Ентеробіоз

Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Що таке ентеробіоз?

Ентеробіоз це найпоширеніший різновид гельмінтозу, що має на увазі поразку людського організму гостриками. Хвороба має яскраво виражену клінічну картину і здатна передаватися від зараженої людини до здорової незалежно від статі і віку. Основну групу ризику становлять діти.

Ентеробіоз у чоловіків зустрічається часто. Зараження гостриками схильні люди, які проживають в країнах з абсолютно різними кліматичними умовами. На життєвий цикл даного виду паразитів не впливають ні погодні умови, ні температура повітря. Також від ентеробіозу не застраховані навіть ті люди, які проживають в країнах з високими соціально-економічними показниками.

Ентеробіоз у жінок розвивається при контакті з хворою людиною. Гострики можуть відкладати яйця не тільки на епітелії внутрішніх органів, але і на поверхні епідермісу. Через 4-6 годин вони дозрівають і починають становити загрозу для здорових людей. Зараження яйцями гельмінтів даного різновиду відбувається, в основному, контактно-побутовим шляхом - через ліжко, предмети гігієни, дитячі іграшки, меблі, одяг і т. Д. Рознощиками паразитів в більшості випадків є мухи.

Ентеробіоз причини

Збудником патології є круглий хробак Enterobius vermicularis, що має молочно-біле забарвлення і кругло-довгасту форму. Кінці тіла у нього загострені, за рахунок чого він і отримав свою назву (гострики). Самці можуть досягати 3-5 мм в довжину, самки - 9-12 мм.

Причини ентеробіозу та шляхи зараження повинні знати всі.

Шляхом зараження гостриками може стати:

 • - сире або недожаренное м'ясо або риба;
 • - погано вимиті фрукти та овочі;
 • - водопровідна вода;
 • - харчова продукція сумнівного походження.

Яйця гельмінтів можуть потрапити в організм і повітряним шляхом, наприклад, коли людина вдихає забруднене або запорошене повітря.

Ентеробіоз симптоми

Яйця гостриків надзвичайно легко можуть потрапити в рот, оскільки гострики утворюють їх в великій кількості, і вони дуже маленького розміру.

Після того як яйця проковтують, вони потрапляють в тонкий кишечник, дозрівають і з них виходять черви. Через кілька тижнів (зазвичай приблизно через місяць) ці черв'яки починають розмножуватися і рости. Коли вони досягають дорослої стадії, в нічні години самки виходять на поверхню шкіри в ділянці анального отвору і відкладають яйця. У цей час починають розвиватися симптоми ентеробіозу , в тому числі і класичний симптом свербіння в районі ануса. Черви можуть виявлятися в калі хворого і навколо анального отвору, особливо в нічний час.

Ознаки ентеробіозу:

 • - втома;
 • - неспокійний сон;
 • - свербіж в області анального отвору (дитина весь час буде намагатися почухатися);
 • - скрегіт зубами;
 • - нічне нетримання сечі;
 • - чухання носа;
 • - втрата апетиту.

Ентеробіоз, ознаки якого очевидні , не викликає сильних пошкоджень організму. Однак свербіж буде заважати дитині спати, він не зможе досить висипатися, а розчісування області анального отвору тільки посилює інфекцію і сприяє повторному зараженню. Самі по собі гострики не можуть зникнути, і імунітет до них теж не виробляється, відповідно, щоб повністю позбутися від них, потрібно проводити лікування.

Ентеробіоз препарати

Препарати при ентеробіозі досить ефективні - комплекс« антигельмінтними », таб. і екстракт «Антігельмінт», «Полин», «Дивосил», «Чистотіл», масло «Чорного кмину», Фітовіт «противоглистную». Наші антипаразитарні препарати розроблені для будь-якого віку, повністю складаються з набору трав, які поетапно:

 • - знищують і виводять з організму личинки і яйця;
 • - виводять токсини і відходи життєдіяльності паразитів;
 • - відновлюють кишкову флору, в т.ч. від наслідків прийому антибіотиків;
 • - зміцнюють організм та імунну систему

Для вирішення даної проблеми у дорослих існує готовий «антигельмінтними комплекс ». Фітотокомплекс антигельмінтний складається з натуральних фітопрепаратів, що не містять хімічних інгредієнтів. Використання фітопрепаратів для позбавлення від гельмінтів безпечно, сприяє очищенню і оздоровленню організму, підвищенню імунітету. Даний комплекс рекомендується застосовувати як глистогінний засіб для профілактики глистових і паразитарних інвазій. Додатковим ефектом, одержуваних при вживанні даного комплексу є підвищення імунітету і зниження прояви алергічних реакцій, що досягається за рахунок комплексного очищення організму від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності і відновлення нормального функціонування уражених органів і систем.

антигельмінтними фітокомплекс є активним глистогінну засобом, що підвищує імунітет, поліпшує травлення, усуває продуті життєдіяльності гельмінтів, що знижує прояви алергії, усуває запори.

Даний комплекс розрахований на 1 місяць, протягом якого Ви отримаєте і закріпіть свої результати. З профілактичною метою його необхідно приймати 2 рази на рік.

Ентеробіоз профілактика

Профілактика ентеробіозу - щоб запобігти повторному зараження, вам необхідно стежити за тим, щоб нігті дитини були коротко обстріжени, він ретельно мив руки після туалету і перед їжею. Спати дитина повинна в трусах. Вам слід міняти постільну білизну і рушники якомога частіше і протягом тижня після лікування дезінфікувати сидіння туалету.