Істерія
Релаксо-біол (90 шт)
Лецитин-біол (90 шт)
Нервова хвороба істерія
Хвороба істерія є однією з форм неврозів, яке супроводжується вегетативними, руховими, функціональними і афективними порушеннями в поведінці людини.
Механізм захворювання пояснюють «втечею в хворобу», умовним вигідним або бажаним болючим симптомом.
Істерія хвороба , яка виникає на базі самовнушаемості і спрямована на залучення до себе уваги. На сьогоднішній день істерія вважається хворобою, яка властива як жінкам (яким раніше приписували даний стан як один з видів поведінки), так і чоловікам. Слід відрізняти хворобливий стан від побутового поведінки істерії. У першому випадку мова йде про хворобу, яку без допомоги фахівця не вилікувати. У другому - потрібна лише допомога психолога і кардинальні, рішучі дії з боку тих, на кого спрямована істерика.
Істерія у дітей проявляється різними афективними станами. Чергування злоби, гніву, сміху крізь сльози і інші театральні прояви часто приписують бажанням дитини привернути до себе додаткову увагу. Однак раптово почалася і тривала істерія може спровокувати припадочний стану, судоми, паралічі кінцівок, заїкання та ін.
істерія у чоловіків зустрічається рідко і охоплює сексуальні розлади, що реалізують почуття страху в ході внутрішніх конфліктів в симптоми соматичного характеру. Розпізнавання істеричного неврозу у чоловіка відбувається при виконанні декількох умов, куди входять такі: початок розвиток захворювання до досягнення пацієнтом 30 років і відсутність органічних порушень.
Жіноча істерія - в минулі часи істерію приписували тільки жіночої статі. Її ще називали «сказ матки» і «істеричним неврозом». На сьогоднішній день психологи відзначають істеричні припадки і за чоловіками. Істерія у жінок характеризується прагненням завоювати загальну увагу, служити предметом захоплення, заздрості і подиву. Це виражається в незвичайних вигаданих оповіданнях і зухвалій манері одягатися. У істеричних жінок часто змінюється настрій, можуть розвиватися паралічі і парези, хода стає хиткою і непевною.
Істерія причини Основними причинами захворювання виступають внутрішні і зовнішні чинники. Основу неврозу становлять індивідуальні поведінкові особливості, які залежать від високої сугестивності і емоційності пацієнта. Невроз є психогенної патологією, яка виникає при конфліктах і сильних переживаннях.
Причини істерії
Фактори ризику розвитку істерії:
- - перенапруження, стрес;
- - травми і деякі захворювання;
- - професійна незадоволеність;
- - неблагополучна обстановка в родині;
- - зловживання спиртним;
- - нераціональне застосування снодійних препаратів і транквілізаторів.
Істерія симптоми
Симптоми істерії - істерія буває різною: психологічної та побутової. У першому випадку мова йде про захворювання, яке відноситься до психоневрологічних відхилень з проявом цілого комплексу симптомів.
Ознаки істерії:
- - Сльози.
- - головні болі.
- - Сміх.
- - Спазми.
- - Крики.
- - Напади.
- - Глухота і сліпота.
- - Судоми. Схлипи.
- - Затьмарення свідомості.
Ознаки істерії жінок - найважчою формою даної хвороби є істерична психопатія. Найголовнішим ознакою даної хвороби є істеричний припадок, коли людина кричить, надсадно плаче, вигинається дугою і т. Д. Слід зазначити, що даний вид поведінки не є розіграним.
Побутова істерія, ознаки її часто очевидні. Якщо вести мову про побутову істерії, то тут все набагато простіше. Говориться про рису характеру або навіть про розіграному виставі, який призначений спеціально для конкретної людини. Даний вид істерії ставиться до методів психологічної маніпуляції людьми. Якщо глядачів не буде, тоді і спектакль припиниться.
Істерія профілактика
Профілактика істерії - до профілактики можна віднести загальні рекомендації і побажання психологічного характеру. Людину спочатку потрібно правильно виховати, створити для нього такі умови, при яких можна буде уникнути психічних травм. Адже все йде з дитинства. Напади істерії дуже часто трапляються у підлітків, які переживають розлучення батьків або перше нерозділене кохання. В цьому випадку потрібно пильну увагу батьків, можливо і допомога психолога.
Істерія препарати - слід відрізняти хворобливий стан від побутового поведінки істерії. У першому випадку мова йде про хворобу, яку без допомоги фахівця не вилікувати. У другому - потрібна лише допомога психолога і кардинальні, рішучі дії з боку тих, на кого спрямована істерика. Для лікування захворювання найчастіше застосовують комплексний підхід, велике значення має аутогенне тренування, гіпноз, навіювання і методи переконання.
Препарати при істерії
Основні принципи лікування істерії спрямовані на усунення психотравмуючих ситуацій і на зміцнення нервової системи - дотримання режиму сну і відпочинку, раціональне харчування, виключення різних видів інтоксикацій (зокрема, алкогольної), розслаблююча терапія (физиолечение), заняття спортом. Призначається седативна терапія, в основному препарати рослинного походження для нейтралізації невротичних розладів рекомендується використовувати комплекс «Антистрес», або:
- - Яблопект «Чистий»
- - «Кардіо» (таблетки , рідкий)
- - «Аїр болотний» (таблетки)
- - «релакс» (таблетки)
- - Фіточай «Рівновага»
- - «Антистрес» (рідкий)
- - «Дивосил» (рідкий)
- - «Лецитин» (таблетки)
- - Сироп «Заспокійливий»
Хворим добре допомагають хвойно-сольові ванни і точковий масаж, а також традиційний масаж і голкорефлексотерапія.