Порушення серцевої діяльності
Яблопект № 16 Антиоксидантний (20 шт)
Релаксо-біол (90 шт)
Кардіо-біол ((90 шт)

Що таке порушення ритму серця?
Порушення ритму серця це стан людини, коли присутній патологія скоротливої функції серцевого м'яза, що відповідає за серцебиття. Порушується нормальна ритмічність, серце функціонує нестабільно. В результаті наш «мотор» б'ється дуже швидко або, навпаки, повільно. Спостерігається збій серцевого функціоналу. Хвороби серцево-судинної системи в наші дні стоять на першому місці серед інших захворювань. Страждають люди будь-якої вікової категорії.
Порушення серцевого ритму у дітей і підлітків зустрічається часто. Дитяче серце відрізняється від дорослого, воно і б'ється швидше: в нормі у новонародженого частота серцевих скорочень досягає 140 ударів в хвилину, у віці 1 рік - вже 120 уд/хв, в 3 роки - 110 уд/хв, в 5 років - 100 уд/хв, в 10 років - 90, і тільки до підліткового віку вона стає такою ж, як у дорослого - 60-80 ударів на хв.
Порушення ритму серця у дітей в даний час займають приблизно третє місце серед усіх пацієнтів, що надходять в кардіологічні відділення на обстеження і лікування. Найчастіше порушення ритму серця у дитини виявляються випадково, очевидно, що, на відміну від дорослих, діти навіть при серйозних порушеннях серцевого ритму можуть не скаржитися і не повідомляти про будь-яких інших неприємних відчуттях (біль в лівій половині грудної клітини, слабкість і ін.). Це і є серйозною трудністю в ранній діагностиці серцевих аритмій у дітей. Перебої в серцевому ритмі можуть стати передвісником інфаркту або інсульту. До серцевих аритмій або порушень ритму серця прийнято відносити зміна нормальної частоти серцевих скорочень, регулярності та джерела збудження серця. Фізіологічної - нормальною реакцією серцевого ритму є дихальна аритмія, коли на вдиху частота серцевих скорочень трохи збільшується і зменшується на видиху. Цей феномен обумовлений рефлекторними впливами. На записаної ЕКГ дані особливості проявляються як синусовааритмія.
Причини порушення серцевої діяльності
Порушення ритму серця, причини різноманітні. Основними причинами є захворювання серцево-судинної системи,
- - підвищений артеріальний тиск,
- - психічний розлад,
- - цукровий діабет,
- - стресовий стан,
- - шкідливі звички,
- - вживання великої кількості медикаментів.
Причини порушення ритму серця - до виникнення аритмії призводить неправильна робота деяких функцій організму: порушення кровопостачання, дефіцит надходить в серце крові заважає подачі електричних імпульсів, що призводить до виникненню серцевих збоїв. Пошкодження або загибель серцевого м'яза. В результаті виникає непрохідність імпульсів по ній, що також сприяє розвитку аритмії.
Збій серцевого ритму причини - характерні захворювання, що є причиною порушення роботи серця:
Ішемічна хвороба серця . На основі даного захворювання може виникнути шлуночкова аритмія, і серце може загинути. Кровоносні судини звужуються до тих пір, поки кров перестає циркулювати по серцю. Як наслідок, частина серцевого м'яза вмирає, що викликає інфаркт міокарда.
Причини порушення серцевого ритму - Кардіоміопатія. Відбувається розтягнення стінок шлуночків і передсердь. Вони стають занадто тонкими або навпаки товщають. Серцевий викид стає менш ефективним. Поставка крові в аорту зменшується, внаслідок чого тканини і органи людини недоотримують харчування. Захворювання клапанів серця. Неправильна їх робота також призводить до збоїв серцевого функціоналу.
Порушення серцевого ритму причини - в групу ризику входять люди, які страждають на гіпертонічну хворобу, цукровий діабет, вродженими патологіями серця, захворюванням щитовидної залози і генетичною схильністю до серцевих захворювань.
