Грип

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Рідна природа

Антивір-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 431
114,00 грн.
Активізує захисну, детоксикаційну функції, імунітет, клітинні і гуморальні механізми ...
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

Грип що це?

Грип це гостре інфекційне захворювання респіраторних шляхів, яке викликається вірусом грипу.

Захворювання входить до групи ГРВІ (гострих респіраторних вірусних інфекцій). Періодично грип поширюється у вигляді епідемій або пандемій. Більш всіх схильні до інфікування діти і люди похилого віку.

Грип у дітей не рідкість, це одне з найпоширеніших сезонних захворювань. Малюки хворіють на грип в 5 разів частіше, ніж дорослі і для них ця хвороба набагато небезпечніше через високий ризик ускладнень. Тому кожен батько повинен знати заходи профілактики цієї підступної хвороби.

Причини грипу

Причиною захворювання є віруси грипу, які вражають слизову оболонку верхніх дихальних шляхів . Джерелом зараження є хвора людина. Основний шлях передачі - повітряно-крапельний: при кашлі, чханні, розмові і навіть звичайному диханні. Але можлива передача вірусів від хворого і контактно-побутовим способом - через його носові хустки, посуд, постільна білизна. Вірус грипу дуже заразний, потрапляння його в організм людини у великому відсотку випадків призводить до розвитку захворювання.

Симптоми грипу

На відміну від симптомів застуди , початкові симптоми грипу зазвичай з'являються раптово. Для грипу характерний гострий початок, зазвичай він починається з лихоманки, інтенсивного головного болю, втоми і болю в тілі.

перші симптоми грипу у дітей - в перші години захворювання на грип дитини морозить. Він притискається до вас або норовить лягти під ковдру. Йому весь час хочеться спати. Температура підвищується до 39-40С, пропадає апетит. Нежиті - обов'язкового атрибута застуди - спочатку може і не бути.

Симптоми грипу у дітей - на третю добу зазвичай з'являється сухий кашель. У дітей у віці до трьох місяців грип починається м'якше, ніж у малюків постарше. Грип у дітей симптоми - у малюка температура в перші години або взагалі не підвищується, або підвищується тільки на пару десятків градусів. Але дитина все одно веде себе не так, як завжди: він стає плаксивою, шумно сопе, погано їсть.

Грип симптоми у дітей через інтоксикацію знижується апетит, може початися рвота.Токсіни руйнують капіляри і можуть виникати носові кровотечі і висип на шкірі. При ураженні центральної нервової системи у дитини можуть виникнути судоми, марення і галюцинації.

Перші ознаки грипу

  • - Висока температура (до 40С)
  • - Біль в суглобах і м'язах
  • - Загальна слабкість
  • - Рефлекторна гіперемія шкіри і червоні запалені очі
  • - Головний біль
  • - Сухий кашель
  • - Фарингіт і нежить

Ознаки грипу - захворювання може протікати в легкій, середньо-, важкої і дуже важкої формах. Крім того, виділяють неускладнені та ускладнені форми захворювання.

Без своєчасного лікування виникають серйозні ускладнення .З ускладнень часті бронхіти, пневмонії, отити, ріносінусіти. Іноді уражається ССС і розвивається міокардит і перикардит.

Ознаки грипу у дітей ідентичні (гостре початок і ознаки наростаючої інтоксикації) Для профілактики ускладнень у дітей до року необхідна термінова консультація та призначення адекватного лікування педіатром. Ознаки грипу у дорослих завжди очевидні. Для уточнення діагнозу призначають загальний аналіз крові (визначається лейкопенія, тромбоцитопенія). Підтвердити діагноз також допоможуть серологічний метод (виявлення в крові антитіл до вірусу), вірусологічне дослідження, ІФА (метод експрес-діагностики). Також показовим є метод ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція).

Профілактика грипу

Найнадійніша профілактика від грипу - своєчасна вакцинація, яка проводиться за кілька місяців до початку епідемії, щоб у організмі встигли виробитися антитіла до вірусної інфекції.

Профілактика грипу препарати - слід використовувати фітопрепарати протимікробної дії та імуностимулятори. Допомогти імунітету будуть раді препарати «Імуно-біол», «Люцерна», «Катран-біол», «Сосна-лимон», Яблопект «Вітамінний», екстракт «Кропиви», «Клюкви», «Брусниці», бальзам «Вин-Віта »і сироп« Полівітамінний ». Це чудові препарати, які мають загальнозміцнюючу і імуномодулюючу лействіем.

Профілактика грипу у дітей - всі заходи профілактики повинні бути спрямовані не стільки на ізоляцію дитини від вірусу, скільки на зниження цієї ймовірності і зміцнення імунної системи малюка. Щоденні гра і прогулянки на свіжому повітрі, прийом вітамінних фітопрепаратів допоможуть в цьому. Препарати від грипу - важливо купірувати інфекцію ще на першому рубежі - в верхніх дихальних шляхах, через які і проникають хвороботворні віруси в наш організм ..

І препарати компанії «Біоліка» готові Вам в цьому допомогти. З цією метою рекомендуємо застосовувати: Екстракт «Часника», «Клюкви», «Ялівцю», таблетки «Антівір - біол», Яблопект, «Сосна-лимон», Екстракт «Суміш Регенерація» і фітокарамель з ефірною олією шавлії, м'яти або Лимона і евкаліпта ефективно впораються із запальним процесом в носоглотці. Одним з показових симптомів поширення інфекції є кашель, який загострюється протягом перших 48 годин. Справитися з настирливим кашлем допоможуть препарати проти грипу Екстракту «Чабреца», «Оману», «Айра болотного», що володіють вираженим бронхолітичних і відхаркувальну властивість. Яблопект і таблетки «аллерго- біол» мають чудовий десенсибілізуючу дію, що сприяє якнайшвидшому одужанню.

Такі препарати показані до застосування для всієї родини - навіть майбутнім мамам і дітям. Не слід тільки забувати, що прийом треба продовжувати ще дня три - чотири після зникнення симптомів кашлю.