Печінковий сироп (250 мл)

333-5
198,00 грн.

Опис

Ємність - 250 мл.

Склад: квіти безсмертника, трава деревію, лист м'яти перцевої, плоди коріандру, корінь кульбаби, корінь стальника, лимонна кислота, цукор.

Фітотерапевтичні властивості і дія:

Біологічно активні речовини, що містяться в лікарських рослинах, завдяки сучасним технологіям витягуються в незміненому вигляді в збалансованому природою поєднанні з вітамінними комплексами і мінералами, дія яких гармонійно доповнює один одного.
Цілющим рослинних екстрактів, технологія виробництва яких виключає використання синтетичних консервантів, додані смакові якості сиропу, що робить употре Блена цього продукту максимально приємним як для дорослих, так і для дітей.
Для виробництва сиропів використовується джерельна вода, яка піддається високотехнологічному мембранному очищенню. Комплексний вплив біологічно активних речовин лікарських рослин гармонійно доповнюють фармакологічні властивості складової сиропу - лимонної кислоти, яка є джерелом цінних лужних компонентів, що сприяють виведенню шлаків з організму, зменшенню набряків, підтримці кислотно-лужної рівноваги.
Високоактивний комплексний рослинний продукт, який містить в своєму складі багатий набір природних компонентів, які забезпечують протизапальну, жовчогінну, антиоксидантну, гепатозащитное дію. Покращує функціональний стан печінки і прискорює процес відновлення печінкових клітин - гепатоцитів, покращує процес травлення і засвоєння їжі, захищає печінку від руйнівної дії алкоголю, ураження лікарськими препаратами, хімічними речовинами. Запобігає утворенню каменів у жовчних протоках і знижує ризик розвитку жовчнокам'яної хвороби, нормалізує стан крові, прискорює відновлення організму після важких хвороб, перенесених операцій, опіків, променевої і хіміотерапії.
Лимонна кислота стимулює секрецію підшлункової залози і шлунка, покращує процес травлення, підсилює моторику кишечника, що полегшує проходження по ньому їжі, зменшує всмоктування холестерину, глюкози, токсичних речовин, що утворюються в товстому кишечнику внаслідок діяльності гнильної флори, знижує ризик синтезу канцерогенних нітрозамінів, що викликають онкологічні захворювання.

Показання до застосування:

Рекомендується застосовувати як профілактичний і додаткове до лікування засіб при:

- гострих і хронічних гепатитах, в тому числі вірусного, токсичного (алкогольного) походження;

- жировий гепатоз;

- початкових стадіях цирозу печінки;

- порушеннях травлення;

- хронічних захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту;

- отруєннях;

- шкірних захворюваннях;

- як загальнозміцнюючий засіб для очищення організму від шлаків, токсинів.

Протипоказання: І ндівідуальний непереносимість до компонентів сиропу.

Обмеження до застосування: Не встановлені.

Спосіб застосування:

Дорослим - по 1-2 ч.л. 3 рази на день

Дітям - по 1 ч.л. 3 рази на день з чаєм або водою.

Курс прийому: 1 місяць 2 -3 рази на рік.

Деталі товару

ХФФ

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: