Энергоинформационные (Стельки)

Енергоінформаційні (Устілки)

750-1
247,00 грн.

...

Рейтинг:
(відгуків: 1)

Опис

Кількість - 1 пара

Склад: екстракти люцерни, ромашки, листя дуба, деревію.

Фітотерапевтичні властивості і дії: Устілки мають загальним гармонізують і лікувально-профілактичним впливом на організм. Устілки випромінюють приємний натуральний аромат трав, що не зникає протягом багатьох років, що є показником достовірності вироби.

Показання до застосування:

грибкові хвороби стоп ;

м'язові і радікулітние болю;

остеохондрози, артрози, артрити різної локалізації;

порушення обміну речовин, надмірна вага;

набряклість ніг;

посттравматичний і післяопераційний період;

швидка стомлюваність, зниження імунітет а.

Спосіб застосування:

У вільне взуття або кімнатні тапочки вкладіть устілки, обрізавши їх за розміром. Бажано носити їх в х/б носках і періодично мити устілки мильним розчином.

Устілки Еконіка рекомендується носити індивідуально, щоб уникнути перенесення негативної інформації хворої людини до здорової.

В залежності від чутливості шкіри стопи час носіння можна починати з мінімального (30 хв.) з поступовим доведенням його до максимального (10-15 год.). Наростання часу не рекомендується форсувати.

Устілки можна прикладати гладкою поверхнею до болючих місць. Їх кладуть на груди і перенісся під час сильної застуди, прикладають до попереку в період загострень радикуліту.

Деталі товару

Відгуків: 1

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Отличная вещь!

Периодически закупаем стельки для наших сотрудников. Специфика работы в охранной компании Альянс-безопасность такова, что сотрудник очень много стоит на ногах, усталость накапливается и в итоге снижается качество его работы. Изначально очень скептически отнесся к данному товару, но опросив сотрудников, которым мы помимо формы выдавали эти "непонятные стельки" я был удивлен их положительной обратной связью. Однозначно, будем закупать еще.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: