Анемія
Клітковина з насіння гарбуза (190 гр)
Спориш (Фітосвечі 10 шт)
Клітковина з насіння кунжуту (190 гр)
Імуно-біол (90 шт)
Урбеч з ядер абрикосових кісточок (100 гр)
Екстракт СОСНА-ЛИМОН (30 мл)

Анемія що це?
Анемія це хвороба або патологічний стан організму, яке характеризується зменшенням кількості еритроцитів і гемоглобіну в одиниці крові. Еритроцити формуються в червоному кістковому мозку і протягом трьох днів забезпечують транспорт, головним чином, кисню і вуглекислого газу, а також поживних речовин і продуктів метаболізму від клітин і тканин. Термін життя еритроцита сто двадцять днів, після чого він руйнується.
Анемія це хвороба , на думку багатьох людей, але насправді самостійним діагнозом вона не є, а виступає як прояв основного захворювання. Багато хвороб, включаючи інфекційні захворювання, доброякісні або злоякісні пухлини можуть бути пов'язані з анемією. У зв'язку з цим так важливо виявити основну причину, яка призводить до розвитку анемії.
Що за хвороба анемія і чому призводить до серйозних порушень в організмі потрібно знати всім. Тому що вона послаблює здатність організму до газового обміну, за рахунок скорочення числа еритроцитів порушується транспортування кисню і вуглекислого газу. Внаслідок цього у людини можуть спостерігатися такі ознаки анемії як відчуття постійної втоми, занепад сил, сонливість, а також підвищена дратівливість.
Причини анемії у дорослих
Причини анемії у жінок:
- - У жінок часто гінекологічні захворювання є причиною залізодефіцитної анемії. До них відносять різні дисгормональні порушення, ендометріоз, що супроводжуються кровотечами, порушеннями менструального циклу і його тривалості.
- - Нерідко пухлинні процеси в матці і придатках (міома, поліп, рак) можуть призводити до втрати крові.
- - При вагітності часто спостерігається зниження гемоглобіну та еритроцитів в результаті нестачі заліза і підвищеного витрачання цього елемента зростаючим плодом.
Причини анемії у людини можуть бути дуже різноманітні і крім цих причин, у жінок може бути аліментарний недолік заліза. Наприклад, суворе вегетаріанство, виняток м'ясної, обмеження білкової, молочної їжі без еквівалентної заміни швидко виснажують запаси заліза в організмі і неминуче ведуть до анемії.
Анемія у чоловіків причини:
- - Крововтрата в результаті прихованого шлунково-кишкового кровотечі при ерозії кишечника, виразковій хворобі, геморої,
- - Гемофілія (спадкове захворювання), тромбоцитопенія.
- - Патологічні зміни в кістковому мозку. Даний орган людського організму є відповідальним за продукування червоних кров'яних тілець,
- - Захворювання органів шлунково-кишкового тракту,
- - Нестача заліза і необхідних для організму вітамінів і мінералів,
- - Глистові інвазії.
Симптоми анемії у дорослих
Перші ознаки анемії:
- - Слабкість і швидка стомлюваність;
- - Запаморочення;
- - Підвищена емоційність і дратівливість;
- - Головні болі;
- - Блідість шкірних покривів;
- - Задишка;
- - Проблеми з концентрацією уваги.
Симптоми анемії у жінок:
Ксожаленію, порушення балансу заліза неодмінно відбивається на зовнішності: Шкіра: блідий колір (іноді з зеленуватим відтінком), тріщини, лущення, сухість і втрата еластичності. Нігті: втрата блиску, зміна форми (койлоніхія), ламкість і розшарування. Волосся: схильність до сивині, випадання, тьмяність кольору, посічені кончікі.Также існують інші ознаки анемії у жінок - зниження апетиту, потреба в солоної, гострої або кислої їжі , спотворення смаку та нюху, які швидко зникають при правильному лікуванні. Які симптоми при анемії будуть переважати, залежить від її ступеня. Існує 3 ступеня анемії:
Перша ступінь - легка. Для неї характерне невелике зниження рівня гемоглобіну в крові. Показник гемоглобіну в даній стадії для жінок становить 90-110 г/л, для чоловіків - 100-120 г/л. У більшості випадків хворий ще не відчуває ніяких симптомів хвороби. Він може відчувати нездужання, слабкість, підвищену стомлюваність.
Друга ступінь - середня. Показники гемоглобіну знижуються до 70-90 г/л у жінок і 80-100 г/л у чоловіків. У хворого з'являються часті головні болі, запаморочення, задишка, прискорене серцебиття, болі в області серця.
Третя ступінь - важка. Настає при значенні гемоглобіну менше 70 г/л. На даній стадії хвороби змінюється структура нігтів, випадає волосся, шкіра стає сухою, лущиться. У людини німіють кінцівки, перекручується смак і нюх.
Профілактика анемії
- - Ліквідація причини, що викликала дефіцит заліза.
- - Включення в раціон харчування якомога більшої кількості зелених овочів і фруктів в них міститься фолієва кислота. Вона також міститься в зернових продуктах, особливо - в гречаній крупі. В останній до всього іншого високий вміст заліза.
- - Своєчасне проведення антипаразитарной програми,
- - Усунення джерел внутрішнього і зовнішнього кровотечі.
- - Чи не відмовлятися на тривалий термін від м'ясних продуктів.
Вітаміни при анемії
Знижений рівень гемоглобіну вимагає додаткового надходження в організм вітамінів. Вони дозволяють повноцінно засвоюватися залозу. Вітаміни та мінерали при анемії повинні надходити в організм у більшій кількості. Це пов'язано не тільки з необхідністю нормалізації формули крові, але і з потребою у зменшенні симптомів прояву. Правильний підбір комплексного препарату і повноцінне харчування - запорука швидкого одужання!
Які вітаміни приймати при анемії
Вітаміни при анемії у дорослих
Аскорбінова кислота бере активну участь у всіх обмінних процесах. Вона входить до складу багатьох харчових продуктів, але в процесі кулінарної обробки руйнується. Так як вітамін С входить до складу рослинної їжі, взимку організм може відчувати недостатність. Компонент є складовою частиною залізовмісних препаратів. Це пояснюється його незрівнянну роллю в засвоєнні заліза. Також для профілактики необхідний ціанокобаламін, піридоксин і фолієва кислота. Медичні препарати від анемії приймаються за призначенням лікаря і під його контролем. Вибір строго індивідуальний і залежить від багатьох факторів.
Найефективніші фіто препарати при анемії у дорослих і дітей:
- - Яблопект «Вітамінний»
- - Моно-Биол «Аїр» (таблетки)
- - Моно-біол «Люцерна» (таблетки)
- - «сосна лимон-Биол» (таблетки)
- - Моно-Биол «Розторопша» (таблетки)
- - Фіточай «Сонячний»
- - Екстракт « кропива »(рідкий)
- - Екстракт« Клюкви »(рідкий)
- - Екстракт« Чорниці »(рідкий)
- - Екстракт« Айра болотного »(рідкий )
- - Екстракт «Полину» (рідкий)
- - Екстракт «Чорниці» (рідкий)
- - Фітовіт «кровотворних» (таблетки)
- - Урбеч
бальзам «Він- Віта» -це бальзам «Він- Віта» (витяг з шкірки і кісточок винограду).