Гіпотиреоз

Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Що таке гіпотиреоз?

Гіпотиреоз це захворювання, викликане недостатністю щитовидної залози. Ендокринний орган не синтезує в необхідній кількості тиреоїднігормони, це призводить до уповільнення обмінних процесів, порушення роботи репродуктивної, нервової, серцево-судинної, травної системи.

За статистикою гіпотиреоз у чоловіків зустрічається набагато рідше, ніж у жінок. Тиреоїдна недостатність або захворювання ендокринної системи може розвинутися в будь-якому віці, але страждають на цю недугу в основному люди похилого віку. Перебіг захворювання тривалий час бессімпотомное і може випадково виявитися тільки при проведенні медичного обстеження.

В даний час можна абсолютно точно поставити діагноз гіпотиреоз . Для цього необхідно визначити рівень в крові тиреоїдного гормону - тироксину (Т4), а також рівень гормону гіпофіза - тиреотропного гормону (ТТГ). Цих аналізів може виявитися цілком достатньо для установки діагнозу. Низький або нормальний рівень T4 при високому рівні ТТГ підтверджує діагноз тиреоїдної недостатності.

Хвороба гіпотиреоз з урахуванням етіології буває:

 • - первинний;
 • - вторинний;
 • - третинний;
 • - тканинної.

Гіпотиреоз у жінок особливо небезпечний під час вагітності і для матері і для плода. Вплив гіпотиреозу на плід серйозно: як уже говорилося, на ранніх термінах дитина може загинути в утробі. Також плід може страждати від гіпоксії, так як при гіпотиреозі в 70% випадків розвивається фетоплацентарна недостатність. Вона ж призводить до народження маловагих дітей. Плід у жінки з гіпотиреозом частіше відчуває кисневе голодування під час пологів, а у матері зустрічається слабкість родової діяльності, тому з великою ймовірністю можлива поява ускладнень під час пологів.

Дуже важливо під час виявити вроджений гіпотиреоз у дитини , так як захворювання позначається на роботі серця і нервової системи, інтелект, зростанні, психіці. При гіпотиреозі у дітей страждає інтелектуальний розвиток. Діти, народжені від матерів з гіпотиреозом, дуже вразливі до інфекційних захворювань.

Гіпотиреоз причини виникнення

Причини гіпотиреозу у жінок . Первинний гіпотиреоз розвивається при вроджених гормональних порушеннях, вираженому дефіциті йоду, селену, аутоімунному тиреоїдиті, після прийому тиреостатиков, радіоактивного йоду або повного видалення щитовидної залози.

Причини виникнення гіпотиреозу вторинного - при дисфункції гіпоталамо-гіпофізарної регуляції. Причиною патології може бути гіпопітуїтаризм, порушення синтезу тиролиберина і його транспортування, зниження вироблення тиреотропіну, пухлини головного мозку, черепно-мозкові травми.

Чим небезпечний гіпотиреоз?

Ускладнення гіпотиреозу . Якщо гіпотиреоз не лікувати, з часом він може викликати хоч і рідкісне, але дуже небезпечне ускладнення - мікседему, при якій хворий ризикує впасти в кому і загинути. Гіпотиреоз наслідки -найбільш небезпечний недуга для маленьких дітей, оскільки без своєчасного лікування він загрожує малюкам численними і, на жаль, незворотними ускладненнями. Якщо дитину з вродженою гіпотиреоз не лікувати до двох років, потім навіть добре проведене лікування навряд чи запобіжить розумову відсталість.

Гіпотиреоз симптоми

Симптоми гіпотиреозу у жінок

 • - ожиріння, зниження температури тіла, мерзлякуватість - постійне відчуття холоду через уповільнення обміну речовин, жовтушність шкіри, гіперхолестеринемія, ранній атеросклероз;
 • - мікседематозний набряк: набряки навколо очей, відбитки зубів на мові, утруднення носового дихання і зниження слуху (набряк слизових носа і слухової труби), хриплость голосу; порушення менструального циклу у жінок.

