Арахіс

Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...

Чим корисний арахіс для чоловіків і жінок

Користь арахісу полягає в великому наявності поживних речовин. Також арахіс містить велику кількість жирів і білків. Арахіс дуже калорійний, не можна його є у великій кількості, особливо на ніч. Арахіс називають земляним горіхом, хоча він відноситься до бобових. Арахісом люблять перекушувати і чоловіки і жінки.

Давайте розглянемо користь арахісу для чоловіків і жінок :

  • - арахіс хороший антиоксидант;
  • - арахіс допомагає підтримувати оптимальний рівень цукру в крові;
  • - за рахунок сполук магнію, що містяться в арахісі, нормалізуються обмінні процеси;
  • - арахіс допомагає боротися з депресивними станами;
  • - арахіс містить вітамін В3, який необхідний і чоловікам і жінкам для роботи головного мозку.

Користь горіхів арахісу не тільки в самому горісі, але і в продуктах, виготовлених з нього. При переробці арахіс максимально зберігає свої корисні якості. Арахіс дуже популярний продукт. І хоча його батьківщина - Південна Америка, його вже навчилися вирощувати і на Україні.

Корисні властивості арахісу не скасовують обережність, з якою треба споживати цей продукт. У невеликих дозах споживання арахісу можуть поліпшити травлення, а у великих - завдати шкоди. Як кажуть лікарі: «Їсти можна все, але потроху». Давайте не забувати про це ніколи.

До речі володіє арахіс корисним властивістю оновлювати клітини організму, за рахунок вмісту фолієвої кислоти. Хоча арахіс і калорійний, але, ось парадокс, його використовують і в дієтах. Це за рахунок багатого змісту білка, що швидко надає відчуття ситості. Навіть при невеликій кількості з'їденого арахісу.

Жовчогінні властивості арахісу досягаються за рахунок наявностей жирів в його складі. Тому арахіс добре впливає на роботу травної системи і корисний при гастритах і виразковій хворобі, знову ж таки, при споживанні в невеликих кількостях.

Застосування арахісу

Знайшов арахіс застосування навіть в косметичній області. Масло арахісу благотворно впливає на шкіру, не дратує її. Тому масло арахісу застосовують при виробництві мазей, кремів, емульсій. У харчовій промисловості настільки загальновідомо і широко застосування арахісу, що, думаю, немає необхідності перераховувати продукти з арахісом.

Знову ж, є протипоказання до застосування арахісу. Не рекомендується споживати його при проблемах з підшлунковою залозою.

Препарати з арахісу

З огляду на склад арахісу, препарати з нього дуже затребувані. У нас на сайті є такі фітотаблеткі, як Лецитин-біол, клітковина арахісу і крем-бальзам Кровоспинний серії «Народний цілитель». Всі вони містять арахіс. У тому чи іншому вигляді. Ви можете в нашому каталозі познайомитися з цією продукцією і побачити, що арахіс дуже цікавий і корисний продукт для нашого здоров'я. Якщо, звичайно, правильно його споживати.