Спориш (Фітосвечі 10 шт)

751-7
86,00 грн.

Підвищує життєвий тонус ...

Опис

Упаковка - 10 шт

Фітотерапевтічесіке властивості і дія: призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій.
Містить дубильні речовини, аскорбінову кислоту, флавоноїди (авікуларін і ін.), кумарини (кополетін, умбеліферон), сапоніни, каротин, сполуки кремнієвої кислоти, гіркоти, смоли, слизу, полісахаридних комплекс, залізо, віт. До і ін.
Ефективне загальнозміцнюючу дію при нервовому виснаженні; підвищує життєвий тонус після перенесених захворювань і в літньому віці; активізує згортання крові. Володіє терпкою, кровоспинну, протизапальну, ранозагоювальну, антимікробну, протигнильним і сечогінну дію. Перешкоджає каменеутворення, полегшує наслідки видалення сечових каменів в післяопераційному періоді. Зменшує кровоточивість слизових оболонок, помірно знижує кров'яний тиск.

Показання до застосування:

хронічні захворювання сечовивідних шляхів, особливо при супутніх порушеннях мінерального обміну;

запалення слизової оболонки шлунка і кишечника;

виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки;

гепатопротектор;

в комплексному лікуванні туберкульозу ;

прискорює післяпологову інволюцію матки і лікування фіброміоми, при гиперменорее, маткових кровотечах у післяпологовий і післяабортний періоди;

залізодефіцитна анемія внаслідок тривалих ювенільних маткових кровотеч і кровотеч в післяпологовому і клімактеричному пер иоде.

Спосіб застосування: за призначенням лікаря ректально, вагінально по 1 фітосвечі 1 раз в день.

Рекомендується приймати за схемою: 10 днів прийом, 5 днів перерва і ще раз, 10 днів прийом, 5 днів перерва.

Курс: 1 місяць.

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: