Нетримання сечі в літньому віці

Available
Рідна природа

Уро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 447
114,00 грн.
Сечогінна, Онкостатіческое дію; сприяє нормалізації функції ЦНС, зміцненню судин, поліпшенню венозного кровообігу; тонізує функцію сфінктера сечового міхура ...
Available
Рідна природа

Нефро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 441
114,00 грн.
Сечогінна, протизапальну дію, посилює виведення камнеобразующіх солей ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Вікове нетримання сечі

Нетримання сечі у літніх чоловіків це стан, що характеризується неконтрольованим виділенням сечі на тлі порушення роботи сечовивідних органів. Неодружені відноситься до категорії недостатньо діагностуються розладів, внаслідок чого помітно знижується ефективність лікування. Сьогодні з таким діагнозом знайомі більше 200 мільйонів чоловік, 25% з яких - чоловіки. Згідно зі статистикою, близько третини хворих прокидається серед ночі неодноразово, щоб сходити в туалет. При цьому кожен восьмий заявляє, що сечовипускання відбувається до того, як він доходить до вбиральні. - Нетримання сечі у жінок похилого віку в кілька разів частіше спостерігається у представниць прекрасної статі, ніж у чоловіків. Одним з факторів, що виступає вагітність. Ризик розвитку патології підвищується в міру старіння організму.

Нетримання сечі у чоловіків в літньому віці - це досить поширена проблема, яка потребує всебічної кваліфікованої допомоги. Далеко не завжди вона є неминучим станом для престарілих людей.

Нетримання сечі у чоловіків похилого віку потребує обов'язкового лікуванні , але проблема лікування чоловіків з такою патологією полягає в тому, що лише одиниці готові про неї говорити. Дві третини пацієнтів, які відчувають подібного роду розлади, не отримують якісної терапії і не використовують допоміжні засоби пошуку та усунення несправностей.

Старече нетримання сечі при появі перших симптомів вимагає консультації лікаря. Тільки після комплексного обстеження фахівець зможе підтвердити діагноз «нетримання сечі». У чоловіків похилого віку лікування в більшості випадків виявляється ефективно. Якщо нехтувати проблемою і кожен раз відкладати візит до лікаря, ускладнень не уникнути.

Нетримання сечі у людей похилого віку призводить до психологічного дискомфорту, до так званого гіподінаміческой ожиріння, оскільки людина втрачає здатність збереження повноцінного режиму фізичної активності. Через відсутність спокійного сну з'являються втома і безсоння.

Вікове нетримання сечі у жінок приносить також багато неприємностей. Патологія супроводжується постійним відчуттям присутності стороннього тіла в уретрі, частими позивами до сечовипускання, почуттям неповного випорожнення міхура. В результаті постійного зволоження шкірних покривів сечею з'являється попрілість, дерматит, а до них приєднуються інфекційні процеси.

Причини нетримання сечі в літньому віці

нетримання сечі в літньому віці причини - розрізняють наступні види нетримання сечі:

 • - стресовий;
 • - ургентне;
 • - змішане;
 • - транзиторне;
 • - нетримання при переповненні.

Серед основних причин нетримання сечі у чоловіків похилого віку виділяють два види порушень: патології ЦНС і захворювання, що вражають передміхурову залозу. У жінок-гінекологічні патології, такі як міома матки, рак матки, запалення яєчників, слабкість сфінктера сечового міхура можуть стати причиною енурезу.

Симптоми нетримання сечі в літньому віці

Енурез у дорослих може проявитися різними симптомами, залежно від типу перебігу. До проявів стресового енурезу відносяться неусвідомлене сечовипускання при: кашлі, чханні; сміху; підйомі важких предметів; зміні пози.

Ознаки нетримання сечі в літньому віці при імперативній інконтиненції має на увазі: несподіваний прояв позиву до сечовипускання без об'єктивних причин; раптове, що не пов'язане з активною роботою м'язів закінчення значного змісту урини; регулярні сечовипускання, включаючи ночами. Нетримання сечі в літньому віці симптоми через надмірне наповнення характеризується: уривчастим закінченням струменя; несподіваним витіканням незначних порцій; несильним напругою струменя при сечовипусканні; потребою напружувати тазові м'язи в період сечовипускання внаслідок безперервного почуття наповненості сечового міхура; різкими позивами, включаючи нічний час; інконтиненція уві сні.

Профілактика нетримання сечі в літньому віці

Нетримання сечі в літньому віці профілактика - своєчасне усунення різних захворювань сечостатевої системи, по можливості обмеження надмірних фізичних навантажень, дотримання правил безпеки на виробництві або відпочинку - щоб уникнути травм хребта і тазової області.

Нетримання сечі в літньому віці препарати - лікування повинно бути комплексним і включати дотримання гігієнічного режиму, фізичне загартування, лікування хронічних захворювань, обмеження пиття на ніч . Фітопрепарати призначають як загальнозміцнюючі і тонізуючі засоби, застосовують тривало (від 2 до 6 місяців), чергуючи кожні два тижні по 2-3 види препаратів.

 • - Яблопект «Вітамінний»
 • - «релакс» (таблетки)
 • - «Імуно» (таблетки)

Препарати при нетриманні сечі в літньому віці

 • - «Уро» (таблетки)
 • - «нефро-« (таблетки)
 • - «Солодка» (таблетки)
 • - «Брусниця» (рідкий)
 • - «Дивосил» (рідкий)
 • - «Ялівець» (рідкий)
 • - «Полин» (рідкий)
 • - «Чебрець» (рідкий)
 • - «Чорний кмин» (масло)