Кора осики

Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Кора Осики

Відома всім осика займає гідне місце в фольклорі і повір'ях. До неї ставилися з забобонним страхом і в той же час вважали дієвим знаряддям проти всякої нечисті. Останнє думка не позбавлена ​​підстав, оскільки це дерево може успішно лікувати безліч небезпечних захворювань. Нирки, листя, гілки та кора містять багато біологічно активних речовин, що сприяють оздоровленню організму, і здавна використовувалися в старовинних і народних медичних рецептах.

Кора осики застосування

Кора осики є відмінним джерелом енергії за рахунок вуглеводів, серед яких фруктоза, а також глюкоза. Однак це не продукт харчування, а справжні ліки. За рахунок чого забезпечується лікувальний ефект? За рахунок вмісту дубильних речовин, органічних кислот і цінних ефірних масел. Однак пити настої і відвари з кори не дуже приємно. Вони виходять дуже гіркими на смак. Такі якості зіллям надають глікозиди і салицин. А чи знаєте ви цікавий факт? Багато років тому саме з цієї сировини було отримано аспірин, а пізніше він був виділений з кори дерева. Вона містить речовину, яка є природним джерелом аспірину. Природні жирні кислоти, а також смоли посилюють дію кори осики. Застосування цього природного антибіотика дозволяє боротися з мікробами і знімати запалення. Крім того, осика є цінним джерелом різних мінеральних речовин. Велика їх кількість містить саме кора осики. Лікувальні властивості їх сприяють зміцненню імунітету. Це залізо і цинк, нікель і мідь, бром і ряд інших.

Кора осики в народній медицині

Не тільки народні цілителі, а й представники традиційної медицини сьогодні використовують щедрі дари цього простого дерева. Лікувальні властивості кори сосни вивчалися досить ретельно і підтверджені результатами досліджень. Відвари і настої на її основі мають протизапальну і потогінну, пом'якшувальною і протикашльовою властивостями. Ці кошти добре справляються з жаром і болем, зупиняють кровотечі. Ви досі вважаєте, що сучасна фармакологія стоїть на голову вище народної медицини? Тоді знайте, що на виробництві широко використовуються активні речовини, добуті з кори осики, для виготовлення жарознижуючих засобів і антибіотиків. Незначна кількість протипоказань дозволяє рекомендувати даний засіб до застосування літнім людям, коли ряд препаратів уже доводиться виключати. ​​

Осика, користь якої для організму людини величезна, застосовується в медицині і косметології. Препарати і настої є прекрасним болезаспокійливу засобом, допомагають при захворюваннях шлунка, поліпшують вироблення шлункового соку. Крім того, вони ефективно допомагають при проблемах з сечовипусканням і цукровому діабеті.

Кора осики, властивості якої відомі здавна, пояснюються наявністю в ній природного аналога аспірину. Кора насичена дубильними речовинами, глікозидами, пектин, містить стерини і лігнано, які відносять до онкопротектором, а також цілий спектр корисних мікроелементів. Найбільш важливими з них вважаються залізо, кобальт, цинк, молібден. Таке поєднання активних складових має властивість зменшувати запалення, знижувати температуру, боротися з мікроорганізмами і найпростішими паразитами, зупиняти кровотечу, полегшувати відходження мокроти, зменшувати спазми.

Кора осики - лікувальні властивості і протипоказання

Відвари на основі кори успішно борються з грипом і застудою, пробуджують апетит і допомагають організму справитися з наслідками будь-якої недуги. Деякі речовини в складі відвару допомагають зняти ломоту в тілі, яка характерна для вірусних недуг. Непогано себе зарекомендувало даний засіб в комплексному лікуванні діареї та гастриту, особливо при дотриманні дієти. Кошти з різних частин осики приймають при застуді, гострих інфекційних захворюваннях, ревматизмі, подагрі, циститі і нефриті, диспепсії, діареї і гастриті. Доведено ефективність прийому зборів, що містять кору і нирки осики при цукровому діабеті, туберкульозі, хворобах жовчних проток і каменях в них, аденомі простати. Вони здавна застосовувалися в народній медицині, як ефективний засіб для боротьби з дизентерією, виведення глистів, лікування екземи та лишаю, а також зубного болю. Препарати на основі кори осики ефективно застосовуються для лікування сечостатевої системи. Це дерево вважається чоловічим, настільки воно корисно для сильної половини людства. Народні засоби на основі такої сировини допомагають при хворобах сечостатевої системи, аденомі і простатиті, а також використовуються для стимуляції потенції. Судячи з відгуків, проблема дійсно йде, і це не дивлячись на вік! За словами багатьох чоловіків, нормалізується сечовипускання і навіть відновлюється ерекція. Але і для жінок настойки і відвари можуть стати справжнім порятунком. Вони допомагають при запаленні яєчників. Осика прекрасно знімає запалення, її можна використовувати навіть в комплексній терапії безпліддя. Звичайно, тут все дуже індивідуально, але є відгуки, в яких задоволені пацієнтки розповідають, що після довгих років безуспішного класичного лікування вдавалося, нарешті, народити здорову дитину.

Кора осики - протипоказання

Приймати будь-які препарати слід під контролем лікаря. Не є винятком і засоби альтернативної медицини, в тому числі відвари і настоянки на основі осики. Особливо обережним потрібно бути при колітах, синдромі подразненого кишечника і запорах. У своєму складі вона має багато дубильних речовин, які посилюють неприємні відчуття. Не варто забувати і про індивідуальну непереносимість.