Гіпертиреоз
Релаксо-біол (90 шт)
Кардіо-біол ((90 шт)
Яблопект № 16 Антиоксидантний (20 шт)

Що таке гіпертиреоз
Гіпертиреоз щитовидної залози також називають тиреотоксикозом, у зв'язку з надмірною виробленням гормонів щитовидної залози вони надають патологічний вплив на роботу всього організму, особливо на нервову і ССС.
Гіпертиреоз це хронічне захворювання, обумовлене збільшенням гормональної активності щитовидної залози і надмірної виробленням гормонів, що в підсумку призводить до прискорення метаболізму хворої людини і виснаження ресурсів організму.
Гіпертиреоз у дітей найбільш небезпечний для здоров'я і подальшого нормального функціонування всіх органів. Причина - незавершеність розвитку дитячих органів і інтенсивне зростання, що збільшують проблему, роблячи завдану шкоду більш істотним.
Причини гипертиреоза . Щитовидна залоза продукує два види гормонів - трийодтиронін (Т3) і тироксин (Т4). Їх вироблення регулюється тиреотропним гормоном (ТТГ), який виділяє гіпофіз. При гіпертиреозі щитовидна залоза перестає реагувати на «команди» гіпофіза знизити секрецію власних гормонів.
- - дифузний токсичний зоб (Базедова хвороба)
- - вузловий токсичний зоб
- - аутоімунний тиреоїдит
- - надмірне надходження штучних гормонів щитовидної залози ззовні
- - надмірне надходження йоду в організм
- - аденоми щитовидної залози;
- - пухлини гіпофіза з підвищеною продукцією тиреотропного гормону;
- - пухлини яєчників, які також можуть продукувати тиреоїдні гормони
Чим небезпечний гіпертиреоз
Гіпертиреоз наслідки в результаті захворювання може виникнути тиреотоксичний криз.
криз несе з собою швидке загострення різних симптомів даного захворювання: серцеву недостатність, тахікардію, лихоманку , при продовженні кризу може наступити стан коми і летальний результат.
Гіпертиреоз симптоми
симптоми гіпертірео за:
- - підвищена нервова збудливість, запальність, емоційна нестійкість, тривожність. порушення сну.
- - екзофтальм. Це досить специфічний симптом тиреотоксикозу, що полягає в випинанні вперед очного яблука, розширенні очної щілини.
- - підвищення артеріального тиску і порушення серцевого ритму. зміна апетиту як у бік підвищення (частіше), так і в бік зниження;
- - порушення перистальтики шлунково-кишкового тракту.;
Гіпертиреоз симптоми у дорослих:
- - підвищена пітливість, відчуття жару, підвищення температури тіла до субфебрильних цифр (37,5 ° С), а у важких випадках і вище. Хворі з тиреотоксикозом погано переносять спеку, вона провокує посилення більшості симптомів;
- - зниження маси тіла при колишньому рівні фізичних навантажень і звичайному режимі харчування (або навіть підвищенні апетиту);
- - хронічна слабкість, втома, схуднення м'язів. При тиреотоксикозі розвивається так звана тиреоидная міопатія, котра пов'язана з недостатнім надходженням поживних речовин до м'язової тканини. У важких випадках м'язова слабкість може досягати ступеня паралічу (тиреотоксичний м'язовий параліч);
- - розвиток остеопорозу, тобто підвищеної крихкості кісток; порушення в статевій сфері.
Гіпертиреоз ознаки у жінок порушується менструальний цикл аж до аменореї, настання вагітності стає скрутним. Менструації часто стають болючими, погано переносяться. У чоловіків при тиреотоксикозі знижується потенція, може розвиватися гінекомастія,; набряклість м'яких тканин (особливо гомілки); раннє посивіння, витончення і випадання волосся, витончення і підвищена ламкість нігтів; збільшення розмірів щитовидної залози або зміна її структури з появою вузлів; задишка, порушення ковтання і дихання механічного плану (почуття кома в горлі). Порушення ковтання можливо при досить великих розмірах щитовидної залози.
Гіпертиреоз у дітей симптоми . У дітей грудного віку симптоми і ознаки включають дратівливість, проблеми з годуванням, гіпертонію, тахікардію, екзофтальм.
діагностика гіпертиреозу . Проводять оцінку функції щитовидної залози базальний рівень, проводять проби з поглинанням щитовидною залозою радіоактивного йоду, супресивні проби з T3, T4, сцинтиграфію щитовидної залози. Для встановлення причини тиреотоксикозу проводять ультразвукове дослідження, виявляють тиреостимулюючого аутоантитіла, все аутоантитіла до рецепторів ТТГ, антитіла до йодідпероксідазе.
Профілактика гіпертиреозу
Нормальне споживання йоду - це найважливіший фактор профілактики захворювань щитовидної залози. Для нормального обміну речовин важливо отримувати достатньо сонячного світла. Щитовидна залоза гостро реагує на стреси і стан психічного перенапруження, тому людям, які схильні до депресії, надмірною переживанням і необхідно контролювати свій стан і, при необхідності, приймати заспокійливі препарати, в першу чергу, рослинного походження.
Вітаміни при гіпертиреозі . Хворим на тиреотоксикоз рекомендується вводити в раціон достатню кількість продуктів, що містять сірку (квасоля, боби, спаржа, часник, цибуля, яєчні жовтки, риба, м'ясо). Сірка пригнічує утворення тиреоїдних гормонів, шляхом використання ферментів, що йдуть на зв'язування йодидов з білковою молекулою.
Препарати при гіпертиреозі . Фітотерапія грає допоміжну роль і розрахована на проведення симптоматичного лікування. Для цього застосовуються рослини, що володіють кардіотонічну дію, надають гіпотензивний ефект, стимулюють імунну систему. . «Щітонорм- біол» має загальнозміцнювальну, дезінтоксикаційну, седативну, протизапальну дію; нормалізує функцію щитовидної залози; який регулює обмін речовин. Він зміцнює нервову систему; зменшує алергічні реакції, знижує нервову збудливість, відновлює саморегуляцію організму, зменшує ризик розвитку пухлинних процесів в щитовидній залозі.
Гіпертиреоз препарати . Кардіотонічну дію може бути отримано при використанні фітопрепаратів:
- - Яблопект
- - Кардіо (Таблетки)
- - «Кардіо» (рідкий)
- - Льон, Рижик (Масло)
Нормалізації вегетативної функції нервової системи і обміну речовин сприяють:
- - Комплекс «Антистрес»
- - релакс (Таблетки
- - «Антістрес» (рідкий)
- - «Айра болотного» (рідкий)
- - Збір «Рівновага»
- - Сироп «Заспокійливий»
Для зниження тиску рекомендується:
- - Шоломниця байкальська (таблетки)
- - Антіспазм (Таблетки)
- - Тоно (Таблетки)
- - Омега-3 (Капсули)
- - «Гінкго білоба» (рідкий)
- - «Клюкви» (рідкий)
- - «Часника» (рідкий)
Стимулює активність імунної системи:
- - Яблопект «Вітамінний»
- - Бальзам Вин Віта
- - Моно-біол «Люцерна» (таблетки)
- - Иммуно (таблетки)