Якон

Available
Рідна природа

Цукронорм-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 449-1
114,00 грн.
Гипогликемическое, протизапальну, ііуномодулірующее, гепатопротекторну дію

Яконна

Якон (лат. Smallanthus sonchifolius) відноситься до однойменного роду Якон (лат. Smallanthus) і сімейства Айстрові (лат. Asteraceae). Родина якона - Анди. Зростає він на висотах від 900 до 2300 м. Американське рослина, що дає корисні і смачні коренеплоди, багаті інулін. Якон вирощується в Росії і Україні останні 20 років. Основний компонент рослини, що використовується в різних цілях - солодкі бульби. Існує думка, що рослина якон - це овоч XXI століття. Більш того, його зараховують ледь не до стратегічного продукту майбутнього.

Якон властивості Якон містить велику кількість полісахаридів, в тому числі 60% інуліну. Полісахариди легко засвоюються організмом людини. Інулін застосовується в якості замінника сахарози, для харчування хворих на цукровий діабет. Якон - низькокалорійний овоч, тому корисний в боротьбі з ожирінням і зайвою вагою.

Властивості якона багатий вітамінами, містить вітамін C, B2 - рибофлавін, PP - ніацин, B1 - тіамін. Вітаміни групи B корисні при порушенні обміну речовин. Ніацин знижує холестерин. Аскорбінова кислота бореться зі старінням.

Якон містить селен, кавову і хлорогеновую кислоту, фенольні сполуки. Ці речовини уповільнюють старіння клітин.

Якон знижує вміст цукру в крові - зниження концентрації цукру в крові сприяє вживання кореневих бульб і екстракту з листя якона.

Якон користь

Якон вирощується як лікарська рослина для лікування цукрового діабету. Інулін, що входить в хімічний склад якона, зменшує рівень цукру в крові, що сприятливо позначається на здоров'я людей, хворих цукровому діабетом. Також вважається, що рослина сприяє зниженню холестерину в крові, регулює роботу шлунково-кишкового тракту. Користь якона також обумовлена ​​наявністю в хімічному складі якона селену - найпотужнішого антиоксиданту - у поєднанні з кавової і хлорогенова кислотами, а також рядом фенольних сполук, наділяє рослину антиоксидантними і гіпоглікемічними свойствамі.Поскольку рослина якон містить в собі легкозасвоювані цукрозамінники , коренеплоди надають корисну дію на організм з порушеним обміном речовин, має антисклеротичну дію, зменшує зростання і розвиток гнильних микроорганиз мов, що викликають у людей діарею.

Якон препарати

« Цукронорм-біол »- комплексний фітопрепарат, має загальнозміцнювальну, гіпоглікемічну, протизапальну, ііуномодулірующее, гепатопротекторну дію; регулює вуглеводний і ліпідний обмін; покращує періфіріческой кровообіг; зміцнює стінки судин; знижує ризик ускладнень і судинних порушень.

Препарати з якона допомагають організму збільшити поглинання вітамінів і мінералів з усіх інших продуктів. У самому Яконна не так багато вітамінів і мінералів, він дуже важливий для споживання інших найважливіших компонентів здоров'я людини. Проте, якон багатий калієм, кальцієм і фосфором.

Якон застосування:

  • - Цукровий діабет- наявність фруктоолігосахарідов в Яконна дозволяє організму отримувати в обмеженій кількості цукор рослинного походження. Дане корисне речовина сприяє також зниження кількості продукування глюкози печінкою. Це дуже важливо для людей, які страждають на діабет.
  • - Гіпертонічекая хвороба - наявність великої кількості калію в хімічному складі якона позитивно впливає на стан серцево-судинної системи, а також калій є судинорозширювальну речовиною, він розслабляє кровоносні судини і знижує навантаження на серцево-судинну систему. Як наслідок, збільшення кровотоку і оксигенації в частині тіла, які в крові найбільше потребують, і зниження ймовірності розвитку таких станів, як атеросклероз, інфаркт або інсульт. Калій також допомагає регулювати баланс рідини в клітинах і тканинах нашого організму в поєднанні з натрієм.
  • - Атеросклероз судин -якон просто незамінний для людей з підвищеним рівнем холестерину в крові.

Застосування якона обгрунтовано при надмірному весе- продукт низькокалорійний, має послаблюючу і легкий сечогінний ефект, очищає активно організм від шлаків і токсинів, прискорює кровообіг і обмінні процеси, позитивно впливає на стан гормональної системи.

Якон користь для здоров'я

Якон користь для чоловіків включає в себе його здатність регулювати рівень цукру в крові, контролювати холестерин і надавати допомогу у втраті ваги і т.д.

Якон користь для жінок , що прагнуть до нормалізації ваги, неоціненна. Яконова бульби складаються в основному з фруктоолігосахарідов і води. Це означає, що більшість вуглеводних цукрів не перетравлюються організмом, що призводить до дуже низького рівня калорій, що поглинаються і цукру, що надходить у кров.