Кон'юнктивіт
Антивір-біол (90 шт)

Кон'юнктивіт у дорослих
Що таке кон'юнктивіт ? Це запалення слизової оболонки ока (кон'юнктиви), викликане алергічною реакцією або інфекцією (вірусною, рідше бактеріальної).
Дитячий кон'юнктивіт У дітей коньюктивит виникає через те, що діти не можуть втриматися, щоб не потерти очі і не торкнутися того, що бачать. У більшості випадків кон'юнктивіт у дітей виникає одночасно з застудою і рідко набуває важкий, затяжний характер. Як правило, хвороба проходить сама по собі через тиждень.
Хвороба кон'юнктивіт - найбільш часто зустрічається захворювання очей, може приймати характер епідемій, особливо в холодну пору року. Іноді кон'юнктивіт називають ще «кролячі очі». Це пов'язано з тим, що хвороба часто супроводжується почервонінням століття. Причиною можуть викликати бактерії (особливо небезпечні хламідії) або ті ж самі віруси, що викликають застуду, ангіну чи кір.
Кон'юнктивіт це запалення, яке за течією буває гострим і хронічним, інфекційного і неінфекційного характеру. До інфекційних відносяться бактеріальні, вірусні, хламідійні і грибкові кон'юнктивіти, викликані відповідним збудником. Неінфекційні - це алергічні кон'юнктивіти і запалення слизової оболонки ока, зумовлені впливом будь-яких хімічних речовин або фізичних чинників.
Кон'юнктивіт причини
причини кон'юктивіту - хвороба може виникати при:
попаданні в очі бактеріальної (стафілококи, стрептококи, гоноккі і ін.), хламідійної, вірусної або грибкової інфекції . Інфекція може потрапити в кон'юнктиву, коли людина тре очі брудними руками, купається в забрудненому водоймищі або використовує прострочену косметику (туш). Крім того, інфекція може проникнути в око через кров - при різних інфекційних захворюваннях (наприклад, при ГРВІ, кору, вітряної віспи).
Причини кон'юктивіту у дорослих :
- - алергії. Алергічний кон'юнктивіт може виникає у відповідь на дію како-якого подразника, наприклад квіткового пилку.
- - тривалій дії подразників: диму, пилу, і хімічних речовин;
- - дії ультрафіолетового випромінювання (в тому числі «снігова сліпота»);
- - підвищеної чутливості до лікарських препаратів;
Причини виникнення кон'юктівіта
- - недотримання правил користування контактними лінзами;
- - перевтомі і переохолодженні очей;
- - далекозорості, короткозорості та астигматизмі;
- - авітамінозі, розладах обміну речовин;
- - хронічних захворюваннях носа і слізних шляхів.
кон'юнктивіт у дітей причини виникнення
- - Вірусний (і, відповідно, причиною його виникнення є вірусна інфекція);
- - Бактеріальний (викликаний діяльністю бактерій);
- - Алергічний до он'юнктівіт (це вид виникає і розвивається як типова алергічна реакція).
Кон'юнктивіт, ознаки його виникають гостро, при бактеріальному кон'юнктивіті зазвичай запалюється відразу два ока, або спочатку один, а потім запалення переходить на друге око. Кон'юнктивіт у дітей симптоми - Нижні повіки набрякають і склеюються від гнійних виділень, особливо це помітно вранці. Очі червоніють, з'являється підвищена сльозотеча і боязнь світла.
Ознаки кон'юктівіта
Перші ознаки кон'юктівіта - гострий процес виникає раптово і протікає бурхливо. При цьому розширюються, а іноді і лопаються дрібні кровоносні судини, очі стають червоними, повіки набрякають, з'являється виділення з очей. Хворих турбують болі і печіння в оці (очах), їм здається, що в них насипали песка.Із очей течуть сльози, а іноді і гній, відзначається підвищена чутливість до світла. Крім того, може виникати слабкість, головний біль і підвищення температури. Нерідко хвороба вражає спочатку одне око, а через деякий час і другий.
Кон'юнктивіт ознаки розрізняють бактеріальну, вірусну і алергічну форму коньюктивита. При бактеріальної формі зазвичай інфікуються обидва ока і супроводжується виділенням слизу. Вірусна форма, як правило, вражає одне око і супроводжувалосяється сльозливість і легкими виділеннями. Обидві ці форми хвороби дуже заразні і легко передаються при контакті з хворим. Ознаки кон'юктівіта у дорослих , який виникає через алергічну реакцію на якісь подразники: квітковий пилок, пил, запахи і виражається почервонінням століття, сильним свербінням, виділенням в'язкого гною. Як проявляється кон'юнктивіт хронічний. Він зустрічається переважно у дорослих і викликається довгостроково діючими подразниками: димом, пилом, хімічними домішками в повітрі. Причиною хронічного коньюктивита також можуть бути авітаміноз, розлад обміну речовин, хронічні поразки носа і слізних шляхів. Супроводжується така форма хвороби сверблячкою, печіння, відчуттям «піску за століттями», світлобоязнь, втомою очей. Перебіг хвороби буває дуже тривалий.
Профілактика кон'юктівіта
Профілактика кон'юктівіта у дітей :
- - дотримувати особисту гігієну (після вулиці мити руки з милом, не чіпати очі руками, мати особисте рушник та інші предмети побуту);
- - зміцнювати імунітет (пити вітаміни і мінерали, є фрукти, займатися загартовуванням, дотримуватися режиму дня);
- - підтримувати чистоту в будинку (робити вологе прибирання, провітрювати приміщення). Якщо спостерігається схильність дитини до певного алергену, потрібно постаратися захистити дитину від контакту з ним. Якщо це пилок рослин, то вікна під час цвітіння потрібно відкривати лише на короткий час, щодня прибираючи приміщення. Якщо це продукти харчування, то необхідно виключити їх з раціону і т.д.;
- - якщо все ж дитина захворіла кон'юнктивітом, потрібно ізолювати його від інших дітей.
засіб від кон'юктівіта
Що робити при кон'юнктивіт ? Працюйте при комфортному освітленні, використовуйте спеціальні захисні окуляри, якщо це необхідно. Протягом робочого дня періодично пийте фіточай, мінеральну воду, соки. Повернулися з роботи - відразу ретельно промийте очі і сполосніть обличчя теплою водою з трав'яним настоєм, приготованим заздалегідь. Наприклад, візьміть суміш з квітів календули, ромашки, подорожника.
Препарати від кон'юктівіта
При запальних процесах інфекційного, вірусного, алергічного і контактного походження хороший ефект може бути отриманий при застосуванні:
протизапальних засобів:
- - «Айра болотного» (рідкий)
- - «Оману» (рідкий)
- - Солодки (таблетки)
антимікробних засобів:
- - антивирь (таблетки)
- - «Ялівцю» (рідкий)
- - «Полину» (рідкий)
- - «Чабреца» (рідкий)
- - Екстракт «Часника» (рідкий)
- - «Чорного кмину» »(масло)
Десенсибилизирующие кошти від кон'юктівіта :
- - Яблопект Чистий
- - Алерго (таблетки)
- - «Лопух» (рідкий)
- - «Чистотіл» (рідкий)
- - Омега- 3 (Капсули)
- - Фітосорб (Порошок).