ПОРА ЧИСТИТИ ОРГАНІЗМ!


В процесі зашлаковки організму, людина проходить 7 етапів зашлакованості організму, набуваючи на цьому шляху «тисячі хвороб»

Шлаки засмічують організм людини, мають ендогенних і екзогенних походженням. Ендогенні речовини надходять в організм разом з їжею, повітрям або просто через шкіру. Екзогенні речовини виходять в організмі за рахунок внутрішнього метаболізму клітин. Без різниці, яке походження шлаків. У міру їх концентрації, вони чинять негативний вплив на внутрішні органи і всі системи організму.

Шлаки мають властивість накопичуватися в міжклітинному просторі, також в жировій, сполучної і кісткової тканинах . Вони засмічують м'язи, печінку, нирки, кишечник і легені.

Ступені зашлакованості організму:

I ступінь - втома, токсини накопичуються в організмі людини, клітина втомлюється боротися з постійним надходженням шкідливих речовин і у людини з'являється загальна втома.

II ступінь - головні болі, токсини, шлаки накопичуються в нервовій системі, надходять з кров'ю в головний мозок.

III ступінь - поява різних алергічних реакцій. Йде інтенсивне накопичення непотрібних речовин в організмі, і подальше накопичення в печінці та нирках, природна реакція цих органів, звільниться від токсинів. Чи включається захисна функція організму, і як наслідок можуть бути всілякі алергічні реакції. Наприклад: алергія на пил, пилок, домашніх тварин, амброзію, пух, цвітіння, медичні ліки. Як тільки інтоксикація перевищує допустимі межі, у людини спостерігається кашель, виділення слизу, мокротиння. Людина нічого не робить, і у нього розвивається, як наслідок, астма, псоріаз, екземи, цукровий діабет (кожен третій живе на Україні в'язень діабету). У жінок починаються порушення по гінекології. У дітей нерідко відзначається нічне нетримання сечі.

IV ступінь - людина живе з вищепереліченими хворобами, і практично нічого не змінює свого життя: раціон харчування, гімнастику, вітаміни. Токсини продовжують атакувати наш організм, і з'являються вже серйозні наслідки, які проявляються такими хворобами як: кісти, фіброміоми, мастопатії, папіломи, аденоми, тромбофлебіти, і всілякі пухлини, а також жирові зміни.

V ступінь - токсини проникають в хрящові і сполучні тканини, а людина складається з сполучної і хрящової тканини, і ось тут вже починаються проблеми, які називаються невиліковними, або хронічними, мають властивість, загострюватися. Це ревматизм, поліартрити, артрози, при яких підвищується рівень сечової кислоти в організмі, яка накопичується в суглобах і м'язах.

VI ступінь - це ожиріння, починаються незворотні процеси в нервових каналах, так що передача нервових імпульсів по ним неможлива, з - за чого виникають атонія кишечника, сечового міхура, парези, паралічі, хвороба Паркінсона.

VII ступінь - кінцевий етап недбалого ставлення до себе, незворотні хвороби, пов'язані з розкладанням клітини органів - онкологія.

Рак - це помста природи за недбале і неосвічене ставлення до себе, за неправильне з'їдену їжу.

Очищення організму - це дуже важлива для людського здоров'я процедура, обходити стороною її не варто. Ми часто дивуємося, що старечими хворобами все частіше хворіють молоді люди, навіть діти. Забруднена природа, шкідливі звички харчування, стресові ситуації погіршують обмін речовин і їх засвоюваність.

Відчуття нестачі життєвих сил і проблеми зі здоров'ям часто служать сигналами, що свідчать про необхідність звільнення організму від паразитів, токсинів і шлаків. З віком природне виведення шкідливих речовин стає скрутним, тому застосування спеціальних засобів і народних способів очищення організму здатне значно поліпшити загальний стан.

