Бородавки

Available
Рідна природа

Антивір-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 431
114,00 грн.
Активізує захисну, детоксикаційну функції, імунітет, клітинні і гуморальні механізми ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Бородавки що це

Чому з'являються бородавки?

Вченими доведено чому з'являються бородавки у людини, причиною абсолютної більшості бородавок є вірус папіломи людини (ВПЛ). Цей вірус є у половини людей на Землі, але захисні сили організму не дають йому проявлятися яскраво. У ряді випадків наша імунна система слабшає, через що з'являються бородавки . При поганому імунітеті не тільки з'являються нові бородавки, але навіть віддалені можуть виростати знову. Тому фахівці рекомендують не тільки боротися з шкірними наростами, а намагатися зміцнювати імунітет, для цього потрібно подбати про здоров'я організму в цілому.

Причини появи бородавок - вірус передається контактним шляхом від людей або тварин, які страждають захворюваннями, викликаними ВПЧ, а також при контакті з вірусоносієм. зараження відбувається при контакті зі слизовими хворої людини або шкірою. Інфікування вірусом папіломи людини може відбутися: при статевому контакті, при народженні і побутовим шляхом. Ще поширення інфекції можливо шляхом самозараження. Вхідними воротами для вірусів є мікротріщини шкірних покривів людини, тому бородавка часто виростає на місці ранки або садна. Підвищена пітливість сприяє зараженню.

Симптоми вірусу папіломи

Вірус папіломи симптоми у жінок Інфекція може протікати у прихованій формі, а може викликати розвиток генітальних папілом. Гострі кондиломи спостерігаються в основному у жінок у віці від 15 до 30 років. Основну небезпеку для жінок представляють ВПЛ 16 і 18 типу, які викликають рак шийки матки.

Симптоми папіломи можуть проявитися через кілька місяців після інфірованія як у жінок, так і у чоловіків в рівній мірі у вигляді звичайних бородавок, гострокінцевих кондилом або підошовних бородавок. Вони стають причиною серйозного психо- емоційного дискомфорту людини, якщо розташовуються на відкритих ділянках тіла.

Бородавки профілактика

В даний час існують щеплення від вірусу папіломи людини. Це основний вид профілактики від ВПЛ.

Основні напрямки профілактики папіломавірусної інфекції у людини:

  • - заходи особистої гігієни в громадських місцях;
  • - здоровий спосіб життя, що підтримує імунітет на високому рівні;
  • - правильний режим праці та відпочинку;
  • - помірна фізична культура;
  • - прийом вітамінів, фруктів, соків;
  • - тільки один статевий партнер (в ідеалі);
  • - використання презерватива при статевому контакті.

Препарати від папілом . При лікуванні бородавок, як і при всіх інших формах папіломавірусної інфекції, поряд з місцевим лікуванням, доцільно проводити загальне протирецидивне лікування. Будь-яка вірусна інфекція, що постійно знаходиться в організмі людини (а ВПЛ відноситься саме до таких), активізується тільки при зниженні імунітету. Препарати, що підвищують імунітет і загальну опірність організму. Необхідно враховувати, що вплив наркотичних засобів, психічне і фізичне стомлення організму сприяє зниженню активності імунної системи і загальної опірності організму до несприятливих факторів, підвищуючи ризик виникнення захворювань. Тому необхідні препарати проти папілом , для підвищення резистентності організму: Фіточай «Зимовий», Бальзам «Він- Віта», Екстракти «Журавлина», «Брусниця», « чорниця »,« Фукусіми »,« Часник »Яблопект« Вітамінний »,« Фітовіт кровотворних »,« імуно-біол »,« Моно-біол Люцерна », масло« Чорного кмину », сироп« Полівітамінний ». При діагнозі бородавки препарати , що володіють противірусною дією також необхідно включати в схему лікування: «Антівір- біол», «сосна- лімон- біол», екстракт «Ялівцю» , «Часника», масло «Чорного кмину». Імовірність повторного появи бородавок, виникнення ускладнень в чому визначається своєчасністю і якістю лікування, а також станом імунітету. Чим раніше розпочато лікування, тим вище шанси на повне одужання.