Аскуліт

Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.

Що таке васкуліт?

Васкулит - це аутоімунне запалення стінки судин. При цьому синдромі можуть дивуватися будь-які судини різного калібру: артеріоли, вени, артерії, венули, капіляри.

хвороба васкуліт в більшості випадків протікає доброякісно. Їм може захворіти кожен - дорослий чи дитина. Васкуліти мають велику кількість підвидів і класифікацій, відрізняються вони вагою, локалізацією і етіологією. Окремо виділяють геморагічний васкуліт, що вражає судини шкіри, нирок, шлунково-кишкового тракту, суглобів.

Первинний або вторинний васкуліт у дітей - це запальний процес великих і дрібних кровоносних судин. У процесі прогресування захворювання вражає всі внутрішні органи і тканини. Нормальна діяльність організму порушується за рахунок відсутності кровообігу.

Захворювання васкуліт вражає кілька тканин або органів : звуження пошкоджених судин порушує кровопостачання органів і викликає загибель тканин, постачати їх. Тривалий патогенез призводить до тяжких ускладнень аж до некрозу тканин. В першу чергу слабке надходження артеріальної крові погіршує стан верхніх і нижніх кінцівок.

Васкулит у дорослих нерідко викликає серйозні ускладнення, порушуючи роботу внутрішніх органів - серця, нирок, кишечника, дихальної системи, суглобів. У дітей же ця недуга найчастіше протікає швидко, має доброякісний перебіг

Васкулит - наслідки можуть бути дуже серйозні:

 • - гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт);
 • - інфаркт міокарда;
 • - гостра катастрофа в черевній порожнині (тромбоз великої судини, які живлять шлунок або ділянку кишки);
 • - прогресуюче ураження нирок з розвитком хронічної ниркової недостатності.

Васкулит як передається - системні захворювання васкулітом не передаються у спадок, але передається схильність до них! Тому треба бути уважніше до себе, берегти себе.

Васкулит у дітей причини первинного виникнення хвороби часто пов'язані з аутоімунними порушеннями, наявністю хронічної інфекції, алергічною реакцією на прийом лікарських засобів, внаслідок перегріву чи переохолодження температури тіла, викликаного зовнішніми факторами.

Васкулит причини Етіологія первинних васкулітів досі точно не встановлена. Головною можливою причиною вважають аутоімунні порушення. Вторинний васкуліт може проявитися на тлі хронічних, гострих інфекцій, проведеної вакцинації, онкологічних захворювань, сильного перегріву або охолодження, термічних уражень шкіри, в т.ч. сонячних опіків.

Васкулит симптоми

Системний васкуліт симптоми більшості системних васкулітів властиві: лихоманка; шкірні прояви у вигляді мармурового малюнка, ціанозу кінцівок, висипів різного характеру (папулезних, вузлуватих, геморагічних), трофічних порушень; м'язові болі, судоми в спокої; поліартралгіі, моно- і поліартрит; ознаки поліневриту. Характерно послідовне ураження різних внутрішніх органів.

Васкулит діагностика

 • - Лабораторні - загальний і біохімічний аналіз крові, маркери специфічних антитіл.
 • - Дослідження серця і судин - контроль артеріального тиску, ЕКГ, ехокардіографія, ангіографія судин.
 • - Рентген легенів, УЗД черевної порожнини, комп'ютерна та магнітно-резонансна томографії пошкоджених органів.
 • - Біопсія шматочка тканини з частиною кровоносної судини з області, залученої в патологічний процес

Васкулит ознаки : зниження маси тіла, підвищення температури тіла, головний біль, швидку стомлюваність. Характерна постійна субфебрильна температура, що не знижується на тлі прийому антибіотиків. Температура тіла може знижуватися самостійно або при призначенні глюкокортикоїдів. Шкірний синдром є найбільш раннім і різноманітним.

Васкулит профілактика

Основні заходи, які допоможуть виключити можливість такого захворювання як системні васкуліти, складаються:

 • - в обов'язковій санації вогнищ хронічної інфекції;
 • - в уникненні програвав, а також переохолоджень тіла;
 • - в уникненні завищених фізичних навантажень;
 • - у веденні здорового способу життя, який виключає куріння і вживання алкоголю, а передбачає загартовування;
 • - а також в поліпшення екології.

Звичайно, від стресів ніхто не застрахований, але потрібно навчитися контролювати свої емоції.

Васкулит препарати Лікуванням васкуліту, як і діагностикою захворювання, повинен займатися лікар ревматолог. Тільки він здатний зробити висновок про те, яка форма васкуліту перед ним і призначити індивідуальне лікування. Відмінно знімає запальний процес при системних захворюваннях «Солодка» - гліціррізіновая кислота, зазнаючи в організмі метаболічним перетворенням, стимулює функціональну активність кори надниркових залоз і надає кортикостероїдоподібною дію. А «Капіляр», в поєднанні з «Омега-3», екстрактом «Гінкго- білоба» і «Каштаном» мають судинорозширювальну, антикоагулянтну дію, покращують мікроциркуляцію, периферичний та коронарний кровообіг.