Елеутерокок

Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

елеутерококу

Елеутерокок колючий - чагарник висотою від 2-2,5 до 4-5 м з численними (понад 25) стволиками чагарник з плодами, зібраними в великі чорні кулі; вид роду Елеутерокок сімейства аралієвих (Araliaceae). За своїм лікарським властивостям елеутерокок близький до женьшеню, тому його називають «сибірський женьшень». Елеутерокок колючий росте тільки на Далекому Сході, в Кореї, Японії і північно-східному Китаї.

елеутерокок властивості його різноманітні:

 • - рослина має виражену стимулюючу дію на центральну нервову систему,
 • - підсилює рухову активність і умовно-рефлекторну діяльність,
 • - підвищує розумову працездатність людини,
 • - зменшує стомлюваність при фізичному навантаженні,
 • - підсилює гостроту зору і покращує слух,
 • - підвищує основний обмін і адаптаційні можливості організму.

Властивості елеутерококу -

 • - нормалізує показники імунітету в періоді реконвалесценції після важких інфекцій,
 • - нормалізує обмін вуглеводів,
 • - знижує рівень глікемії при експериментальному діабеті, володіє гіпохолестеринемічною властивістю.
 • - загальнозміцнюючу дію лікарського засобу створює сприятливий фон для лікування хворих з різними захворюваннями.

Елеутерокок користь - рослина надає анаболічну дію. особливо корисний в реабілітаційний період після операцій і важких захворювань. Призначають його при розумовому і фізичному перевтомі, а також при низькому артеріальному тиску, неврозах і психічних розладах з нав'язливими станами. Користь елеутерококу неоціненна в комплексному лікуванні онкології. Він нейтралізує наслідки черепно-мозкових травм, стимулює регенерацію ран, допомагає нормалізувати рівень цукру при цукровому діабеті і захищає від зараження в період епідемій. Елеутерокок підсилює потенцію і позбавляє від важких проявів клімаксу. Препарати на його основі використовують при ревматичних ураженнях серця, атеросклерозі та інших захворюваннях серцево-судинної системи, а також при хронічному запаленні слизової оболонки товстої кишки і жовчного міхура. Екстракт елеутерококу надає противолучевое і антитоксичну дію. Елеутерокок препарати збільшують життєву ємність легенів і фізичну силу, а також приводять у норму вміст гемоглобіну в крові, підвищують працездатність спортсменів, підсилюють окислювальні процеси і значно знижують м'язове стомлення. Елеутерокок для імунітету не є справжнім иммуностимулятором, тобто не має безпосереднього дії на клітини імунітету. Однак, він має дивовижну властивість збільшувати утворення енергії у всіх клітинах, в тому числі і клітинах крові, відповідальних за боротьбу з інфекціями. В результаті вони довше зберігають свою активність, ефективніше захищаючи організм від вірусів і бактерій.

Препарати з елеутерококу - таблетки «вита- біол» і екстракт «Елеутерокока».

«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції, зменшує прояви цитостатичної терапії.

Елеутерокок застосування:

 • - астенії, перевтомі, зниженні працездатності, синдромі хронічної втоми (як стимулюючі і тонізуючі засоби для підвищення розумової і фізичної працездатності);
 • - психоемоційному стресі;
 • - функціональних розладах нервової системи (неврози різних форм, вегето-судинна дистонія);
 • - анорексії ( втраті апетиту);
 • - артеріальної гіпотонії;
 • - чоловічої імпотенції (зниженні еректильної функції та лібідо);
 • - цукровому діабеті;
 • - гіперхолестеринемії; ожирінні.

Застосування елеутерококу в період після важких виснажують захворювань, реабілітація після радіо-, хіміотерапії, ін.; імунодефіцити (при хронічних легеневих захворюваннях, при професійних захворюваннях у робітників шкідливих виробництв, з метою профілактики інфекційних та вірусних захворювань, ін.); Позитивний вплив екстракту елеутерококу відзначено при жирній себореї шкіри і ранньому облисінні (зовнішнє застосування).

Елеутерокок користь для здоров'я

Елеутерокок користь для чоловіків велика при синдромі хронічної втоми і перевтоми, чоловічої імпотенції (зниженні еректильної функції та лібідо). При підвищених фізичних навантаженнях, що супроводжуються стресом, навіть цілком здоровим чоловікам слід час від часу приймати елеутерокок. Корисні властивості для чоловіків виражаються у включенні адаптаційних резервів організму. Рослина допомагає розподіляти стресове навантаження рівномірно, щоб не допустити ускладнень на окремі системи або органи.

Елеутерокок користь для жінок - багато жінок погано себе відчувають в передменструальний період. У них виникають відчуття, відповідні синдромам хронічної втоми і сезонної депресії. Це пов'язано зі специфічною гормональною перебудовою, яка відбувається у кожної жінки репродуктивного віку щомісяця. Істотно вплинути на самопочуття можна, включивши в щоденний раціон препарати з елеутерокок. Під час клімаксу також дуже корисно іноді пропивати курс елеутерококу.