Уретрит
Клітковина з насіння розторопші (190 гр)
Композиція протипаразитарна (Фітосвечі 10 шт)
Люкон Люцерна (Фітосвечі 10 шт)
Горіх (Фітосвечі 10 шт)
Ромашка лікарська (Фітосвечі 10 шт)
Чистотіл (Фітосвечі 10 шт)
Едуконд-Дуб (Фітосвечі 10 шт)
Уро-біол (90 шт)
Нирки сосни (Фітосвечі 10 шт)
Нефро-біол (90 шт)
Урбеч з ядер абрикосових кісточок (100 гр)
Екстракт Борова матка (30 мл)

Що таке уретрит?
Уретрит це запалення сечовипускального каналу (уретри), викликане поразкою стінки каналу різного роду бактеріями і вірусами. За характером перебігу уретриту виділяють гостру і хронічну форму захворювання.
Уретрит у чоловіків може протікати в гострій формі, а також придбати хронічну форму. Захворювання не є рідкістю, зустрічається як серед жінок, так і серед чоловіків.
При такому захворюванні, як уретрит у жінок симптоми можуть бути мало виражені або зовсім відсутні. Ця особливість перебігу більшості жіночих уретритів є прогностично несприятливим обставиною, оскільки затягування хвороби не призводить ні до чого іншого, як до хронізації процесу.
Уретрит причини
Провідну роль у виникненні даного запального процесу сечівника грають різні інфекції, менше значення в розвитку уретриту має роздратування уретри неінфекційними факторами. Внаслідок цього уретрит класифікується на неінфекційний і інфекційний. Останній, в свою чергу, поділяють на специфічний і неспецифічний інфекційний уретрит.
Причини уретриту:
- - переохолодження,
- - неправильне харчування,
- - зловживання алкогольними напоями,
- - запори,
- - діарея,
- - венеричні захворювання,
- - недотримання елементарних правил особистої гігієни,
- - запалення інших органів провокує переміщення мікробів по судинах, наприклад, при запаленні мигдалин, карієсі.
Симптоми уретриту
Специфічний і неспецифічний уретрит різниться клінічною картиною. хворобливе сечовипускання (печіння) зі збільшеною частотою позивів; виділення з сечовипускального каналу, що призводять до його почервоніння і злипання зовнішнього отвору; високу концентрацію в сечі лейкоцитів (білих клітин крові, присутніх у вогнищі запалення), але при відсутності слідів збудника.
Уретрит ознаки
Виділяють загальні ознаки, характерні для гострого уретриту, як специфічного, так і неспецифічного: свербіж і різного роду дискомфорт під час сечовипускання (тягне, стискає почуття); періодична болючість ниючогохарактеру, болі в області лобка; виділення різного характеру з уретри, аж до гнійних; домішки крові в сечі; відчуття «клеєного» сечівника в ранковий час.
Ознаки уретриту перераховані симптоми не обов'язково присутні одночасно, скоріше, частина з них по вираженості буде превалювати над іншими. Ще однією відмінною особливістю перебігу уретриту є відсутність загальної симптоматики, такий як гіпертермія (підвищення температури), слабкість і ін. Хронічний перебіг уретриту характеризується відсутністю будь-яких ознак, і лише при загостренні процесу виникають певні прояви патології.
уретрит препарати
Під час лікування рекомендується обмежити вживання жирної, кислої, гострої, пересоленої їжі. Обов'язково потрібно нормалізувати питний режим і випивати не менше півтора літра вільної рідини (крім рідини в стравах) на добу. Загальні рекомендації В період лікування слід: уникати переохолодження; утримуватися від статевих стосунків (навіть з презервативом) аж до повного лікування; строго дотримуватися правил індивідуальної гігієни.
Препарати при уретриті
При запальних захворюваннях нирок і мочевиводящіхпутей в гострому періоді захворювання фітотерапія може використовуватися в комплексі з фармакологічними засобами за призначенням лікаря.
З уросептиков (антимікробну дію) рекомендується використовувати:
- - Яблопект Чистий
- - нефро- Биол (таблетки)
- - Уро- Биол ( таблетки)
- - «сосна лимон» (таблетки)
- - Екстракт «Брусниці» (рідкий)
- - Екстракт «Клюкви» (рідкий)
- - Екстракт «Полину» (рідкий)
- - Екстракт «Ялівцю» (рідкий)
- - Екстракт «Чабреца» (рідкий)
- - Чорний кмин (масло)
Для зниження запальних процесів:
- - Яблопект Чистий
- - нефро- Биол (Таблетки)
- - «Солодка» (таблетки)
- - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
- - Екстракт «Брусниці» (рідкий)
- - Екстракт «Оману» (рідкий)
- - Екстракт «лопуха» (рідкі й)
Сечогінним дію мають:
- - Яблопект Чистий
- - Кремніо- Биол (таблетки)
- - нефро- Биол (таблетки)
- - Фіточай «Кристалічний»
- - Екстракт «Ялівцю» (рідкий)
- - Екстракт «лопуха» (рідкий)
- - Гарбуз (масло)
спазмолітичну дію мають препарати:
- - Антіспазм- Биол (таблетки)
- - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
- - Екстракт «Полину» (рідкий)
- - Екстракт «Чабреца» (рідкий)
- - екстракт «чистотілу» (рідкий)
Уретрит профілактика
профілактика уретриту полягає в першу чергу , в дотриманні правил особистої гігієни, про які відомо абсолютно кожній людині, дуже важливо уникати випадкових зв'язків, або хоча б страхувати своє здоров'я, використовуючи найпоширеніші засоби контрацепції - презервативи. Дане правило необхідно дотримувати не тільки для профілактики уретриту, але і інших серйозних і небезпечних захворювань. Не забувайте про правильне харчування, відмовтеся від шкідливої їжі - смаженого, гострого, копченого, солоного, кислого. Як можна менше вживайте спиртні напої. Уникайте переохолодження, займайтеся своїм здоров'ям, підвищуйте імунітет, своєчасно лікуєте захворювання інфекційно-запального характеру, що не перенапружуйте організм підвищеними фізичними навантаженнями.