Солодка

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.

СОЛОДКА

(Солодка гладка, Солодка залозиста, Лакрица, Лакрічнік) Glycyrrhiza glabra L. Сімейство боби - FABACEAE, Leguminosae. Багаторічна корнеотприсковое трав'яниста рослина 50-100 см у висоту, з потужною кореневою системою; головний корінь досягає 4-5 м в довжину і 10 см в товщину, та відходять численними додатковими коренями. Стебла чергові, непарноперисті. Квітки зібрані в негусті пазушні кисті фіолетового або блідо-фіолетового кольору. Плід - довгастий, голий або обсаджений шипиками боб. Цвіте в червні - серпні, плоди дозрівають в серпні - вересні. Географічне распространеніе- Середня Азія, Казахстан, Кавказ, південь Європейської частини Росії.

Солодка властивості рослини обумовлені її хімічним складом: в коренях і кореневищах міститься похідне сапонінів гліциризин - речовина, яка являє собою суміш калієвих і кальцієвих солей Трехосновной глицирризиновой кіслоти.В рослині виявлено наявність 27 флавоноїдів, аскорбінової кислоти, стероїдів, естріолу, є трохи камеді, смоли, ефірної олії та аспарагина. Флавоноїди надають різнобічну дію на організм - як спазмолітичну, ранозагоювальну, так і протизапальну.

Властивості солодки на організм людини унікальні: має загальнозміцнювальну, протизапальну, відхаркувальну, обволікаючу, протиалергічну, противірусну, капилляроукрепляющее, спазмолітичну, сечогінну, імунокоригуючу, детоксикаційну, естрогенну, послаблювальну дію; стимулює функцію кори надниркових залоз; підвищує захисні властивості слизової шлунково-кишкового тракту; сприяє зниженню концентрації атерогенних ліпідів, попереджає атеросклеротичні зміни судин; благотворно впливає на сольовий обмін; підвищує неспецифічну резистентність організму, має виражений адаптогенний ефект; посилює активність діючих речовин фармпрепаратів і рослинних засобів.

Солодка користь для організму людини величезна - речовини солодки мають різнобічної біологічну активність, їх протизапальні властивості схожі з кортизоном. Завдяки глицирризиновой і гліцірретовой кислотам стало можливим застосовувати солодку при хворобі Аддісона і порушеннях обміну речовин в організмі. Похідні глицирризиновой кислоти впливають на запальні процеси подібно «Бутадион»: вони знижують циклічні зміни ендометрія. Користь солодки очевидна, найбільш важливим фармакологічним властивістю є стимулюючий вплив глицирризиновой кислоти, що сприяє швидкому одужанню від виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Ця ж кислота надає солодкий смак солодке, і тому її можна використовувати в якості підсолоджувача їжі для хворих на цукровий діабет. І саме наявність глицирризиновой кислоти дозволяє приймати солодку при отруєннях, інфекційних захворюваннях, проявах інтоксикації. Це чудове детоксикаційну засіб, що нейтралізує токсичну дію хімічних ліків.

Солодка препарати

Солодка входить до складу фіточаю «Очищаючого», «Весняного», таблетки «Солодка», «аллерго- біол», «Сім трав», «Щітонорм- біол», екстракт «Лімфа- біол», Фітовіт «кровотворних», «противоглистную», клітковини «Овесан», сироп «Немовля», «Антиалкогольний », свічок« Композиція активована ».

Препарати з солодки малотоксични, вони знайшли широке застосування для лікування багатьох недуг. При яких захворюваннях використовується корінь солодки?

Солодка застосування

 • - запальні захворювання органів дихання (бронхіти, бронхоектатична хвороба, трахеїти, бронхіальна астма);
 • - гіперацидний гастрит, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, запори;
 • - алергічні захворювання;
 • - колагенози;
 • - ранні і пізні токсикози вагітних;
 • - запальні захворювання жіночої статевої сфери;
 • - клімактеричний синдром;
 • - астенія;
 • - інтоксикації;
 • - порушення обміну речовин;
 • - для підвищення загальної опірності організму.

Застосування солодки завдяки вмісту в солодке великої кількості слизових речовин, вона ефективна при різних захворюваннях верхніх дихальних шляхів і легенів як пом'якшувальний і відхаркувальний засіб. Порошок кореня солодки застосовують при бронхіальній астмі у дітей, при бронхіті, ларингіті, запаленні легенів, а також при катарі, коліті і виразкової хвороби шлунка. Корінь солодки входить до складу грудного еліксиру і грудного збору, а також шлункового, сечогінного, проносного і заспокійливого чаїв.

Солодка користь для здоров'я

Солодка користь для чоловіків очевидна:

 • - Бореться з захворюваннями сечостатевої системи (пієлонефрити і цистит).
 • - Ліквідує лімфостаз - порушення лімфовідтоку.
 • - Лікує подагру у чоловіків.

Солодка користь для жінок

У корені солодки присутній фітоестроген, за своїм складом він схожий з статевими гормонами жінки. При нестачі цього елемента можна мати великі проблеми з сечостатевої та репродуктивної системою.

Препарат особливо корисний для жінок:

 • - які мають проблеми з нерегулярним менструальним циклом
 • - страждають від безпліддя
 • - під час клімактеричного періоду
 • - для жінок з гіпофункцією яєчників і гіперпродукцією андрогенів