Аднексит

Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Рідна природа

Антивір-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 431
114,00 грн.
Активізує захисну, детоксикаційну функції, імунітет, клітинні і гуморальні механізми ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

Що таке аднексит?

Аднексит (сальпінгоофорит) - це запальний процес, який розвивається в яєчниках і маткових трубах. В результаті нього відбувається порушення менструальної функції, відчувається постійний дискомфорт внизу живота. Аднексит може привести до спайкової хвороби, безпліддя, позаматкової вагітності та кістам яєчників. Рідко зустрічається ізольоване запалення придатків і клінічні прояви при ураженні яєчників і труб схожі. Тому діагноз аднексит ідентичний з сальпингоофоритом. Сальпінгіт - запалення фаллопієвій труби, оофорит яєчника.

Аднексит причини виникнення:

Причини аднексита різноманітні. Дане захворювання в даний час викликається змішаною мікрофлорою, в якій переважають:

 • - мікобактерія туберкульозу;
 • - гонокок;
 • - золотистий стафілокок;
 • - β-гемолітичний стрептокок;
 • - хламідія;
 • - ентерокок;
 • - ешерихія;
 • - уреаплазми ;
 • - кишкова паличка і ін.

Вони потрапляють в просвіт маткових труб і яєчники, якщо прилипають до сперматозоїдів. Пасивний транспорт і занос мікроорганізмів може відбуватися із зовнішнього середовища при несприятливих факторах. З вогнища інфекції в організмі збудники з потоком крові або лімфи потрапляють в придатки матки і активно там розмножуються. Додатковими факторами розвитку захворювання можуть бути-незахищені статеві контакти, ускладнені пологи, операції по гінекології, довге носіння внутрішньоматкової спіралі, аборти, переохолодження, зниження імунітету, ураження туберкульозом, а також спадкова схильність.

Симптоми аднекситу:

Основним симптомом гострого аднекситу є сильні болі внизу живота праворуч або ліворуч. Ознаки аднексита зазвичай яскраво виражені - біль ниючого або тягне характеру, яка може віддавати в поперек, крижі і пряму кишку. Крім того, починаються виділення з піхви - гнійні або серозні. При гострому аднекситі буде виражена інтоксикація - висока температура тіла, головний біль, занепад сил, нудота, блювота, болі в суглобах і м'язах. Процес може перейти в хронічний, і в клініці будуть переважати порушення менструального циклу, хворобливі відчуття і дискомфорт під час статевого акту, хворобливі відчуття перед менструацією і після неї. Стрес, переохолодження, різні захворювання викликають загострення хронічного аднекситу і при цьому симптоми подібні до гострій формі аднекситу. Якщо запустити захворювання, то розвивається непрохідність маткових труб і порушення нормальної функції яєчників, що призводить до безпліддя.

Діагностика аднексита:

В діагностиці основними є:

 • - правильний опитування жінки,
 • - огляд,
 • - клінічний аналіз крові, при якому виявляється лейкоцитоз, підвищена ШОЕ, С-реактивний білок.
 • - при УЗД вагінальним датчиком визначається збільшення розмірів яєчника, іноді змінена маткова труба або пухлинне утворення її, наявність рідини в черевній порожнині.
 • - лапароскопічне дослідження дозволяє не тільки уточнити обсяг і характер ураження, але і провести лікувальні процедури.
 • - бактеріальний посів виділень з піхви виявляє збудника і визначає його чутливість до різних антибіотиків.

Профілактика аднекситу:

Щоб уникнути загострень аднекситу необхідно дотримуватися кількох простих рекомендацій. Намагайтеся попередити занесення інфекції в статеві шляхи. Дотримуйтесь правил гігієни. Обмивання повинно проводитися в напрямку спереду назад, щоб не занести кишкову інфекцію. Особливу увагу приділяйте гігієні під час менструації. Щодня потрібно міняти нижню білизну, яке повинно бути з натурального волокна. Аднексит профілактика під час водних процедур полягає в тому, що не слід користуватися чужими мочалками, рушниками, милом та іншими особистими предметами. Уникайте перевтоми і переохолодження. Негайно переодягатися в сухий купальник після купання у водоймі або в басейні. Не варто носити обтягуючі джинси, так як подібний одяг ускладнює кровообіг в органах малого таза. Необхідно терміново звернутися за консультацією до гінеколога, якщо у вас відзначаються дисфункція менструального циклу, незвичайні виділення, виражені болі внизу живота, а також болі під час статевого акту.

Аднексит препарати.

Підхід до лікування хронічного аднекситу повинен бути комплексний.

Лікування захворювання переслідує мети:

 • - усунення запалення - масло Чорного кмину, екстракт «Оману», «Ялівцю», «Чабреца» , «Айра болотного», «Часника», таб. «Моно-біол Солодка», таб. «Чисто-біол», свічки «Антипаразитарні композиція», «Горіх», «Ромашка»;
 • - ліквідація болю - таб. «Антіспазм-біол», екстракт і таб. «Чистотілу», свічки «Композиція активована»;
 • - підвищення імунітету - таб. «Сосна- лимон», «Катран- біол», «імуно-біол», екстракт «Часника», «Клюкви», свічки «Спіруліна»;
 • - відновлення функцій статевих органів - таб. «7 трав», «Моно-біол Люцерна», екстракт «Полину»;
 • - нормалізація діяльності нервової, ендокринної та інших систем-комплекс «Антистрес», екстракт «Антистрес-біол», «Релакс-біол », фіто чай« Рівновага »,« Щітонорм- біол »і т.д.