Порушення ритму серця симптоми
Симптоми порушення серцевої діяльності . Аритмія серця - хвороба непередбачувана. Найчастіше людина взагалі не відчуває ніяких змін в роботі серця, і такий діагноз ставлять пацієнтові тільки на обстеженні. Але в ряді випадків захворювання починає себе проявляти. При цьому найбільш важкі види аритмії переносяться людиною досить легко.
Порушення серцевого ритму симптоми , при яких варто починати бити тривогу, є:
- - сильне запаморочення;
- - перебої в серцевому ритмі;
- - нестача кисню;
- - наступ непритомності або переднепритомний стан ;
- - больові відчуття в грудній області.
Такі ознаки порушення серцевої діяльності спостерігаються і при наявності інших захворювань. Так чи інакше доведеться пройти медичне обстеження, щоб з'ясувати діагноз (спеціальні тести, ЕКГ, добове моніторування за методом Холтера, ехокардіографія).
Профілактика порушення серцевої діяльності - це гарантія довгого життя. Всім відомо правило про те, що хворобу легше попередити, ніж лікувати. Воно працює завжди, і така недуга, як аритмія, не виняток .Профілактіка хвороби - це комплекс різних заходів, спрямованих на зниження ризику порушень ритму серця, який передбачає як медикаментозний, так і немедикаментозний підхід. Аритмія може мати серйозні наслідки. Найбільш поширеними з них вважаються тромбоз великих і дрібних судин, інфаркт і інсульт як наслідок цих тромбозів.
Порушення серцевої діяльності профілактика:
- - лікування взаємопов'язаних захворювань;
- - дотримання дієти;
- - відмова від шкідливих звичок;
- - помірне фізичне навантаження
- - контроль ваги, артеріального тиску, цукру крові;
- - медикаментозна профілактика недуги.
Як відновити серцевий ритм?
Намагайтеся уникати емоційних, фізичних і статичних перевантажень. По можливості, виключіть з вашого раціону дуже жирну і калорійну їжу, продукти з великою кількістю штучних добавок. Позбавтеся від шкідливих звичок (куріння, алкоголь), відмовтеся від кави і міцного чаю, обмежте вживання солодкого. Найпростіший спосіб відновити нормальний серцевий ритм - стимулювання нерва (вагуса), який сприяє порушенню серцебиття. Зробіть глибокий вдих. Міцно затисніть рот і ніс і спробуйте із зусиллям видихнути. Виконайте вправу кілька разів.
Порушення серцевої діяльності препарати всім хворим на кардіологічні захворювання показано призначення препаратів , що містять в своєму складі калій і магній.
(Урбеч, Кардіо- біол, Фукусіми) .Такі препарати є базовою профілактичним заходом для всіх серцево-судинних захворювань. Додатково можна вживати вітамін В6, (Екстракти «Кукурудзяні рильця» «Полин» «Часник, Волоський горіх (масло), Люцерна таб.), Що сприяє швидкому всмоктуванню магнію. Вітамін В6 забезпечує також швидке транспортування магнію в клітини людського організму, збільшуючи швидкість насичення мікроелементами.
Препарати при порушенні серцевої діяльності.
Для поліпшення метаболізму (обміну речовин) серцевого м'яза основна увага приділяється поліпшенню постачання тканин киснем. Антігіпоксантнимі властивостями володіють:
- - Кардіо (таблетки, рідкий)
- - Оксі (таблетки)
- - Гінкго-білоба (рідкий)
- - «Часник» (рідкий)
- - Омега-3, Катран (капсули)
- - Льон, Рижик (масло)
З метою кардиотонического дії (нормалізує функцію серцевого м'яза) слід приймати:
- - Кардіо (таблетки, рідкий)
- - релакс (таблетки)
- - Капіляр (таблетки)
- - Рижик (масло)
- - Льон (масло)
Нормалізації нейровегетативних механізмів сприяють:
- - релакс (таблетки)
- - Лецитин (таблетки)
- - «Аїр» (таблетки, рідкий)
- - Фіточай «Рівновага »
- -« Антистрес »(рідкий)
- -« Кардіо »(рідкий)
- - Комплекс« Антистрес ».