Аскаридоз

Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Аскаридоз у дорослих і дітей

Аскаридоз - це гельмінтоз, який супроводжується міграцією личинок в організмі людини, з подальшим розвитком статевозрілих особин в кишечник. Випадки інфікування аскаридозом відзначаються повсюдно. Джерело захворювання-круглий глист аскарид, паразитує тільки в людському організмі. У разі потрапляння в організм яєць з уже повністю розвилася личинкою і відбувається зараження аскаридозом.

Аскаридоз шляхи зараження

Шляхи зараження аскаридозом - головною причиною аскаридоза є зараження людського організму аскаридою. Механізм передачі в основному фекально-оральний.

На відміну від інших глистів, аскариди мають досить великі розміри. Так, довжина самців досягає 25 см, а самки і зовсім, перебуваючи в сприятливих для себе умовах виростають до 40 см. Головна їх небезпека полягає в надмірно інтенсивному розмноженні і кожен день самка аскариди здатна відкладати близько 200 тис. Яєць, які разом з каловими масами потрапляють у зовнішнє середовище і протягом 14 днів дозрівають до інвазивної стадії, тобто стають потенційними збудниками захворювання. Тому захворіти можна, якщо не мити руки перед їжею, пити воду із сумнівних джерел, є немиті овочі та фрукти з грядки. Інвазія може статися в будь-якому віці. Але діти від цієї хвороби страждають особливо часто. Аскаридоз у дитини трапляється проявляється набагато частіше, ніж у дорослих, через їх постійного недотримання або незнання елементарних правил гігієни. Зараження аскаридозом найбільше схильні люди, що живуть в сільській місцевості та пов'язані з землеробством. Особливо велика концентрація яєць в землі там, де прийнято грунт удобрювати фекаліями.

Ознаки аскаридоза:

Потрапивши в організм людини, аскариди викликають ряд характерних симптомів. Ранні симптоми аскаридозу у дорослих і дітей починають спостерігатися тільки на етапі міграції личинок:

 • - субфебрильна температура тіла;
 • - нездужання;
 • - сухий кашель;
 • - алергічний дерматоз;
 • - кропив'янка на кистях і стопах
 • - проноси або запори
 • - нудота і блювота
 • - болі в області живота
 • - зниження апетиту
 • - зменшення маси тіла

Перераховані симптоми при аскаридозі можуть бути виражені або більш інтенсивно, нагадуючи інтоксикацію організму, або проявлятися слабо, практично відсутні.

Діагностика аскаридозу

В раннього фазі захворювання використовується серологічний метод діагностики .Це реакції непрямої гемаглютинації, латекс аглютинації з аскарідозних антигеном.

Виявлення яєць гельмінтів (овоскопіческій метод діагностики) дозволяє встановити діагноз тільки в хронічній стадії при паразитуванні статевозрілих аскарид.

Профілактика паразитів (аскаридозу) в організмі:

 • - добре мити продукти, які мали контакт із землею (овочі, фрукти або зелень);
 • - після контакту або роботи з землею двічі вимити руки з милом;
 • - привчати дитину мити руки після ігор на вулиці і не давати йому тягнути землю в рот;
 • - регулярно рихлити пісок в дитячій пісочниці і розмістити дитячі пісочниці на сонці;
 • - вологе прибирання будинку проводити кілька разів на тиждень.

Профілактика паразитів у людини актуальна як ніколи, в зв'язку з повсюдною поширеністю хвороб, що викликаються гельмінтами.

Фітопрепарати від аскаридозу

При лікуванні аскаридозу у дітей загальноприйнятими методами, лікарі намагаються уникати призначення агресивних і важких препаратів. Тому що вони викликають побічні ефекти і алергічні реакції. Тому їм більше підходять препарати на натуральній основі .Діти (віком від 1 року) для позбавлення від паразитів рекомендуємо прийом курсу фітовіта «противоглистную» в поєднанні з Яблопект. «Фітовіт противоглистную» надає оздоровчий і очищаючу дію на весь організм. Фітокомпоненти, що входять до складу препарату, захищають печінку, очищають кров і лімфу, нейтралізують і виводять шлаки і токсини, нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту, зміцнюють кишкову стінку, усувають спазми, надають необхідну підтримку іншим органам і системам організму людини.

При несвоєчасному лікуванні аскаридозу організм не сприймає залишкових речовин життєдіяльності личинок і дорослих особин. Може наступити механічне пошкодження внутрішніх органів, що надзвичайно небезпечно на тлі загального ослаблення організму. Кишкова непрохідність виникає в запущених випадках, при відсутності комплексного лікування.

Препарати від аскаридозу у дорослих

Для вирішення даної проблеми у дорослих існує готовий «антигельмінтними комплекс».

Фітотокомплекс антигельмінтний складається з натуральних фітопрепаратів, що не містять хімічних інгредієнтів. Використання фітопрепаратів для позбавлення від гельмінтів безпечно, сприяє очищенню і оздоровленню організму, підвищенню імунітету. Даний комплекс рекомендується застосовувати як глистогінний засіб для профілактики глистових і паразитарних інвазій. Додатковим ефектом, одержуваних при вживанні даного комплексу є підвищення імунітету і зниження прояви алергічних реакцій, що досягається за рахунок комплексного очищення організму від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності і відновлення нормального функціонування уражених органів і систем.

антигельмінтними фітокомплекс є активним глистогінну засобом, що підвищує імунітет, поліпшує травлення, усуває продуті життєдіяльності гельмінтів, що знижує прояви алергії, усуває запори.

Даний комплекс розрахований на 1 місяць, протягом якого Ви отримаєте і закріпіть свої результати. З профілактичною метою його необхідно приймати 2 рази на рік.