Гіпотиреоз симптоми у дорослих - сонливість , сповільненість психічних процесів (мислення, мовлення, емоційних реакцій), зниження пам'яті, полінейропатія; задишка, особливо при ходьбі, різких рухах, біль в області серця і за грудиною, мікседематозне серце (уражень серцевих скорочень, збільшення розмірів серця), гіпотонія;

Симптоми гіпотиреозу у чоловіків - схильність до закрепів, нудота, метеоризм, збільшення розмірів печінки, дискінезія жовчних шляхів, жовчно-кам'яна хвороба; анемія; сухість, ламкість і випадання волосся, нігті ламкі з поперечними і поздовжніми борозенками;

Гіпотиреоз у дитини симптоми при вродженої формі очевидні

 • - Велика маса тіла. Дитина народжується вагою понад 4 кг.
 • - Набряклість обличчя, яка добре помітна в зоні століття, рота і шиї.
 • - Опухлий мову, через якого дитина часто перебуває з відритим ротом .
 • - Жовтуха в перші дні після народження, яка не проходить, як фізіологічна, а може тривати протягом тижнів.
 • - Синюшність шкіри, особливо носогубного трикутника.
 • - Рідкісний плач, погані реакції на навколишній світ.
 • - Грубий, хрипкий голос.
 • - Поганий смоктальний рефлекс.

Гіпотиреоз діагностика - діагностика захворювання не представляє ніяких складнощів, і полягає у визначенні рівня гормонів ТТГ і Т4. Дослідження ІФА проводять на наявність антитіл до тканин щитовидної залози: АТ до АТПО , АТ до ТТГ. За біохімічним складом крові відзначають високу концентрацію холестерину і розвиток анемії. УЗД щитовидної залози дозволяє оцінити розміри і стан органу. При наявності вузлових утворень показано проведення тонкоголкової аспіраційної біопсії з подальшим цитологічним дослідженням біоптату на ракові клітини.

Ознаки гіпотиреозу у дітей в початковій стадії стерті :

 • - Млявість рухів, погана реакція на подразники.
 • - Загальна уповільнення психічної діяльності, в тому числі слабке прояв емоцій, небажання спілкуватися з однолітками.
 • - Помітне погіршення пам'яті і когнітивних здібностей.
 • - поганий апетит.
 • - Набір ваги, частково за рахунок постійних набряків.
 • - Деформація скелета і поганий зростання кісток.
 • - Затримка статевого дозрівання (у підлітків).
 • - Рідкісні і тьмяне волосся, їх поганий ріст.

Профілактика гіпотиреозу полягає в удосконаленні методик оперативних втручань на щитовидній залозі, правильному підборі доз антитиреоїдних ср едств при лікуванні дифузного токсичного зобу, цілеспрямованому і своєчасному лікуванні тиреоїдиту, а також в застосуванні раціональних доз при використанні елементарного йоду або його сполук в якості лікарських засобів.

Препарати при гіпотиреозі . При придбаної легкій формі хвороби, за відсутності інших порушень, нестача гормонів щитовидної залози може бути усунена за допомогою дієти і прийому йодовмісних препаратів.

Гіпотиреоз препарати екстракт« Фукусіми »і« Ламінарії », таб. «Щітонорм-біол» сприяють зниженню рівня холестерину в крові. Велика кількість йоду і трийодтирозину м'яко стимулюють функцію щитовидної залози. Ламінарин зміцнює стінки судин, нормалізує кровопостачання серця і головного мозку, перешкоджає утворенню тромбів і злоякісних пухлин, підвищує імунітет, заспокійливо діє на нервову систему, сприяє міцному сну. Йод, що входить до складу препаратів, нормалізує обмін речовин в підшкірній жировій клітковині, активує розпад жирів і підвищує ліполіз, таким чином сприяє зникненню ожиріння - целюліту. нормалізує синтез статевих гормонів, стимулює повноцінну роботу щитовидної залози, заповнює потреби організму людини в незамінних амінокислотах, вітамінах.