Аденома простати
Клітковина з насіння гарбуза (190 гр)
Композиція протипаразитарна (Фітосвечі 10 шт)
Чистотіл (Фітосвечі 10 шт)
Еспарцет (Фітосвечі 10 шт)
Едуконд-Дуб (Фітосвечі 10 шт)
Композиція активована (Фітосвечі 10 шт)
Віта-біол (90 шт)
Урбеч з ядер абрикосових кісточок (100 гр)
Екстракт Броколі (30 мл)
Екстракт Борова матка (30 мл)
Яблопект № 16 Антиоксидантний (20 шт)
Яблопект (20 шт)

Аденома простати
Захворювання дуже поширене, особливо у чоловіків старше 50 років. Аденома являє собою доброякісну пухлину, яка зберігає будова вихідної залозистої тканини.
Причини виникнення аденоми простати
Аденома простати причини її різноманітні:
- - зміна гормонального статусу чоловіки
- - куріння і алкоголь
- - неправильне харчування
- - вік
- - відсутність фізичних навантажень
- - сидяча робота, малорухливий спосіб життя
- - спадкова схильність
- - цукровий діабет
- - атеросклероз
- - зайва вага
Причини аденоми передміхурової залози на сьогоднішній день досконально не вивчені. На це захворювання ризикує захворіти кожен літній чоловік і вважається, що аденома передміхурової залози є одним з проявів чоловічого клімаксу.
Симптоми аденоми простати
Симптоми при аденомі простати залежать від стадії розвитку патологічного процесу. Спостерігаються порушення процесу сечовипускання: затримка початку сечовипускання, ослаблення струменя сечі. При значному збільшенні кількості залишкової сечі з'являються біль над лобком і позиви на сечовипускання, в подальшому біль у ділянці нирок. При розвитку ниркової недостатності можливе виникнення розладів шлунково-кишкового тракту.
1 стадія захворювання - перші ознаки аденоми простати спостерігаються у віці 50- 60 років після інфекційних захворювань сечостатевої системи. Початковим симптомом може бути передчасне сім'явиверження. Відзначаються порушення акту сечовипускання (незначні). Неприємні відчуття в промежині, а також внизу живота.
2 стадія - часті сечовипускання не тільки вночі, але і вдень. Характерно поява симптому наказового сечовипускання. З'являється утруднене сечовипускання після сну, тривалого сидіння, при переповненні сечового міхура.
Ознаки аденоми простати в 3 стадії - кількість залишкової сечі поступово наростає і стінка сечового міхура стоншується. В результаті недостатнього спорожнення сечоводи і ниркові балії розширюються, функції нирок порушуються. Сечовий міхур розтягується і сеча починає мимоволі виділятися.
Симптоми аденоми передміхурової залози в 4 стадії захворювання-в цьому періоді переважають ознаки ниркової недостатності з явищами інтоксікаціі- спрага, схуднення, пожовтіння склер, диспепсія і серцево судинні порушення.
Профілактика аденоми простати
найефективніша і основна профілактика даного захворювання-щорічний медичний огляд. Аденома простати підступна і її профілактика доцільна для чоловіків старше 50 років. Необхідно обов'язкове відвідування і обстеження в уролога 1 раз в 6 місяців. Контролювати симптоми наявної аденоми передміхурової залози і попередити подальше погіршення здоров'я пацієнта допоможе організація правильного способу життя. Аденома простати профілактика - крім правильного харчування та корекції питного режиму слід приділити увагу фізичної активності і регулярного статевого життя. Також дуже небажані переохолодження.
Препарати при аденомі простати
Кращі препарати від аденоми простати - «проста-біол »,« Віта-біол », екстракт і таблетки« чистотілу »,« Чаги », фіточай« Царський », масло« Гарбузи ».
Препарати від аденоми простати спрямовані на полегшення симптомів захворювання і уповільнення зростання тканин передміхурової залози. Вважається, що дане лікування найбільш ефективно на початкових стадіях захворювання, коли пацієнт ще здатний вільно мочитися, а сеча повністю виводиться з міхура. «Проста-біол» - комплексний фітопрепарат, який має загальнозміцнювальну, протизапальну, антимікробну, спазмолітичну, сечогінну, обезволівающее, протинабрякову, седативну, імуномодулюючу дію; регулює функцію статевих залоз; покращує потенцію і венозний відтік; підвищує опірність організму і працездатність; нормалізує обмінні процеси в передміхуровій залозі і сечовипускального функцію; координує вікову перебудову організму в клімактеричний період; знижує ризик виникнення гіперплазії передміхурової залози і розвитку пухлинних процесів. Фітопрепарати на основі чаги, чистотілу, омели білої доцільно включати в схему лікування, тому що вони гальмують зростання новоутворень і сприяють поступовому їх розсмоктуванню. Лікарські трави слід приймати постійно; одночасно використовуючи 1-2 види однакового впливу. Міняти фітопрепарати необхідно кожні 3-4 тижні.
онкостатичну властивостями володіють:
- - вита- Биол (таблетки)
- - Чисто-Биол (таблетки )
- - Моно-Биол «Шоломниця» (таблетки)
- - Екстракт «Оману» (рідкий)
- - Екстракт «лопуха» (рідкий)
- - Екстракт «Ялівцю» (рідкий)
- - Екстракт «вовчого тіла» (рідкий)
- - Екстракт «Часника» (рідкий)
- - Екстракт «Чисто-біол» (рідкий)
- - Екстракт «Чаги» (рідкий)
- - Омега-3 (капсули)
- - Чорний кмин ( масло)
З загальнозміцнюючих та іммуномоделірующей метою використовуються:
- - Яблопект «Чистий», «Вітамінний»
- - «сосна лимон »(таблетки)
- - Моно-біол« Люцерна »(таблетки)
- - імуно-Биол (таблетки)