Фригідність

Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...

Що таке фригідність?

Фригидность це сексуальна дисфункція, яка проявляється повною відсутністю або зниженням статевого потягу (лібідо), збудження у час інтимної близькості і оргазму.

Фригидность у жінок одне з найбільш поширених жіночих сексуальних розладів. Найчастіше відсутність або зниження інтимного потягу відзначається у дівчат і молодих жінок у віці до 25 років. У міру дозрівання чуттєвості і отримання позитивного сексуального досвіду спостерігається посилення лібідо і зростання задоволеності статевим життям.

Причини фригідності

 • - Гормональний дисбаланс. Лібідо зникає або знижується при підвищеній секреції пролактину гіпофізом, порушення ендокринної функції яєчників з гіпоестрогенеміей і зміною співвідношення між різними групами статевих гормонів.
 • - Супутні захворювання. Тимчасове або постійне ослаблення статевого потягу спостерігається на тлі цукрового діабету, гіпотиреозу і гіпертиреозу, гіпертонії, стенокардії, ниркової недостатності, поліартриту, аутоімунних хвороб, розсіяного склерозу, онкопатології і інших важких захворювань.
 • - Хвороби матки і придатків. Виникнення больових відчуттів під час сексу при аднекситі, сальпингите, вульвите, субмукозних і субсерозних миомах, сухості піхви в постменопаузі провокує часткова або повна відсутність інтимного потягу.
 • - Прийом медикаментів. До зниження лібідо призводить лікування деякими гіпотензивними і антигістамінними препаратами, антидепресантами, нейролептиками, седативними засобами, прийом алкоголю, амфетамінів та інших наркотиків.
 • - Порушення розвитку статевої сфери. Фригідність виникає при затримці дозрівання сексуальності у молодих дівчат, анатомічних вадах жіночих статевих органів, пов'язаних з недорозвиненням або недостатньої іннервації м'язів тазового дна.
 • - Психологічні проблеми. Статевий потяг повністю відсутня або істотно знижується після важких психотравм, в тому числі згвалтування або зради, на тлі хронічної втоми, конфліктних взаємин з партнером і т.д.

Фригидность симптоми

Симптоми фригідності пов'язані з чотирма основними її типами:

 • - Слабке статевий потяг або його відсутність;
 • - Неможливість підтримувати збудження під час статевого акту, або відсутність сексуального збудження, не дивлячись на наявність статевого потягу;
 • - Неможливість отримати оргазм;
 • - Біль під час статевого акту.

Фригидность, ознаки цього стану спеціфічни- жінка може стати дратівливою, відстороненої у відносинах з партнером; деякі жінки відчувають пригніченість і провину через те, що не можуть жити нормальним статевим життям.

Ознаки фригідності . У більшості випадків в момент інтимної близькості вони не можуть збудитися - специфічні приємні відчуття в області статевих органів не виникають, вагінальна мастило виділяється в недостатній кількості. Статеві акти і мастурбація завершуються без оргазму, суб'єктивного почуття задоволеності і розслаблення. Оскільки в ряді випадків причиною фригідності є гінекологічні захворювання, жінки під час або після сексу можуть відчувати болю в нижній частині живота, піхву, області прямої кишки.

Препарати при фригідності

Терапія статевої холодності спрямована на усунення причин, що викликали дисфункцію. Залежно від етіології фригідності для її лікування можуть бути рекомендовані:

Терапія основного захворювання . Поліпшення самопочуття і зменшення клінічних проявів хвороби або стану, на тлі якого порушилося лібідо, супроводжується відновленням статевого потягу.

Корекція медикаментозної терапії. Якщо пацієнтка приймає лікарські препарати, здатні впливати на лібідо, проводиться їх заміна або скасування.

Естроген . Ефективні при дисфункції, що виникла на тлі патологічної або вікової гіпоестрогенемії.

Таб. «Сім трав», «Солодка», «Люцерна», «Фітовіт Антиклімакс», екстракт «Полину», масло «Чорний кмин» можуть використовуватися, щоб підвищити тонус і еластичність тканин піхви, стимулювати приплив крові до статевих органів і вироблення вагінальної змащення.

Седативні засоби та антидепресанти . Можуть призначатися препарати, що дозволяють зменшити або усунути емоційну напруженість, тривожність, підвищити настрій.

 • - Фитокомплекс «Біоліка Антистрес»
 • - «Аїр болотний» (таблетки)
 • - «релакс - біол» (таблетки)
 • - Фіточай «Рівновага»
 • - Екстракт «Антистрес» (рідкий)
 • - Екстркт « Дивосил »(рідкий)
 • -« Лецитин »(таблетки)
 • - Сироп« Заспокійливий »

Підвищують основний обмін і адаптаційні можливості організму екстракт« Елеутерокока »,« Оксі-біол », свічки« Розмарин »,« Еспарцет »,« Композиція активована ».

Оскільки більш ніж в половині випадків до придушення лібідо призводять психогенні чинники, робота з психологом або психотерапевтом дає можливість гармонізувати відносини, усунути стресові або конфліктні ситуації або змінити реакцію на них.

У комплексній терапії фригідності також застосовують ЛФК (пок азани вправи для зміцнення м'язів тазового дна), грязьові процедури, сидячі ванни, зрошення піхви і інші фізіотерапевтичні методики, які посилюють приплив крові до статевих органів, ароматерапію, аутотренінг, стимуляцію ерогенних зон і медитативні техніки.

Фригидность профілактика

Профілактика фригідності полягає в здоровому способі життя з достатньою фізичною активністю, раціональним режимом роботи і відпочинку, збалансованим харчуванням, своєчасному лікуванні захворювань, що знижують лібідо , обгрунтованому призначенні медикаментозних препаратів, спокійному і швидкому розв'язанні проблем в міжособистісних і робочих стосунках.