Аїр

Available
Рідна природа

Проста-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 444
114,00 грн.
Покращує обмінні процеси в передміхуровій залозі, регулює функцію статевих залоз ...
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Що таке аїр

Аїр болотний - прибережно-водна багаторічна трав'яниста рослина сімейства ароїдних. Цвіте аїр з травня по липень. Розмножується як насінням, так і вегетативно. Поширений аїр в європейській частині, Середньої Азії, Сибіру і на Далекому сході. Шматки кореневища легкі, циліндричні, злегка сплюснуті і зігнуті.

Корінь аїру відомий своїм потужним протизапальну, болезаспокійливу, ранозагоювальну і заспокійливу дію. У корені аїру міститься близько 5% ефірного масла. У народній медицині аїр болотний вважається одним з основних рослинних засобів, які застосовують при зниженому лібідо і імпотенції, а також широко використовується для зниження нікотинової залежності.

Аїр рослина лікарська. Вперше його стали розводити в Західній Європі. Всім добре відомий аїр болотний, як рослина, яке збирають на велике православне свято Трійцю.

Вітчизняні та зарубіжні фітотерапевти відзначають виражений седативний ефект препаратів лепехи у хворих, які страждають неврозами, безсонням.

Чим корисний корінь лепехи

Корисні властивості аїру болотного використовуються при запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (входять до складу багатьох фармацевтичних препаратів), з метою регуляції кислотності шлункового вмісту; при запальних захворюваннях і органів дихання як відхаркувальний, жарознижувальний засіб при бронхіті, бронхіальній астмі, пневмонії, туберкульозі легенів.

Діуретичну, протизапальну та спазмолітичну властивості аїру обумовлюють застосування його при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, а антибактеріальну, знеболювальну та протизапальну - при ревматизмі, артрозах. Татари вважали, що аїр очищає воду і там, де він росте. Можна пити воду без ризику для здоров'я.

Важко переоцінити користь лепехи . Авіценна рекомендував його сечогінний засіб і очищає при захворюваннях шлунка і печінки. У середні століття аїр вважали дезинфікуючим засобом - його жували для профілактики під час епідемій. Запашну рослину також використовували у багатьох обрядах. У ХIII аїр вже добре знали на території України, в Литві і Польщі.

Аїр застосування

Застосування аїру болотного в нетрадиційній медицині досить різноманітно.

Аїр болотний застосовується в лікувально-профілактичних цілях при :

  • - захворюваннях печінки і жовчнокам'яної хвороби;
  • - захворюваннях шлунково-кишкового тракту: гастрити, виразкова хвороба шлунка, коліти, метеоризм;
  • - неврозах, захворюваннях ЦНС;
  • - сечокам'яної хвороби (урати), сечокам'яної хвороби, пієлонефритах;
  • - пневмоніях, ГРВІ, бронхітах;
  • - ревматизмі, артрозах, артритах;
  • - шкірних захворюваннях.

Аїр протипоказання

Є деякі протипоказання аїру болотного . Це - вагітність і індивідуальна непереносимість. Також непомірний прийом може викликати нудоту. Найкраще перед вживанням препаратів з аїру болотного проконсультуватися у лікаря. У нашій компанії консультації лікаря безкоштовні, проводяться як на точці продажу в Харкові, так і з безлімітного телефону. Зателефонувати можна в робочі дні з 9 до 18часов.

Купити аїр болотний можна в нашій компанії, в зручній для споживання формі - у вигляді таблеток і рідкого екстракту. Наша продукцію виготовляється на власному виробництві, проходить контроль якості від сировини до кінцевого продукту, сертифікована. За 19 років роботи на ринку України, ми заслужили довіру наших споживачів.

Де купити аїр болотний ? У наших представництвах в великих містах або замовити з пересилкою з Харкова.