Грип

 • Ціну знижено / -14,00 грн.
Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
100,00 грн. 114,00 грн.
До закінчення
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
 • Ціну знижено / -14,00 грн.
Available
Рідна природа

Антивір-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 431
100,00 грн. 114,00 грн.
До закінчення
Активізує захисну, детоксикаційну функції, імунітет, клітинні і гуморальні механізми ...
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
 • Ціну знижено / -6,00 грн.
Available
Фіточаї

Зимовий, фіточай

ТМ "Биолика"
Код: 479
85,00 грн. 91,00 грн.
До закінчення
Для підвищення опірності організму до інфекційних захворювань в холодну пору року.
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
 • Ціну знижено / -14,00 грн.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт ОМАНУ (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-4
104,00 грн. 118,00 грн.
До закінчення
 • Ціну знижено / -14,00 грн.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт БРУСНИЦІ (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-2
104,00 грн. 118,00 грн.
До закінчення

Грип що це?

Грип це гостре інфекційне захворювання респіраторних шляхів, яке викликається вірусом грипу.

Захворювання входить до групи ГРВІ (гострих респіраторних вірусних інфекцій). Періодично грип поширюється у вигляді епідемій або пандемій. Більш всіх схильні до інфікування діти і люди похилого віку.

Грип у дітей не рідкість, це одне з найпоширеніших сезонних захворювань. Малюки хворіють на грип в 5 разів частіше, ніж дорослі і для них ця хвороба набагато небезпечніше через високий ризик ускладнень. Тому кожен батько повинен знати заходи профілактики цієї підступної хвороби.

Причини грипу

Причиною захворювання є віруси грипу, які вражають слизову оболонку верхніх дихальних шляхів . Джерелом зараження є хвора людина. Основний шлях передачі - повітряно-крапельний: при кашлі, чханні, розмові і навіть звичайному диханні. Але можлива передача вірусів від хворого і контактно-побутовим способом - через його носові хустки, посуд, постільна білизна. Вірус грипу дуже заразний, потрапляння його в організм людини у великому відсотку випадків призводить до розвитку захворювання.

Симптоми грипу

На відміну від симптомів застуди , початкові симптоми грипу зазвичай з'являються раптово. Для грипу характерний гострий початок, зазвичай він починається з лихоманки, інтенсивного головного болю, втоми і болю в тілі.

перші симптоми грипу у дітей - в перші години захворювання на грип дитини морозить. Він притискається до вас або норовить лягти під ковдру. Йому весь час хочеться спати. Температура підвищується до 39-40С, пропадає апетит. Нежиті - обов'язкового атрибута застуди - спочатку може і не бути.

Симптоми грипу у дітей - на третю добу зазвичай з'являється сухий кашель. У дітей у віці до трьох місяців грип починається м'якше, ніж у малюків постарше. Грип у дітей симптоми - у малюка температура в перші години або взагалі не підвищується, або підвищується тільки на пару десятків градусів. Але дитина все одно веде себе не так, як завжди: він стає плаксивою, шумно сопе, погано їсть.

Грип симптоми у дітей через інтоксикацію знижується апетит, може початися рвота.Токсіни руйнують капіляри і можуть виникати носові кровотечі і висип на шкірі. При ураженні центральної нервової системи у дитини можуть виникнути судоми, марення і галюцинації.

Перші ознаки грипу

 • - Висока температура (до 40С)
 • - Біль в суглобах і м'язах
 • - Загальна слабкість
 • - Рефлекторна гіперемія шкіри і червоні запалені очі
 • - Головний біль
 • - Сухий кашель
 • - Фарингіт і нежить

Ознаки грипу - захворювання може протікати в легкій, середньо-, важкої і дуже важкої формах. Крім того, виділяють неускладнені та ускладнені форми захворювання.

Без своєчасного лікування виникають серйозні ускладнення .З ускладнень часті бронхіти, пневмонії, отити, ріносінусіти. Іноді уражається ССС і розвивається міокардит і перикардит.

Ознаки грипу у дітей ідентичні (гостре початок і ознаки наростаючої інтоксикації) Для профілактики ускладнень у дітей до року необхідна термінова консультація та призначення адекватного лікування педіатром. Ознаки грипу у дорослих завжди очевидні. Для уточнення діагнозу призначають загальний аналіз крові (визначається лейкопенія, тромбоцитопенія). Підтвердити діагноз також допоможуть серологічний метод (виявлення в крові антитіл до вірусу), вірусологічне дослідження, ІФА (метод експрес-діагностики). Також показовим є метод ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція).

Профілактика грипу

Найнадійніша профілактика від грипу - своєчасна вакцинація, яка проводиться за кілька місяців до початку епідемії, щоб у організмі встигли виробитися антитіла до вірусної інфекції.

Профілактика грипу препарати - слід використовувати фітопрепарати протимікробної дії та імуностимулятори. Допомогти імунітету будуть раді препарати «Імуно-біол», «Люцерна», «Катран-біол», «Сосна-лимон», Яблопект «Вітамінний», екстракт «Кропиви», «Клюкви», «Брусниці», бальзам «Вин-Віта »і сироп« Полівітамінний ». Це чудові препарати, які мають загальнозміцнюючу і імуномодулюючу лействіем.

Профілактика грипу у дітей - всі заходи профілактики повинні бути спрямовані не стільки на ізоляцію дитини від вірусу, скільки на зниження цієї ймовірності і зміцнення імунної системи малюка. Щоденні гра і прогулянки на свіжому повітрі, прийом вітамінних фітопрепаратів допоможуть в цьому. Препарати від грипу - важливо купірувати інфекцію ще на першому рубежі - в верхніх дихальних шляхах, через які і проникають хвороботворні віруси в наш організм ..

І препарати компанії «Біоліка» готові Вам в цьому допомогти. З цією метою рекомендуємо застосовувати: Екстракт «Часника», «Клюкви», «Ялівцю», таблетки «Антівір - біол», Яблопект, «Сосна-лимон», Екстракт «Суміш Регенерація» і фітокарамель з ефірною олією шавлії, м'яти або Лимона і евкаліпта ефективно впораються із запальним процесом в носоглотці. Одним з показових симптомів поширення інфекції є кашель, який загострюється протягом перших 48 годин. Справитися з настирливим кашлем допоможуть препарати проти грипу Екстракту «Чабреца», «Оману», «Айра болотного», що володіють вираженим бронхолітичних і відхаркувальну властивість. Яблопект і таблетки «аллерго- біол» мають чудовий десенсибілізуючу дію, що сприяє якнайшвидшому одужанню.

Такі препарати показані до застосування для всієї родини - навіть майбутнім мамам і дітям. Не слід тільки забувати, що прийом треба продовжувати ще дня три - чотири після зникнення симптомів кашлю.