Порушення периферичного кровообігу

Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Рідна природа

Тоно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 446
114,00 грн.
При гіпертонічних станах ...
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...

периферичного кровообігу

Периферичного кровообіг це безперервний процес циркуляції крові в організмі, необхідний для забезпечення всіх клітин харчуванням і киснем. Кров також виводить з організму продукти метаболізму і вуглекислий газ. Периферичний кровообіг є забезпечення постійного процесу руху крові в замкнутій кровоносній системі серця і кровоносних судин. Серцевий м'яз качає кров подібно насосу. Важливу роль в русі крові грає її обсяг, в'язкість, а також ряд інших факторів. Тиск рідинного складу характеризується пульсуючим характером, який обумовлюється скороченням серця і зміною тонусу кровоносних судин.

Порушення периферичного кровообігу причини:

 • - Закупорка судин через тромбів, які утворюються з -за злиплих тромбоцитів або еритроцитів.
 • - Закупорка судин через емболії (так називають частинки, які в крові здорової людини відсутні).
 • - Атеросклероз: може викликати звуження просвіту судин, їх закупорку через відірвалася наросту. Є причиною утворення тромбів, оскільки холестеринові бляшки ушкоджують стінки судин, що призводить до мікротріщин, до яких спрямовуються тромбоцити, лейкоцити, еритроцити.
 • - Порушення цілісності стінок судин.
 • - Підвищений або знижений артеріальний тиск.
 • - Стиснення судини через зростання і збільшення пухлини.
 • - Зменшення об'єму крові (кровотеча, зневоднення).
 • - Проблеми в роботі серцево судинної системи.

Симптоми порушення периферичного кровообігу

Симптоми порушення периферичного кровообігу в чому залежать від органу, якого торкнулося пошкодження. Наприклад, якщо порушені виявилися судини нижні кінцівки, типові симптоми такі:

 • - гострі або тупі болі;
 • - поява набряклості нижніх кінцівок;
 • - посиніння шкіри;
 • - оніміння в нижніх кінцівках;

Порушення периферичного кровообігу ознаки

 • - кисті біліють при невеликому охолодженні;
 • - пальці холодні, з'являється почуття зябкости в нижніх кінцівках;
 • - головні болі;
 • - шум у вухах;
 • - проблеми зі сном , пам'яттю.

Чим довше ігнорувати ознаки порушення периферичного кровообігу , займатися самолікуванням за допомогою народних засобів, тим гірше для клітин. Спочатку патологічні процеси в судинах нижніх кінцівок викликають судоми, слабкість в ногах після фізичних навантажень. На цьому тлі з часом з'являється кульгавість, якщо людина пройде понад півкілометра.

Профілактика порушень периферичного кровообігу

Невід'ємною умовою здорового життя людини є нормальний кровообіг . Для його підтримки існують різні методи профілактики. В першу чергу намагайтеся вести рухливий спосіб життя. Також стимулює кровообіг лазня, сауна, контрастний душ, загартовування, масаж і всякі судинорозширювальні засоби, що знижують тонус мускулатури судин.

Порушення периферичного кровообігу препарати

Існує безліч препаратів, які поліпшують кровообіг - спазмолітики, антиагреганти (перешкоджають склеюванню тромбоцитів), антикоагулянти (нормалізують мікроциркуляцію крові), ангіопротектори (знижують проникність судин) і інші, але більш безпечними на початковій стадії захворювання вважаються фітопрепарати. Найдієвіші препарати при порушенні периферичного кровообігу .

«Капіляр», «Антіварікоз», «Омега-3», «Катран», Клітковина льону, арахісу, Екстракти «Гінкго білоба», «Часник», «Каштан», Масла Рижика і льону, свічки «Буркун лікарський».

« Капіляр-біол »- комплексний фітопрепарат, який захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів, відновлює мікроциркуляцію крові в усьому організмі, нормалізує обмін речовин на клітинному рівні. Має виражену антиоксидантну дію. Сприятливо впливає на перебіг гіпертензії і аритмії серця. Крім того, препарат має протизапальну, протинабрякову, антигістамінну дію, знижує рівень холестерину і ризик тромбоутворення, зменшує в'язкість крові. Препарат розроблений для профілактики тромбозів. Трави, що входять до складу фитосбора, збільшують еластичність стінок судин і капілярів, покращують мікроциркуляцію, знижують рівень холестерину, нормалізують обмін вуглеводів. Завдяки цьому, поліпшується кровотік, полегшується доставка живильних речовин і кисню до тканин організму. Клітини звільняються від продуктів їх життєдіяльності, що заважають нормальному функціонуванню всіх органів. Зазначені судинні ефекти помітно стимулюють процеси регенерації (відновлення) уражених тканин. Одночасно, вони запобігають утворенню вільних радикалів - небезпечних частинок, що провокують порушення природних біологічних процесів.