Мікрофлора кишечника

Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Що таке мікрофлора кишечника?

Мікрофлора кишечника це сукупність різних мікроорганізмів в широкому сенсі цього поняття. По суті, мікрофлора кишечника - це набір мікроорганізмів, характерний для певного організму, які існують в тісному взаємозв'язку один з одним. Мікрофлора товстого кишечника, що складається з безлічі (близько 500) видів бактерій, впливає на весь організм. Роль мікрофлори кишечника для організму велика. Вона відіграє значну роль в перистальтике, секреції, всмоктування і клітинному складі кишечника. Вона забезпечує колонізаційної резистентність - захист слизової кишечника від патогенів хвороботворних бактерій). Функції мікрофлори кишечника дуже важливі для здоров'я людини, так як вона забезпечує злагоджену роботу всього організму. Більшість бактерій мікрофлори виділяє спирти, кислоти та антибактеріальну речовину лізоцим, завдяки чому в кишечнику не відбувається розвиток гнильних бактерій. Більш того, корисні бактерії нейтралізують виділення токсинів патогенними бактеріями. Діяльність корисних мікроорганізмів спрямована на забезпечення процесу всмоктування речовин, обміну ліпідів, розкладання жовчних кислот і білків. Нормальна мікрофлора кишечника людини забезпечує хороше травлення. При здоровій мікрофлорі відбувається утворення імуноглобуліну А що важливо для підтримки імунітету. Важливо знати, що дисбаланс мікроорганізмів в кишечнику є причиною передчасного старіння організму, так як виділяються гнильними бактеріями токсини отруюють організм.

Порушення мікрофлори кишечника

Порушення кишкової мікрофлори - це патологічний процес всередині організму, при якому знижується рівень імунітету, що призводить до вкрай негативних наслідків для організму людини. Це часто зустрічаються проблеми травлення: здуття, диспепсія, запор або діарея і різні захворювання внутрішніх органів.

Причини порушення мікрофлори кишечника

 • - Стреси: дослідження показують, що в стресовій ситуації в крові з'являються стафілококи, патогенні штами кишкової палички, і потрапляють вони в кров з кишечника.
 • - Ліки: згубно діють на кишкову паличку, від якої залежить синтез 9-ти вітамінів, біотин, пантотенова, нікотинова і фолієва кислоти, що відповідають за вуглеводний і енергетичний обмін, вироблення антитіл, стан кровоносної та імунної систем.
 • - «Мертва їжа»: через харчування «мертвими» продуктами організм втрачає здатність протистояти натиску інфекцій. Вживання великої кількості продуктів тваринного походження, висококалорійних і крохмалистих продуктів харчування і недостатнього вживання продуктів рослинного походження, що містять клітковину.
 • - Власні токсини: пов'язані з проявом стійкого дисбіозу, зростанням гнильної мікрофлори, інфікувати весь організм.

порушення мікрофлори кишечника симптоми

Ознаки порушення мікрофлори кишечника при розмноженні гнильних бактерій стають очевидними - імунітет пригнічується, що сприяє розвитку онкологічних захворювань і виникнення дисбактеріозів.

В результаті відбувається:

 • - Порушення всмоктувальної і евакуаторної функції товстого кишечника.
 • - самоінтоксикацію всього організму.
 • - Поклади калових каменів.
 • - Хвороби серця.
 • - Пригнічення нормальної роботи органів малого таза, нирок і печінки.
 • - Величезна кіль ство кишкових паразитів.
 • - Виникнення онкозахворювань, як в самому товстому кишечнику, так і в інших частинах тіла.

Симптоми порушення мікрофлори кишечника - які ж захворювання свідчать про порушення мікробіологічного рівноваги в організмі?

 • - Запальні захворювання (гінекологічні захворювання, хвороби печінки, нирок, судин, часті ГРЗ, тонзиліти, кон'юнктивіти, шкірні висипання і т.д.).
 • - Кандидоз - прояв стійкого дисбіозу, супроводжується супутніми захворюваннями (герпес, хламідіоз, трихомоніаз, уретроплазмоз, мікоплазмоз) .
 • - Вагініти - порушення мікрофлори піхви.

Препарати для мікрофлори кишечника

Препарати, що відновлюють мікрофлору кишечника - практика показує, що лікування захворювань, від банальної застуди до кандидозної інфекції , За допомогою звичайних медичних заходів безсило, здатне лише придушити провокатора хвороби, а не позбавити від нього полностью.Вніманіе має бути направлено на підвищення загальних захисних сил організму, якість харчування. Препарати нормалізують мікрофлору кишечника Ентеросорбенти- видаляють з організму радіонуклєїди і солі важких металів і очищають організм від алергенів і аутоантитіл. До них належать- Серія Яблопект, «Фітосорб», серія клетчаток.

Препарати для поліпшення мікрофлори кишечника . Для зниження зростання гнильної і посилення життєздатності корисної мікрофлори необхідні фітопрепарати, до складу яких входять рослини, що мають певну спрямованість: «Чистотіл», «Чебрець», «Чорний кмин» (масло) - послаблюють зростання сальмонел, грибків кандида. «Полин», «Часник», «Антігельмінт» - пригнічують, позбавляють життєздатності стафілококи і стрептококи. «Журавлина» - перешкоджає бродінню і пригнічує цілий ряд патогенних мікробів.

Але є окремі фітопрепарати, яким під силу протимікробна, противірусна, фунгіцидна, антигельмінтними активність - «Чорний кмин »,« Часник »,« Аїр болотний ».

Нормалізувати мікрофлору, створити необхідні умови для її життя, ліквідувати патогенні мікроорганізми, відновити моторику кишечника допоможуть таблетки« Флоро » - засіб для мікрофлори кишечника з комплексним підходом до усунення причин, що викликають порушення складу і функціональної активності сапрофітних організмів шлунково-кишкового тракту. Позитивні результати мають стійкий і тривалий ефект при дисбактеріозі, ентероколіті, коліті, метеоризмі.

Чим відновити мікрофлору кишечника

Як налагодити мікрофлору кишечника - для нормалізації функції шлунково-кишкового тракту послужать Яблопект, таб. «Флоро», екстракт «Часника», «Аїр болотний», «ПроБіолікакт».

Як нормалізувати мікрофлору кишечника . Для тих, кому довго не вдається позбутися від дисбактеріозу (при «застарілих» його формах), потрібні перевірені часом природні формули на основі яблучного петкіната - серія «Яблопект». Маючи високу адсорбційної активністю, вони перешкоджають розвитку гнильної мікрофлори кишечника, збільшують кількість біфідобактерій, підвищують активність кишкової палички, створюють бар'єр вірусам, знижують ризик пухлинних захворювань, в комплексній терапії фармпрепаратами підвищують ефективність лікування, зменшують прояв побічних дій хімічних ліків.

Як відновити мікрофлору кишечника у дитини ? Спільний прийом Яблопект і «ПроБіолікакта» попереджають розвиток дисбактеріозів, будучи живильним середовищем для біфідо-і лактобактерій, можуть стати засобом першої медичної допомоги при харчових, лікарських отруєннях. «ПроБіолікакт» містить високоефективну комбінацію живих бактерій, які стимулюють зростання імунної системи і зупиняють надмірний ріст чисельності шкідливих бактерій.