Долихосигма

Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

Що таке долихосигма?

Діагноз долихосигма зазвичай ставиться на підставі рентгенологічного обстеження. Долихосигма є вроджене патологічне подовження особливого відділу товстої кишки - сигмовидної кишки. Цей стан зазвичай призводить до порушення пасажу калових мас по кишечнику, їх тривалої затримки в просвіті кишки і як результат, до порушення дефекації і хронічних запорів.

Долихосигма у дитини недуга виникає ще в процесі внутрішньоутробного розвитку. Це пов'язано з впливом негативних факторів під час вагітності (прийом лікарських речовин, погана екологія, радіація, отруєння хімічними речовинами, вірусні інфекції).

Долихосигма у дітей зустрічається досить таки часто і у 25% дітей є причиною наполегливих запорів. При цьому захворюванні довжина сигмовидної кишки у новонароджених може бути в два рази більше норми і при цьому мати кілька петель, в результаті чого прохідність каллових мас порушується.

Долихосигма у дорослих може протікати безсимптомно. Такі випадки фахівці називають межами норми, зумовленими індивідуальними особливостями організму. Аномальна за будовою кишка може мати кілька петель. Проте, нерідко захворювання супроводжується хворобливими ознаками, при яких показано відповідне лікування.

Причина доліхосігма

Долихосигма причини Недуга виникає ще в процесі внутрішньоутробного розвитку, приводи для протікання такої хвороби, експертами не встановлені. Захворювання характеризується як вроджений порок розвитку, лікування вживають вже після народження малюка.

Долихосигма симптоми - постійні запори у пацієнта. Більшість дітей страждає ними вже в сім - вісім місяців в період введення прикорму. У деяких дітей подібні порушення дефекації виникають від трьох до п'яти років. Стабільно повторювані больові спазми в області живота. Як правило, симптоми доліхосігма з'являються до шести років і є наслідком хронічних закрепів. Недуга характеризується з інтервалами ремісії, при яких кишковий орган працює нормально. Але триває це зазвичай недовго. Потім знову спостерігаються порушення в функціональної діяльності кишечника.

Долихосигма ознаки Характерними клінічними ознаками доліхосігма є рецидивні болі в лівій клубової або околопупочной області, метеоризм. Ознаки доліхосігма посилюються після рясного прийому їжі, фізичних навантажень і зникають або зменшуються після випорожнення кишечника. Больовий синдром при доліхосігма пов'язаний з рефлекторним спазмом кишки, рубцеві зміни брижі сигми, запальним процесом в стінці кишки.

Долихосигма профілактика

Профілактика доліхосігма - важливе дотримання певної дієти. У щоденний раціон слід включити овочеву продукцію, різні крупи, кисломолочні продукти. Також необхідно обмежити споживання важкої їжі: смаженої, надмірно гарячої, жирної, консервів. Обов'язковий питний режим. Необхідно пити 2.5 літра води, беручи до уваги компотів, соків, чаїв. Вживання спеціальних засобів з метою оптимізувати здатність проходження калу по кишечнику. Прийом корисних мікроелементів групи В, Е і С. масажування черевної області в нижній частині. Виняток (в пубертатному періоді) шкідливих звичок: куріння тютюну, споживання спиртних напоїв.

Долихосигма що робити - Провідна роль в терапевтичних заходах відводиться нормалізації роботи травного тракту за допомогою дієти - дрібного харчування, вживання продуктів, багатих на клітковину (овочів, цільнозернового хліба, висівок, фруктів, ягід, зелені), кисломолочних продуктів, рослинних масел і ін. Дитині слід дотримуватися здорового харчування не тільки в період терапії, а й протягом усього свого життя. Слід уникати жирних продуктів, занадто гарячих страв. Пацієнт повинен обов'язково приймати вітамінні препарати, що містять елементи групи В, вітамін Е і аскорбінову кислоту. Батькам хворого необхідно здійснювати масаж живота в області пупка і нижче для того щоб калові маси краще відходили. У деяких випадках призначаються проносні і мікроклізми, однак при доліхосігма вкрай важливо сформувати рефлекс до спонтанної дефекації.

Долихосигма препарати протизапальної дії:

  • - Аїр (рідкий, таблетки)
  • - Гастро (таблетки)
  • - Лопух (рідкий)
  • - Дивосил (рідкий )
  • - Свічки «Ромашка лікарська»

Долихосигма препарати для ліквідації запору:

  • - Яблопект
  • - Флоро (Таблетки)
  • - Фітовіт «противоглистную» (Таблетки)
  • - Овесан (Клітковина)
  • - Брусниця (рідкий)
  • - ПроБіолікакт (рідкий)
  • - Арахіс, Кунжут, Льон, Розторопша, Гарбуз (клітковини, масла)