Глід

Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...

Корисні властивості глоду

Глід корисні властивості:

  • - покращують роботу серця;
  • - сечогінний;
  • - розширюють судини головного мозку, завдяки чому покращується постачання киснем;
  • - улучает пам'ять;
  • - благотворно впливає на нервову систему.

Корисні і квітки і плоди глоду. Склад їх багатий і різноманітний: флавоніди, каротіноди, багато макроелементів.

Глід властивості . Властивості глоду були відомі ще до нашої ери. Уже в 1 столітті нашої ери плоди глоду рекомендували при захворюваннях шлунка, кровотечах, ожирінні, порушенні роботи нирок, особливо при сечокам'яній хворобі.

Глід користь для здоров'я. Багато людей самі готують настойки і відвари з глоду. Щоб вони принесли якомога більше користі, готувати їх треба зі свіжих квітів і плодів, а не сушених. І збирати плоди і квіти необхідно тільки в екологічно чистих районах. Оскільки якщо вони будуть зібрані в забруднених місцях, то швидше за завдадуть шкоди, а не користь вашому здоров'ю. Цілющі властивості глоду використовуються в традиційній медицині, гомеопатії, народній медицині. У ветеринарії настоянку глоду дуже активно застосовують і в бджільництві. Спектр застосування цієї рослини дуже широкий.

Глід користь . Користь глоду в лікуванні очевидна. Головне запам'ятайте: різні дози глоду по різному діють. Якщо малі дози тонізують серце, то великі надають спазмолітичну дію. Але як правило препарати глоду не мають побічних ефектів.

Застосування глоду

Глід застосування . Крім медицини глід ще використовується як декоративна рослина. З відварів листя, кори і коренів отримують фарбу для тканин. А з плодів глоду готують кисіль, заварюють чай. У змішуванні з іншими фруктами з глоду виходять дуже смачні і корисні соки. З плодів глоду роблять желе. Повидло, мармелад.

Препарати з глоду

Глід препарати . У фармакології глід випускається у вигляді настоянки, рідкого екстракту і соку плодів глоду, соку квітів глоду. Ще в виготовленні таблеток, до складу яких входять і інші рослини. Препарати глоду застосовуються при функціональних розладах серцевої діяльності.

Препарати глоду недорогі і дуже затребувані. Всі люди добре знають цю рослину. Адже глід росте скрізь. Багато його розводять на дачі. А деякі висаджують його у вигляді декоративної огорожі. Виходить красиво, та ще корисно.

Наша компанія випускає препарати містять глід :

  • - Кардіо-біол в таблетках, упаковка містить 90 штук.
  • - релакс-біол в таблетках, упаковка містить 90 штук.
  • - Кардіо-біол екстракт, упаковка містить 30 мл. рідкого екстракту.
  • - Заспокійливий сироп.

Препарати з глодом доступні за ціною. Наші клієнти добре знають їх ефективність. Лікарі часто рекомендують їх до вживання, тому до нас телефонують з різних міст, з проханням вислати той чи інший препарат.