Поліпоз шлунка і кишечника

Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Що таке поліпоз шлунка і кишечника?

поліпоз шлунка і кишечника це захворювання, що характеризується появою множинних доброякісних новоутворень в різних органах. Існують обставини, при яких ці доброякісні утворення можуть перероджуватися в ракові, які становлять загрозу життю людини. Зокрема, до такого різновиду відноситься сімейний аденоматозний поліпоз (нерідко передається від батьків їх дітям).

поліпоз шлунка і кишечника у чоловіків зустрічаються досить часто. В останні роки відзначається істотне зростання числа хвороб шлунка і кишечника, зокрема поліпів, які представляють собою доброякісні утворення, що ростуть на слизовій оболонці, що виступають в просвіт порожнього органа - шлунка або кишечника і пов'язані з його стінкою або широкою основою, або вузькою ніжкою.

поліпоз шлунка і кишечника у жінок також не рідкість. Форма, розміри і локалізація цих новоутворень можуть бути самими різними, поверхня гладка, ворсиста, виразки, відзначаються поодинокі і множинні поліпи. Зазвичай вони розташовуються в шлунку, товстій кишці, рідше в стравоході, 12-палої і тонкої кишці.

поліпоз шлунка і кишечника причини

Причини поліпозів шлунка і кишечника вивчені не до кінця, існує кілька поглядів на цей рахунок:

 • - запальна теорія;
 • - теорія ембріональної ектопії.

Такі доброякісні пухлини шлунка як аденома, лейоміома, фіброма, гемангіома зустрічаються досить рідко, також нечасто можна побачити доброякісні та злоякісні пухлини 12-палої кишки. На відміну від цього поліпи є частою знахідкою під час ендоскопічного обстеження.

Причини поліпозів шлунка і кишечника можуть бути спадковими. Поліпоз шлунка вважається спадковим захворюванням з можливою трансформацією в ракову пухлину і проявляється болями, чорним баріться стільцем, іноді проносом, інтоксикацією. При цьому за гістологічною структурою поліпи шлунка можуть бути:

 • - гіперпластичні;
 • - залізисті;
 • - аденоматозні.

поліпоз шлунка і кишечника симптоми

симптоми поліпозів шлунка і кишечника Доброякісні новоутворення шлунково-кишкового тракту можуть роками не виявлятися, що не мати симптомів, але при цьому може відбуватися їх переродження в рак - аденокарциному. Саме в такому випадку значна роль відводиться діагностиці, іноді розвиток раку шлунка або кишечника можна попередити на етапі виявлення поліпа і диференціальної діагностики з іншими передраковими станами і змінами слизової оболонки. До таких належать метаплазия, дисплазія, аденома, хвороба Менетрие, хронічний атрофічний гастрит на тлі хелікобактерної інфекції.

поліпоз шлунка і кишечника ознаки різні . Симптоми такої патології, як поліпоз прямої кишки, характеризуються хворобливістю при дефекації, появою в калі прожилок крові і розвитком діареї або запорів.

При множинних поліпах і поліпозі кишечника симптоми бувають яскраво виражені і виявляються болем по ходу товстої кишки, почастішали болючим стільцем в якому присутня домішка крові, слизу і гною. Відзначаються спазми в нижньому відділі прямої кишки з відчуттям болю і свербіння в області анального отвору.

Ознаки поліпозів шлунка і кишечника є прямим показанням для консультації, обстеження і подальшого лікування у хірурга, гастроентеролога, онколога.

поліпоз шлунка і кишечника препарати

лікування поліпів передбачає, перш за все, його радикальне видалення. Питання і тактику подальшої терапії визначають фахівці, вони ж проводять гістологічне дослідження і здійснюють контроль динаміки зростання поліпа.

Ефективні препарати при поліпозах шлунка і кишечника . Фітосорб, серія Яблопект, Фіточай «Сонячний», таблетки «Гепато-біол», бальзам «Він- Віта», «Омега-3», «Фітовіт- кровотворних, Екстракти« Чага »,« Чистотіл »,« Шабельник »,« Дивосил »,« Лопух ». Таблетки «Віта-біол» .Свечі «Чистотіл», «Композиція Активована», клітковини «Льон», «Гарбуз», «Розторопша», «Овесан».

Профілактика поліпозів шлунка і кишечника

 • - Своєчасна діагностика і лікування різного роду хронічних колітів, запорів і дисбактеріозу кишечника.
 • -Діагностика і лікування захворювань інших органів травного тракту.
 • -Дієта багата рослинною клітковиною і кисломолочними продуктами, що містять живі йогуртові культури. Обмеження жирної, гострої їжі і консервованих продуктів, «червоного м'яса» (сирокопчені ковбаси, балики, бастурма і т.п.), сильно засмаженої їжі, особливо приготовленої на пересмаженої олії (картопля фрі в кафе швидкого харчування, гамбургери і т.п. ).
 • -виняток зловживання алкоголем (особливо сурогатного пива!), відмова від куріння.
 • -Усунення дефіциту вітамінів, особливо бета-каротину (провітаміну А), відповідального за нормальне дозрівання епітелію травного тракту.
 • -щорічні Імунохімічної тестування населення старше 40 років на приховану кров в калі!.
 • -профілактичних ендоскопічне обстеження товстої кишки (гнучка сигмоидоскопия, колоноскопія) з метою раннього виявлення та своєчасного видалення поліпів. При виявленні поліпів товстої кишки абсолютно показано профілактичне ендоскопічне обстеження шлунка (фіброгастроскоп), так як досить часто має місце поєднане ураження поліпами цих органів.