Аніс

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви

Що таке аніс

Аніс рослина батьківщиною якого вважається Мала Азія. Цвіте в червні-липні, плодоносить у серпні. Як пряність відома з давніх часів. Широко застосовується в кулінарії і косметології. Спеції з анісу мають освіжаючий солодкий смак і пряний аромат. Аніс дуже люблять винороби, фармацевти і кондитери. Ми з дитинства пам'ятаємо смак ганусових краплею, які з легкістю справлялися з кашлем. Та ще й смачним було це ліки.

Рослина аніс має прямий стебло, квіти дрібні , зібрані в складні парасольки, плоди яйцевидної форми. Культивується аніс в багатьох країнах Північної Африки, Малої Азії і Мексики, Південної Європі. В обмеженому розмірі культивується в Україні та Північному Кавказі.

Чим корисний аніс

користь анісу відома давно, ще в Стародавній Греції його застосовували як сечогінний засіб. Широко він застосовується в ароматерапії. З анісу виходить ароматний і дуже поживний чай. Лікувальні властивості анісу давно використовуються в народній медицині.

Корисні властивості анісу проявляються завдяки наявності в його складі вітамінів, мікро- і макроелементів. До складу анісу входить ефірна олія (до 3%). Застосовується аніс і в медичних препаратах, які застосовуються для нормалізації роботи печінки, підшлункової залози, при кашлі, кольках, метеоризмі, гастритах і деяких інших розладах травлення.

Застосування анісу

Застосування анісу обумовлено корисними властивостями його плодів.

У медицині препарати плодів і анісова масло застосовуються як відхаркувальний при бронхітах. Плоди анісу входять в проносні і грудні збори. Препарати з анісу допомагають при запамороченнях і головних болях.

Також препарати з анісу :

  • - мають протимікробну дію;
  • - допомагають при болях в шлунку і кишечнику;
  • - зменшують запальні процеси;
  • - знімають спазми;
  • - мають заспокійливу дію;
  • - показані при артритах і ревматизмі;
  • - допомагають при болях в м'язах;
  • - використовуються при тахікардіях.

До складу таблеток Аллерго_біол нашого виробництва входять плоди анісу. Цей препарат доступний за ціною і дуже ефективний.

На ринку України в основному представлені насіння і плоди анісу. Ціна анісу задоволена демократична, незважаючи на його заморське походження. Це робить його доступним для багатьох людей. Використовуйте аніс, як приправу, активніше. Адже це дуже корисний продукт для нашого здоров'я. Чай з насіння анісу усуває неприємний запах з рота і заспокоює прискорене серцебиття. Бачите, на кшталт добре знайома всім проста приправа, а скільки цікавого і корисного можна про неї дізнатися.

Обов'язково враховуйте і протипоказання при застосуванні анісу. Як завжди сюди входять індивідуальна непереносимість, вагітність. При виразкових колітах і виразці дванадцятипалої кишки теж небажано застосовувати цю приправу. Протипоказаний аніс і при гастритах з підвищеною кислотністю.