Методика поетапного очищення організму


Принцип послідовної очищення організму наведено нижче. Необхідно знати, що печінка потрібно чистити з чистим кишечником, інакше зусилля будуть не просто даремні, а шкідливі. Те, що вийшло з печінки так і залишиться в забитому кишечнику, поки знову не всосется в організм. А кров і судини чистити просто марна затія, якщо не почищені печінку і нирки. Додатково, після проведеного очищення, організм пацієнта, що звільнився від накопичених роками, а дуже часто і десятиліттями, шлаків, токсинів і т.п., має можливість ефективніше реагувати в лікувальному плані на наступні препарати, які пацієнт буде приймати в процесі подальшого лікування.

При проведенні повного очищення організму необхідно керуватися наступними правилами:

- очищення органів повинна проводитися в певній послідовності, порушувати яку не рекомендується, препарати під час очищення повинні прийматися, по
можливості, регулярно;

- загальна тривалість курсу очищення кожного або групи органів, як правило, повинна становити не менше місяця. Якщо цей час зменшити - очищення органу буде неповною, поверхневої;

- прийом препаратів повинен відбуватися натщесерце, за 30 хвилин до їжі (в інструкціях з користування ним наведено середні норми споживання препарату за один прийом).

При курсу очищення необхідно керуватися таким правилом: чим важче хворий, тим повільніше і довше повинне проводитися очищення організму. В даному випадку (важкі форми захворювання, слабкий стан здоров'я пацієнта) необхідно в 1,5 - 2 рази зменшувати денну дозу прийому препаратів і відповідно в стільки ж збільшувати тривалість циклу лікування кожного органу.

7 ЕТАПІВ ОЧИСТКИ ОРГАНИЗМА :

1.Антіпаразітарная програма і очищення кишечника
Боротьба з паразитами проводиться одночасно з чищенням кишечника і допоможуть вам в цьому - «КОМПЛЕКС антигельмінтними», «АНТІГЕЛЬМІНТnew -БІОЛ », Екстракти« АНТІГЕЛЬМІНТ-БІОЛ »,« ПОЛИН »,« Чистотіл »,« ЧАСНИК », олії« ЧОРНИЙ ТМИН »,« ГАРБУЗ »,« ОВЕСАН »,« ФІТОСОРБ », ФІТОЧАЙ« ОЧИЩУЮЧИЙ », ВСЕ клітковини В АСОРТИМЕНТІ .

2. Очищення печінки
Чистять клітини печінки і сприяють їх відновленню таблетки «солянка Холмове», «розторопші», «Гепатит-БІОЛ»

3. Очищення суглобів
Солі сечової кислоти з організму виводять - таблетки «артрит-БІОЛ», екстракти «вовчого тіла», «ЛОПУХ», «БРУСНИЦЯ».

4. Очищенню бронхо-легеневої системи сприяють:
Екстракти «ДИВОСИЛ», «ЯЛІВЕЦЬ», "СОСНА-ЛИМОН", таблетки «бронхо БІОЛ».

5.Очіcтіть нирки і сечовивідні шляхи допоможуть
ФІТОЧАЙ «Кришталева», таблетки «нефрит-БІОЛ», екстракти «ЖУРАВЛИНА», «БРУСНИЦЯ».

6.Очіщеніе крові і лімфи
Можливо за допомогою «Яблопект», екстрактів «ЛІМФА-БИОЛА», «БРУСНИКИ», таблетки «СОЛОДКИ», «ФІТОСОРБ».

7.Очіщеніе судин

Дуже добре очищають судини - таблетки «КАПІЛЛЯР- БІОЛ »,« СОЛОДКА », екстракт« ЧАСНИК »і МАСЛО ЛЬОНУ, рижики,« ОМЕГА-3 »,« КАТРАН »,« ЛЕЦІТІН- БІОЛ »

З огляду на , що фітопрепарати компанії «Біоліка» мають широкий спектр лікувально-профілактичних властивостей, докладніше ознайомитися з ними можна на нашому сайті.

У описі препаратів наводиться повна інформація про їх лікувальні якостях, що допоможе зробити правильний вибір препаратів для очищення та лікування.