Амарант

Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...

Амарант що це

Амарант це однорічна трав'яниста рослина. Багато хто вважає це його бур'яном, але насправді амарант надзвичайно корисний! Родина амаранту Південна Америка. В ХI столітті амарант завезли в Європу, де він в основному вирощувався, як декоративну рослину. Відомо більше 10 видів цієї рослини.

Рослина амарант має надзвичайними корисними властивостями. Це пов'язано з високою концентрацією в його зернах мінералів, білків і вітамінів, що так необхідних для повноцінного харчування людини. Інки та ацтеки використовували амарант в харчуванні. Він за значимістю займав у них друге місце після кукурудзи.

Чим корисний амарант

Користь амаранту важко переоцінити, адже він володіє унікальним омолоджуючий і оздоровлюючий властивостями. Білок амаранту вважається дієтичним. Амарант в Східній Азії використовується як овочева рослина. Амарант використовується в багатьох сферах нашого життя: в їжі, медицині, парфумерії та навіть в якості палива.

У нас багато хто вирощує його на дачах заради прикраси і не підозрюють про корисні властивості амаранту . Схвален - головний діючий елемент амаранту. Він відкритий зовсім недавно. Добре насичує організм киснем. Амарант можна використовувати для підгодівлі тварин. Масло амаранту використовують в парфумерії. Сьогодні амарант росте практично всюди в світі.

Корисні властивості амаранту різноманітні. У деяких країнах випускають дитяче харчування на основі його зерен. Завдяки великому вмісту вітамінів і мікроелементів препарати з амаранту використовуються в нетрадиційній медицині.

Корисні властивості рослини амарант використовуються і в кулінарії, і в медицині, і в парфумерії, і в тваринництві. Регулярне вживання насіння амаранту в їжу є хорошою профілактикою проти дефіциту заліза, кальцію, калію в організмі людини.

Амарант застосування

Застосування рослини амарант дозволить знизити рівень холестерину в крові. Листя і насіння амаранту застосовуються при діареї. Сік амаранту допомагає при хворобах органів дихання. Масло амаранту допомагає при ішемічній хворобі серця і гіпертонії.

Завдяки вмісту фолієвої кислоти трава амарант застосовується при жіночих захворюваннях. Наявність кальцію, магнію і заліза дозволяє запобігати таке страшне захворювання, як остеопороз. Так що застосування препаратів з амарантом може вберегти нас від багатьох неприємностей.

Де купити амарант

Купити амарант можна в різних видах - насіння, масло, в сухому вигляді. У нашій компанії випущений прекрасний препарат Оксі-біол, що містить насіння амаранту. В одне баночці 90 штук таблеток. Також до складу цього препарату входять суцвіття арніки, коріння родіоли рожевої (золотий корінь), кульбаби, бурштинова кислота, нікотинова кислота.

У Україні ціна амаранту доступна кожному. Головне знайти свій препарат, який зможе вирішити вашу проблему, допомогти знайти вихід із ситуації, коли стоїть питання про здоров'я і повноцінний спосіб життя.

Рослина амарант протипоказання

Протипоказання амаранту є як і у всіх рослин - індивідуальна непереносимість. Акуратно треба застосовувати масло амаранту при гастритах і виразках. При порушеннях в роботі жовчного міхура категорично не можна застосовувати масло амаранту. При симптомах алергії не можна застосовувати трав'яні препарати, в тому числі з амаранту. Ставтеся дбайливо до свого здоров'я. Консультуйтеся з лікарем. У нашій компанії Ви маєте таку можливість.