Аденома простати

Available
Рідна природа

Проста-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 444
114,00 грн.
Покращує обмінні процеси в передміхуровій залозі, регулює функцію статевих залоз ...
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

Аденома простати

Захворювання дуже поширене, особливо у чоловіків старше 50 років. Аденома являє собою доброякісну пухлину, яка зберігає будова вихідної залозистої тканини.

Причини виникнення аденоми простати

Аденома простати причини її різноманітні:

 • - зміна гормонального статусу чоловіки
 • - куріння і алкоголь
 • - неправильне харчування
 • - вік
 • - відсутність фізичних навантажень
 • - сидяча робота, малорухливий спосіб життя
 • - спадкова схильність
 • - цукровий діабет
 • - атеросклероз
 • - зайва вага

Причини аденоми передміхурової залози на сьогоднішній день досконально не вивчені. На це захворювання ризикує захворіти кожен літній чоловік і вважається, що аденома передміхурової залози є одним з проявів чоловічого клімаксу.

Симптоми аденоми простати

Симптоми при аденомі простати залежать від стадії розвитку патологічного процесу. Спостерігаються порушення процесу сечовипускання: затримка початку сечовипускання, ослаблення струменя сечі. При значному збільшенні кількості залишкової сечі з'являються біль над лобком і позиви на сечовипускання, в подальшому біль у ділянці нирок. При розвитку ниркової недостатності можливе виникнення розладів шлунково-кишкового тракту.

1 стадія захворювання - перші ознаки аденоми простати спостерігаються у віці 50- 60 років після інфекційних захворювань сечостатевої системи. Початковим симптомом може бути передчасне сім'явиверження. Відзначаються порушення акту сечовипускання (незначні). Неприємні відчуття в промежині, а також внизу живота.

2 стадія - часті сечовипускання не тільки вночі, але і вдень. Характерно поява симптому наказового сечовипускання. З'являється утруднене сечовипускання після сну, тривалого сидіння, при переповненні сечового міхура.

Ознаки аденоми простати в 3 стадії - кількість залишкової сечі поступово наростає і стінка сечового міхура стоншується. В результаті недостатнього спорожнення сечоводи і ниркові балії розширюються, функції нирок порушуються. Сечовий міхур розтягується і сеча починає мимоволі виділятися.

Симптоми аденоми передміхурової залози в 4 стадії захворювання-в цьому періоді переважають ознаки ниркової недостатності з явищами інтоксікаціі- спрага, схуднення, пожовтіння склер, диспепсія і серцево судинні порушення.

Профілактика аденоми простати

найефективніша і основна профілактика даного захворювання-щорічний медичний огляд. Аденома простати підступна і її профілактика доцільна для чоловіків старше 50 років. Необхідно обов'язкове відвідування і обстеження в уролога 1 раз в 6 місяців. Контролювати симптоми наявної аденоми передміхурової залози і попередити подальше погіршення здоров'я пацієнта допоможе організація правильного способу життя. Аденома простати профілактика - крім правильного харчування та корекції питного режиму слід приділити увагу фізичної активності і регулярного статевого життя. Також дуже небажані переохолодження.

Препарати при аденомі простати

Кращі препарати від аденоми простати - «проста-біол »,« Віта-біол », екстракт і таблетки« чистотілу »,« Чаги », фіточай« Царський », масло« Гарбузи ».

Препарати від аденоми простати спрямовані на полегшення симптомів захворювання і уповільнення зростання тканин передміхурової залози. Вважається, що дане лікування найбільш ефективно на початкових стадіях захворювання, коли пацієнт ще здатний вільно мочитися, а сеча повністю виводиться з міхура. «Проста-біол» - комплексний фітопрепарат, який має загальнозміцнювальну, протизапальну, антимікробну, спазмолітичну, сечогінну, обезволівающее, протинабрякову, седативну, імуномодулюючу дію; регулює функцію статевих залоз; покращує потенцію і венозний відтік; підвищує опірність організму і працездатність; нормалізує обмінні процеси в передміхуровій залозі і сечовипускального функцію; координує вікову перебудову організму в клімактеричний період; знижує ризик виникнення гіперплазії передміхурової залози і розвитку пухлинних процесів. Фітопрепарати на основі чаги, чистотілу, омели білої доцільно включати в схему лікування, тому що вони гальмують зростання новоутворень і сприяють поступовому їх розсмоктуванню. Лікарські трави слід приймати постійно; одночасно використовуючи 1-2 види однакового впливу. Міняти фітопрепарати необхідно кожні 3-4 тижні.

онкостатичну властивостями володіють:

 • - вита- Биол (таблетки)
 • - Чисто-Биол (таблетки )
 • - Моно-Биол «Шоломниця» (таблетки)
 • - Екстракт «Оману» (рідкий)
 • - Екстракт «лопуха» (рідкий)
 • - Екстракт «Ялівцю» (рідкий)
 • - Екстракт «вовчого тіла» (рідкий)
 • - Екстракт «Часника» (рідкий)
 • - Екстракт «Чисто-біол» (рідкий)
 • - Екстракт «Чаги» (рідкий)
 • - Омега-3 (капсули)
 • - Чорний кмин ( масло)

З загальнозміцнюючих та іммуномоделірующей метою використовуються:

 • - Яблопект «Чистий», «Вітамінний»
 • - «сосна лимон »(таблетки)
 • - Моно-біол« Люцерна »(таблетки)
 • - імуно-Биол (таблетки)