Поліартрит
Ромашка лікарська (Фітосвечі 10 шт)
Кремніо-біол (90 шт)
Клітковина з насіння кунжуту (190 гр)
Кальціо-біол (90 шт)
Бальзам для розтирання Монастирські знахідки...
Артро-біол (90 шт)
Урбеч з ядер абрикосових кісточок (100 гр)
Хондроітин-біол (60шт)

Що таке поліартрит?
Полиартрит це запалення декількох суглобів, яке може розвинутися в будь-якому віці і на будь-якій ділянці скелета людини. Це може статися одночасно або в процес будуть поступово втягуватися все нові суглоби. Поняття артрит об'єднує багато запальні захворювання суглобів, при яких страждають оболонки суглобів (синовіт) з ураженням суглобів. Залежно від причин виникнення виділяють кілька його типів. Полиартрит у чоловіків зустрічається часто через травми різного характеру, алергії, зайвої ваги, частих переохолоджень організму, інфекцій, аутоімунних захворювань, сильних навантажень на суглоби.
Полиартрит у жінок може бути гострим і хронічним. Механізм розвитку артриту може бути різним. Найчастіше це аутоімунне ураження суглобів (це означає, що імунна система починає пошкоджувати власні тканини організму людини) або інфекційне ураження, а також може бути і комбіноване ураження.
Полиартрит причини
причини поліартриту дуже різноманітні. Залежно від причин виникнення виділяють кілька його типів. Тому при встановленні загальної діагнозу поліартрит суглобів - лікування різних його видів буде відрізнятися. Основні види недуги:
- - ревматичний - частіше вражає великі і середні суглоби;
- - ревматоїдний - з імунними змінами в хрящі і навколо нього;
- - інфекційний артрит є наслідком перенесених важких інфекційних захворювань;
- - кристалічний - викликається порушенням обміну речовин;
- - псоріатичний - притаманний людям молодого віку і розвивається через півроку після псориатического ураження шкіри;
- - реактивний - супроводжується уретрит або кон'юнктивітом. Найчастіше його викликає хламідійна інфекція;
Полиартрит симптоми
Симптоми поліартриту - в залежності від тяжкості перебігу розрізняють 4 ступеня поліартриту. Визначити ступінь ураження можна лише під час рентгенологічного обстеження. Основний симптом при артриті - це гострі болі суглобах. Перші ознаки артриту спочатку слабкі і практично ніяк не позначаються на звичайному житті людини. Згодом больовий синдром наростає.
Полиартрит ознаки:
- - набряклість,
- - почервоніння шкіри і підвищення температури над ураженим суглобом
- - наголошується ранкова скутість в суглобах,
- - рухливість в суглобах обмежена
- - біль
Виявлені ознаки поліартриту повинні вас відразу насторожіть.Необходімо звернутися за допомогою до ревматолога або хірурга-травматолога, який призначить адекватне і своєчасне лікування після постановки діагнозу.
Препарати при поліартриті
Фіто препарати від артриту використовуються широко. У гострому періоді хвороби використовуються фармакологічні препарати; в підгострому і межпріступном приєднуються фітопрепарати, фізіотерапія, лікувальна фізкультура. Для такої підтримуючої терапії застосовують рослинні засоби протизапальної, антимікробної, імуностимулюючої дії, а також нормалізують обмінні процеси в організмі і в суглобовому хрящі. Засоби від артриту не мають побічних ефектів і їх можна застосовувати тривалий час. Виражену протизапальну і репаративну дію при артритах володіють:
- - Артро (таблетки)
- - Аїр (таблетки)
- - Солодка (таблетки)
- - Брусниця (рідкий)
- - Аїр (рідкий)
- - Лопух (рідкий)
- - Шабельник (рідкий)
- - Живокост (рідкий)
- - Омега-3 (капсули)
- - Рижик, Льон (масло)
Якщо в основі захворювання лежить інфекційний чинник, то обов'язково підключати антибактеріальний засіб від артриту:
- - Антігельмінт (таблетки)
- - Сосна-Лимон (таблетки)
- - чорний кмин (масло)
- - Ялівець (рідкий)
- - Регенерація (рідкий)
- - Полин (рідкий)
- - Чебрець (рідкий)
- - Часник (рідкий)
Зовнішньо рекомендуємо використовувати компреси з кембрійської глини, бальзам «Монастирські знахідки», «Бішолін», «Живичний», «Від болю в суглобах», «Невралек», «перцевий», полтавський бішофіт. Можна чергувати в застосуванні 2-3 рази на день. Устілки для ніг «Енергоінформаційні», «Бурштинові», «Буркун», «Роза» в комплексному лікуванні підсилюють дію фітопрепаратів.
Профілактика поліартриту
Профілактика артриту суглобів грунтується на наступних принципах:
- - оптимальне здорове харчування (правильне харчування має стати способом життя);
- - виконання вправ лікувальної гімнастики (звичайно, заняття повинні бути регулярними, а не епізодичними);
- - контроль за масою тіла;
- - правильне чергування режиму праці та відпочинку;
- - оптимізація робочого місця;
- - обмеження режиму фізичної активності до оптимального рівня.
Проведення профілактичних заходів показано всім людям, але особливо в них потребують ті, які віднесені до групи підвищеного ризику по захворюваннях суглобів. Харчування - це основне джерело надходження корисних речовин в організм. Однак можуть надходити і ті речовини, які чинять негативний вплив на стан здоров'я людини. Тому дуже важливо підібрати такий харчовий раціон, який допоможе вашому організму протистояти різним негативним впливам. Лікувальна суглобова гімнастика - важливий елемент профілактичних заходів .Будь вид артриту має кілька стадій розвитку. Для кожної підбирають певні способи лікування: для першої і другої досить консервативної терапії, для третьої і при наявності ускладнень може знадобитися хірургічне втручання.