Брокколі

Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Що таке Брокколі

Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб.

Брокколі застосування

У капусті міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією куркумина. Крім сульфорафана, в капусті брокколі є й інші протиракові речовини: індол-3-карбін і сінегрін. Перший активізує здатність імунної системи боротися з раковими клітинами, а другий перешкоджає розмноженню ракових клітин, зупиняючи їх розподіл, а потім знищуючи повністю. Природний індол активно захищає печінку від інтоксикації, запобігає утворенню в печінці канцерогенних метаболітів, естрогенів, сприяє нормалізації гормонального балансу, є найкращою профілактикою гормонозалежних пухлин молочних залоз і органів жіночої статевої сфери, захищає організм від новоутворень, блокуючи проростання судин в тканині пухлин. Під дією індолу-3-карбінолу - відбувається гальмування розвитку папіломатозу і виникнення папілломатозних утворень.

Застосування брокколі в медицині різнобічно, тому що завдяки своєму унікальному складу, вона бере участь в білковому і вуглеводному обміні, формуванні епітеліальної тканини, за рахунок хлорофілу; благотворно впливає на склад крові, сприяє нормалізації артеріального тиску, зміцнення судин, знижує ризик втрати гостроти зору, розвитку катаракти. Особливо корисно включати брокколі в раціон харчування в післяопераційний період, після офтальмологічних операцій на кришталику. Загальновідомо застосування брокколі для нормалізації функції щитовидної залози, оскільки цей овоч містить велику кількість йоду; незамінний для корекції і зниження ваги, як засіб прискорює метаболізм і сприяє ефективному схудненню. Дія брокколі на організм людини підтверджено науковими даними і практикою застосування в оздоровчих і лікувальних програмах. Найбільш ефективним вважається раціональне використання брокколі як засобу проти пухлин.

Брокколі користь і протипоказання

Брокколі - найпотужніший джерело хрому, який бере участь в регуляції рівня цукру в крові. Завдяки широкому спектру біологічно активних речовин, брокколі вважається одним з кращих засобів, серед овочів, які забезпечують імунний захист, стабілізацію психіки, обмінні процеси в кісткової і сполучної тканини. Виявлений в брокколі унікальний ензим, що захищає від цілого ряду поширених форм раку, здатний забезпечити власну захист клітин від ультрафіолетових випромінювань, від пошкоджень, викликаних широким спектром токсичних і канцерогенних речовин. Крім того, сульфорафан пригнічує активізацію проканцерогенов, сприяє видаленню пошкоджених і потенційно пухлинних клітин з циклу, запрограмованого апоптозу і придушення запальних реакцій. Незважаючи на величезну користь цієї капусти, існують і деякі обмеження при вживанні брокколі. Вона не рекомендована людям з підвищеною кислотністю і захворюваннями підшлункової залози.

Брокколі корисні властивості:

  • - володіє яскраво вираженим антибактеріальним і протипухлинну дію;
  • - забезпечує імунний захист, стабілізує психіку, обмінні процеси в кісткової і сполучної тканини;
  • - бере участь в білковому і вуглеводному обміні, формуванні епітеліальної тканини, за рахунок хлорофілу;
  • - благотворно впливає на склад крові, сприяє нормалізації артеріального тиску, зміцнення судин, знижує ризик втрати гостроти зору, розвитку катаракти

Чим корисна брокколі для жінок

  • - незамінна для корекції і зниження ваги, як засіб прискорює метаболізм і сприяє ефективному схудненню;
  • - захищає печінку від інтоксикації, запобігає утворенню в печінці канцерогенних метаболітів, естрогенів;
  • - сприяє нормалізації гормонального балансу, є найкращою профілактикою гормонозавісі мих пухлин молочних залоз і органів жіночої статевої сфери;
  • - захищає організм від новоутворень, блокуючи проростання судин в тканині пухлин.

Чим корисна брокколі для чоловіків

Вживання в їжу брокколі позитивно впливає на серце і судини людини, служить профілактикою атеросклерозу і багатьох нервових захворювань. Завдяки високому вмісту клітковини, цей овоч дуже корисний для травної системи - очищає її від токсинів, покращує переварювання їжі, запобігає запори. Також ця чудова капуста не тільки допомагає вилікувати виразки, а й запобігає їх появу. Вживання брокколі сприяє підтримці функціонального стану шлунково-кишкового тракту і процесів травлення. Її цілюща дія полягає в пригніченні головної причини гастродуоденальних і нелекарственних шлункових виразок - інфекції Helicobacter pylori (гелікобактерна інфекція), а також в противовоспалительном і загоюють властивості. Народна медицина рекомендує брокколі при дисбактеріозі, метеоризмі та диспепсії; при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки застосування брокколі сприяє зменшенню болю, нудоти, печії; при захворюваннях печінки - нормалізації травлення, поліпшенню апетиту. Капуста також корисна в дієтичному харчуванні при аденомі простати, у хворих на подагру і жовчнокам'яну хворобу.

Чим корисна брокколі для дітей

Унікальний рослинний білок капусти брокколі вміщує багато амінокислоти - як замінні, так і незамінні, причому легко засвоюється організмом на відміну від тваринних білків з схожим амінокислотним складом. Фолієва кислота, що міститься в цій капусті, дуже корисна для зміцнення імунітету вагітної жінки, а також для повноцінного розвитку плоду і його зростання.

ПРЕПАРАТИ НА ОСНОВІ капусти брокколі широко застосовуються в медицині, особливо в гастроентерології та гінекології.

в асортименті нашої продукції з'явився екстракт «Брокколі» (упаковка -30 мл).

Брокколі ПРЕПАРАТИ КУПИТИ можна за найвигіднішою ціною в нашому інтернет-магазинів «Біоліка» або в представництвах нашої компанії.