Лямбліоз

Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Лямбліоз - що це

Лямбліоз у дорослих протозойная інвазія, що протікає переважно з ураженням тонкої кишки і супроводжується у частини хворих на алергічні та неврологічними і симптомами. Лямбліоз широко поширений серед щурів, мишей, кроликів, собак, кішок та інших видів тварин. Джерелом інфекції для людини є людина, яка виділяє цисти лямблій, і, можливо, деякі види тварин, з якими людина часто контактує.

Лямблії у дитини . Як свідчать статистичні дані, заражається лямблізом рано чи пізно кожна третя дитина. Лямбліоз є банальною паразитарної інфекцією. Це досить поширена патологія, так як в першу чергу пов'язана з недотриманням правил особистої гігієни. У дитячому організмі лямблії локалізуються в тонкому кишечнику і в печінці, при цьому порушують їх нормальне функціонування.

Лямбліоз причини

Причини лямбліозу - збудник захворювання представник групи найпростіші, одноклітинний паразит, який називається лямблії. Джерело інфекції-хвора людина, а також домашні тварини та худобу. Шлях передачі хвороби фекально-оральний, лямблії потрапляють в зовнішнє середовище з фекаліями. В організм людини проникають через рот з брудними руками, через заражену воду, продукти харчування або дитячі іграшки. Захворювання високо заразне, хворіють представники всіх вікових груп, але частіше за все діти, які відвідують дитячі установи. Повторне зараження виникає рідко.

Симптоми лямбліозу у дорослих

Можливо безсимптомний перебіг хвороби. Характерними симптоматичними проявами лябліоза є: болі в правому підребер'ї, болі навколо пупка і подложечкой, в деяких випадках, болі мають нападоподібний характер. Лямблії у дорослих симптоми - у хворого відзначається підвищення температури тіла, поганий апетит, болі в голові, нудота, блювота, відрижка, здуття живота, печія, дратівливість, загальна слабкість, безсоння, діарея, швидка стомлюваність, свербіж шкіри, кропив'янка, задишка, почервоніння шкіри, алергічний риніт, артрит, кон'юнктивіт, блефарит.

Лямблії у дитини симптоми - якщо в дитячий організм потрапило одночасно величезна кількість цист лямблій, то захворювання протікає в такому випадку в гострій формі і дуже швидко розвивається. У малюка різко знижується апетит, він майже зовсім відмовляється від вживання їжі.

Симптоми лямбліозу у дітей - у дитини може виникати нудота, а в деяких випадках і блювота. Крім цих симптомів дуже часто у дитини спостерігається підвищення температури тіла, іноді вона підвищується до тридцяти дев'яти градусів. Лямбліоз у дітей симптоми у малюка може виникнути здуття животика, великі висипання, які схожі на краснуху. В основному гостра форма захворювання виникає про дуже маленьких діток, яким ще не виповнилося три роки. Це пов'язано з тим, що у дуже маленьких діток ще не дуже добре розвинена імунна система. Лямбліоз симптоми у жінок - в цілях діагностики проводиться аналіз скарг пацієнта і анамнезу хвороби, виконується загальний огляд. Проводиться лабораторна діагностика: виявлення лямблій в калі, виконується аналіз крові, імуноферментний аналіз, проводиться визначення антигенів в калі. Необхідна консультація інфекціоніста і гастроентеролога.

Профілактика лямбліозу

Лямбліоз профілактика важливо дотримуватися правил особистої гігієни, мити руки перед вживанням їжі, вживати очищену питну воду, при необхідності проходити своєчасне лікування.

Як позбутися від лямблій у дорослих - при лікуванні хворих лямбліоз, пацієнту призначається прийом протипротозойних і протимікробних лікарських засобів, спазмолітичних препаратів, ферментів, жовчогінних засобів, ентеросорбентів, вітамінів групи В і С. Також обов'язково дотримуватися дієти, виключити з раціону солодощі, гострі, жирні та смажені продукти, рекомендовано вживати більше фруктів і овочів. Необхідно дотримуватися режиму дня, висипатися, займатися спортом.

Препарати від лямблій для дорослих комплекс «антигельмінтними», таб. і екстракт «Антігельмінт- біол», «Полин», «Дивосил», «Чистотіл», масло «Чорного кмину», Фітовіт «противоглистную». Наші антипаразитарні препарати при лямбліозі розроблені для будь-якого віку, повністю складаються з набору трав, які поетапно:

  • - Знищують і виводять з організму личинки і яйця
  • - Виводять токсини і відходи життєдіяльності паразитів
  • - Відновлюють кишкову флору, в т.ч. від наслідків прийому антибіотиків
  • - Оздоровлюють організм
  • - Зміцнюють імунну систему

Лямбліоз препарати - фітотокомплекс «антигельмінтними» складається з натуральних фітопрепаратів, що не містять хімічних інгредієнтів, рекомендується застосовувати як глистогінний засіб, як засіб для профілактики глистових і паразитарних інвазій. Додатковим ефектом, одержуваних при вживанні даного противоглистного фітокомплексу є підвищення імунітету і зниження прояви алергічних реакцій, що досягається за рахунок комплексного очищення організму від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності і відновлення нормального функціонування уражених органів і систем.