Поліпоз шлунка і кишечника
Яблопект (20 шт)
Композиція протипаразитарна (Фітосвечі 10 шт)
Віта-біол (90 шт)
Екстракт Броколі (30 мл)

Що таке поліпоз шлунка і кишечника?
поліпоз шлунка і кишечника це захворювання, що характеризується появою множинних доброякісних новоутворень в різних органах. Існують обставини, при яких ці доброякісні утворення можуть перероджуватися в ракові, які становлять загрозу життю людини. Зокрема, до такого різновиду відноситься сімейний аденоматозний поліпоз (нерідко передається від батьків їх дітям).
поліпоз шлунка і кишечника у чоловіків зустрічаються досить часто. В останні роки відзначається істотне зростання числа хвороб шлунка і кишечника, зокрема поліпів, які представляють собою доброякісні утворення, що ростуть на слизовій оболонці, що виступають в просвіт порожнього органа - шлунка або кишечника і пов'язані з його стінкою або широкою основою, або вузькою ніжкою.
поліпоз шлунка і кишечника у жінок також не рідкість. Форма, розміри і локалізація цих новоутворень можуть бути самими різними, поверхня гладка, ворсиста, виразки, відзначаються поодинокі і множинні поліпи. Зазвичай вони розташовуються в шлунку, товстій кишці, рідше в стравоході, 12-палої і тонкої кишці.
поліпоз шлунка і кишечника причини
Причини поліпозів шлунка і кишечника вивчені не до кінця, існує кілька поглядів на цей рахунок:
- - запальна теорія;
- - теорія ембріональної ектопії.
Такі доброякісні пухлини шлунка як аденома, лейоміома, фіброма, гемангіома зустрічаються досить рідко, також нечасто можна побачити доброякісні та злоякісні пухлини 12-палої кишки. На відміну від цього поліпи є частою знахідкою під час ендоскопічного обстеження.
Причини поліпозів шлунка і кишечника можуть бути спадковими. Поліпоз шлунка вважається спадковим захворюванням з можливою трансформацією в ракову пухлину і проявляється болями, чорним баріться стільцем, іноді проносом, інтоксикацією. При цьому за гістологічною структурою поліпи шлунка можуть бути:
- - гіперпластичні;
- - залізисті;
- - аденоматозні.
поліпоз шлунка і кишечника симптоми
симптоми поліпозів шлунка і кишечника Доброякісні новоутворення шлунково-кишкового тракту можуть роками не виявлятися, що не мати симптомів, але при цьому може відбуватися їх переродження в рак - аденокарциному. Саме в такому випадку значна роль відводиться діагностиці, іноді розвиток раку шлунка або кишечника можна попередити на етапі виявлення поліпа і диференціальної діагностики з іншими передраковими станами і змінами слизової оболонки. До таких належать метаплазия, дисплазія, аденома, хвороба Менетрие, хронічний атрофічний гастрит на тлі хелікобактерної інфекції.
поліпоз шлунка і кишечника ознаки різні . Симптоми такої патології, як поліпоз прямої кишки, характеризуються хворобливістю при дефекації, появою в калі прожилок крові і розвитком діареї або запорів.
При множинних поліпах і поліпозі кишечника симптоми бувають яскраво виражені і виявляються болем по ходу товстої кишки, почастішали болючим стільцем в якому присутня домішка крові, слизу і гною. Відзначаються спазми в нижньому відділі прямої кишки з відчуттям болю і свербіння в області анального отвору.
Ознаки поліпозів шлунка і кишечника є прямим показанням для консультації, обстеження і подальшого лікування у хірурга, гастроентеролога, онколога.
поліпоз шлунка і кишечника препарати
лікування поліпів передбачає, перш за все, його радикальне видалення. Питання і тактику подальшої терапії визначають фахівці, вони ж проводять гістологічне дослідження і здійснюють контроль динаміки зростання поліпа.
Ефективні препарати при поліпозах шлунка і кишечника . Фітосорб, серія Яблопект, Фіточай «Сонячний», таблетки «Гепато-біол», бальзам «Він- Віта», «Омега-3», «Фітовіт- кровотворних, Екстракти« Чага »,« Чистотіл »,« Шабельник »,« Дивосил »,« Лопух ». Таблетки «Віта-біол» .Свечі «Чистотіл», «Композиція Активована», клітковини «Льон», «Гарбуз», «Розторопша», «Овесан».
Профілактика поліпозів шлунка і кишечника
- - Своєчасна діагностика і лікування різного роду хронічних колітів, запорів і дисбактеріозу кишечника.
- -Діагностика і лікування захворювань інших органів травного тракту.
- -Дієта багата рослинною клітковиною і кисломолочними продуктами, що містять живі йогуртові культури. Обмеження жирної, гострої їжі і консервованих продуктів, «червоного м'яса» (сирокопчені ковбаси, балики, бастурма і т.п.), сильно засмаженої їжі, особливо приготовленої на пересмаженої олії (картопля фрі в кафе швидкого харчування, гамбургери і т.п. ).
- -виняток зловживання алкоголем (особливо сурогатного пива!), відмова від куріння.
- -Усунення дефіциту вітамінів, особливо бета-каротину (провітаміну А), відповідального за нормальне дозрівання епітелію травного тракту.
- -щорічні Імунохімічної тестування населення старше 40 років на приховану кров в калі!.
- -профілактичних ендоскопічне обстеження товстої кишки (гнучка сигмоидоскопия, колоноскопія) з метою раннього виявлення та своєчасного видалення поліпів. При виявленні поліпів товстої кишки абсолютно показано профілактичне ендоскопічне обстеження шлунка (фіброгастроскоп), так як досить часто має місце поєднане ураження поліпами цих органів.