Кропива

Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Рідна природа

Проста-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 444
114,00 грн.
Покращує обмінні процеси в передміхуровій залозі, регулює функцію статевих залоз ...
Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Рідна природа

Цукронорм-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 449-1
114,00 грн.
Гипогликемическое, протизапальну, ііуномодулірующее, гепатопротекторну дію

Кропива властивості

Цілющі і лікувальні властивості кропиви обумовлені її хімічним складом. Листя кропиви комора цінних вітамінів. У них міститься: аскорбінової кислоти вдвічі більше, ніж в плодах чорної смородини, вітаміни групи В (В1, В2, пантотенову кислоту), вітамін Е, багато По-каротину. Також листя кропиви містять хлорофіл, дубильні речовини, флавоноїди, алкалоїди, ефірну олію, білкові речовини, клітковина, макроелементи: калій, кальцій, магній, залізо; мікроелементи: марганець, мідь, цинк, кобальт, молібден, хром, алюміній, барій, селен, нікель, стронцій, свинець. У насінні кропиви міститься 32,5% жирної олії.

Користь кропиви та її біологічна активність залежить від поєднання і кількості корисних компонентів. Дуже корисні молоді листочки кропиви. З них навесні можна робити справжній вітамінний салат. До речі, ще з давніх часів молоде листя кропиви вживали в їжу і використовували їх при приготуванні як перше, так і других страв.

Кропива користь . Лікарські форми кропиви володіють жовчогінними та протизапальними властивостями і підвищують процес регенерації слизових оболонок шлунково-кишкового тракту. Надаючи м'який вплив на організм, кропива завоювала перше місце серед нетрадиційних методів лікування, як найбільш безпечна альтернатива медикаментозних препаратів.

Кропива препарати

Препарати з кропиви надають кровоспинну дію, їх використовують для лікування кровотеч. Залізо в комплексі з протеїном, вітамінами, хлорофілом і кремнієвою кислотою стимулює вуглеводний і білковий обмін, що супроводжується підвищенням тонусу серцево-судинної, дихальної та інших систем організму, сприяє збільшенню вмісту гемоглобіну в крові і кількості еритроцитів. Кропива входить до складу багатьох препаратів «Біоліка».

Кропива застосування

Застосування кропиви . Листя кропиви застосовуються як полівітамінний засіб при гіпо-та авітамінозах; вони входять до складу полівітамінних, шлункових чаїв-зборів. Сік кропиви дводомної є обов'язковим елементом весняного оздоровчого харчування (лікування), так як покращує обмін речовин, підсилює травлення, активує роботу нирок, збільшує виведення рідини і продуктів обміну речовин з організму.

Кропива користь для здоров'я . Кропива має високу популярність, завдяки своїй універсальності. Її застосовують майже у всіх областях медицини: косметологія, лікування волосся, у хворих із захворюваннями серця і судин, при порушенні гемостазу, падінні імунного захисту, при захворюваннях чоловічих статевих органів, як простатит і аденома простати.

Кропива користь для чоловіків . Лікувальні властивості кропиви можуть бути успішно застосовані для лікування таких захворювань, як імпотенція, слабка ерекція, інша патологія органів сечостатевої системи. Речовини, які містяться в кропиві, покращують потенцію за допомогою прямого впливу, а також завдяки лікуванню таких захворювань, як аденома і простатит, які супроводжуються зниженням лібідо і еректильної функції.

Кропива користь для жінок

Дводомна кропива дуже корисна при сильних місячних, а також при внутрішніх кровотечах. Вона наділена потужним кровоспинну дію, а також вона очищає кров. У гінекології ця рослина використовується з давніх-давен. Під час місячних організм жінки відчуває нестачу гемоглобіну. Бур'ян заповнює цей дефіцит. У період клімаксу пекуча трава знижує частоту припливів, прибирає сильне потовиділення.