

Третя стадія

Тривалість 5-10 років.

Патологічний потяг до алкоголю, втрата кількісного контролю, абстинентний синдром, алкогольні амнезії - зазнають подальший розвиток і проявляються у вигляді найбільш важких клінічних варіантів. Головна ознака переходу алкоголізму в третю стадію - зниження толерантності до алкоголю, хворий п'яніє від менших, ніж зазвичай доз алкоголю. Підвищення продуктивності лікарських спиртних напоїв знижується, вони лише помірно вирівнює тонус, практично кожне алкогольне сп'яніння закінчується амнезією.

Профілактика алкоголізму

Алкоголізм розвивається поступово профілактика пияцтва і алкоголізму дозволяє попередити це підступне захворювання і величезна кількість негативних наслідків, пов'язане з ним. Якщо ви намагаєтеся вирішувати свої проблеми за допомогою алкоголю або просто вживаєте алкоголь щодня, слід задуматися про свій стан. Якщо ви вирішили боротися зі своєю згубною звичкою, то алкоголізм і його профілактика полягають в наступному:

 • - скорочуйте час, яке ви проводите з питущими людьми. Уникайте того місця і тієї компанії, в якій ви зазвичай випиваєте,
 • - намагайтеся контролювати кількість випитого. Ви можете випити коктейль або келих вина на святі, але тільки один. Решта напої повинні бути безалкогольними;
 • - не пийте за кермом. Якщо ви вирішили випити, подбайте про те, щоб хтось, хто не випивав, привіз вас додому;
 • - утримуйтеся від прийому алкоголю, якщо у вашій родині хтось страждав від алкоголізму;
 • - намагайтеся відмовитися від усіх шкідливих звичок, дуже часто перша тягне за собою наступну;
 • - не використовуйте алкоголь як засіб відходу від проблем. Якщо у вас труднощі вдома або на роботі, поговоріть з одним, родичем, членом вашої церковної громади або з лікарем, якому довіряєте.

Спорт і активний спосіб життя - це і є заходи профілактики алкоголізму та пропаганда здорового способу життя.

Препарати від алкоголізму

Існує чимало різних методів лікування алкоголізму. Жоден з них не є панацеєю або легким способом кинути пити, тому що насамперед хворому необхідно мати силу волі і прагнення самому позбутися від цієї серйозної проблеми.

Препарати проти алкоголізму на основі лікарських трав допомагають в комплексному лікуванні та служать профілактикою алкогольної залежності і похмільного синдрому.

Наші препарати проти алкоголізму екстракт «Антіалкоголь- біол» і «Фітосорб» надають комплексну дію на організм:

 • - знімають залежність від спиртного при курсовому застосуванні;
 • - полегшують похмільний/абстинентний синдром;
 • - допомагають вийти із запою;
 • - усувають невротичні реакції і порушення вегетативної нервової системи, викликані вживанням горілки та іншого алкоголю, нормалізує сон;
 • - очищають від токсинів і відновлює діяльність внутрішніх органів.

Екстракт «Антіалкоголь- біол» надає дето ксікаціонное, протизапальну, антиоксидантну, загальнозміцнюючу дію; знижує алкогольну залежність, інтоксикацію та шкідливу дію алкоголю; підвищує апетит, засвоєння вітамінів В1, С; забезпечення киснем клітин і тканин; зменшує дратівливість, депресивні прояви, ризик ураження нирок; покращує метаболічну і детоксикаційну функцію печінки.

Препарати проти алкоголізму при тривалому вживанні знімають тягу до алкоголю і допомагають кинути пити!