Переломи кісток

Available
Рідна природа

Кальціо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 436
114,00 грн.
біодоступність форма кальцію, для усунення кальцієвої недостатності, при алергічних проявах і судомах ...
Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Еліт формула

Хондроітин-біол (60шт)

ТМ "Биолика"
Код: 101
434,00 грн.
Хондроітин - хондроитинсульфат, що містить низькомолекулярні фракції, одержувані з хряща лососевих риб.

Що таке переломи кісток?

Переломи кісток це патологічний стан, при якому виникає деформація кісток під дією шкідливого чинника, по силі перевищує міцність кісткової тканини. Травми частіше зустрічаються в дитячому і літньому віці, що пов'язано з анатомо-фізіологічними особливостями організму.

Переломи кісток у чоловіків , в основному, пов'язані з факторами способу життя, такими як неадекватна фізична активність, недостатнє надходження вітаміну D і споживання кальцію, куріння і споживання алкоголю, можуть збільшити ризик. Унікальні чинники ризику для чоловіків включають низький рівень гормону тестостерону і використання терапії андрогенної депривації (пацієнтам призначають гормони) при раку передміхурової залози.

Переломи кісток у жінок зустрічаються особливо часто в літньому віці в період менопаузи, яка призводить до посиленої втрати маси кістки протягом п'яти років після настання клімаксу. За даними статистики. кожна друга жінка може постраждати від переломів в літньому віці, пов'язаних з розвитком остеопорозу.

Переломи кісток причини

Причини переломів кісток обумовлені віковими змінами скелета, впливом гормонів, а також дефіцитом вітамінів і мінералів, які повинні надходити з їжею. У молодих людей ризик деформації кісток пов'язаний з сезонністю (ожеледь), професійною діяльністю (інтенсивні фізичні навантаження), заняттями спортом (професійні спортсмени).

Переломи кісток симптоми

Симптоми переломів кісток різноманітні - хворобливість під час впливу травмуючого фактора і після травми, яка посилюється при русі ушкодженою кінцівкою;

  • - больовий синдром наростає при обмацуванні місця перелому або при впливі осьового навантаження (по довжині кістки);
  • - деформація в області травми, яка утворюється за рахунок зміщення кісткових уламків або внаслідок утворення набряку і гематоми;
  • - нефізіологічне положення кінцівки, неможливість самостійно відновити нормальне положення руки або ноги;

Переломи кісток ознаки

Абсолютні ознаки перелому:

   • - вкорочення або подовження пошкодженої кінцівки в порівнянні з про здоровою кінцівкою (виникає при значному зміщенні кісткових уламків);
   • - при відкритих травмах утворюється дефект шкірних покривів, на дні рани можна виявити уламки кістки;
   • - патологічна (нехарактерна) рухливість в ділянці пошкодження;
   • - при спробах руху ушкодженою кінцівкою або обмацуванні місця травми з'являється крепітація, що представляє собою хрест кісткових уламків.

Абсолютні симптоми перелому виникають при відкритих травмах і пошкодженні кісток, яке супроводжується зміщенням уламків або утворенням кісткових уламків.

Відносні ознаки переломів кісток :

   • - порушення рухової функції пошкодженої кінцівки або частини тіла;
   • - освіту набряку в ділянці травми, що призводить до сглаженности контурів суглоба і потовщення кінцівки;
   • - формування гематоми при закритому переломі, яка призводить до деформації кінцівки і сел Инени шкірних покривів;
   • - пошкодження нервів в області травми викликає порушення чутливості

Переломи кісток препарати

Екстракт «живокіст» отримав свою назву за здатність до життєдайного дії на кісткову тканину. Він знімає набряки, стимулює зростання нової кісткової тканини і клітин суглобового хряща. Завдяки дії біологічно активних компонентів рослини, зменшується припухлість суглоба, збільшується його рухливість, знімаються суглобові болі. Головною особливістю живокосту є його здатність прискорювати відновлення пошкоджених тканин, особливо кісткової. Використання препаратів живокосту при переломах кісток сприяє формуванню кісткової мозолі і швидшому зрощенню.

Основним джерелом кальцію є молочні продукти. Однак його зміст можна поповнити і за рахунок рослинних джерел:

   • - «Кальціо- Биол» (Таблетки)
   • - Кунжут (клітковина, масло)

Кальцій діє разом з кремнієм і магнієм; останній необхідний для активації біохімічних реакцій при формуванні кісткової тканини.

Споживання Клітковини Кунжуту природно заповнить потреба організму в кальції і магнії.

Нестача кремнію в організмі заповнить препарат кремнію-Биол, який є провідником кальцію в кісткову тканину.

Дефіцит цинку призводить до ослаблення і ламкості кісток . Оскільки у літніх людей дуже часто спостерігається нестача цинку, необхідно додатково приймати препарати, багаті цим мінералом. З фітопрепаратів рекомендується:

   • - Гарбуз (Масло, Клітковина)
   • - Екстракт «Клюкви» (рідкий)
   • - екстракт «Часника» (рідкий)
   • - екстракт «Чорниці» (рідкий)

Профілактика переломів кісток

У світлі останніх даних профілактика остеопорозу повинна проводитися як у літніх жінок, так і чоловіків. Пацієнти відзначають, що при остеопорозі вони погано себе почувають, причому набагато гірше, ніж при багатьох інших патологіях. Після 50-55 років чоловіки повинні пройти обстеження і визначити щільність кісткової тканини. Не менш важливо вживати профілактичні заходи для захисту мінеральної щільності кісток. Основа профілактики - вітаміни і мінерали, що приймаються курсами.

Чоловікам потрібно отримувати достатню кількість кальцію (1,000-1 200 мг в день) і вітаміну D (від 600 до 800 мкг в день) в поєднанні з вправами (наприклад, ходьби або підйому ваги). Вітаміни та мінерали набагато активніше працюють при дозованим фізичним навантаженням, зміцнюючи кістки скелета. Крім того, потрібно кинути палити і обмежити споживання алкоголю.