Ламінарія

Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .

ламінарії

Ламинария (лат. Laminaria), або «морська капуста», - рід з класу бурих морських водоростей. Багато видів ламінарії вживаються в їжу. Слоевище у вигляді пластинки, рівною або зморшкуватою, цільної або розсіченою, без отворів, довжиною від декількох десятків сантиметрів до 20 м, бурого забарвлення. Ламінарія виростає в морській прибережній зоні, по ходу течій, з утворенням так званих «поясів ламінарій», які характеризуються рясним зростанням водоростей.

ламінарія властивості її зумовлені багатим хімічним складом .Вона славиться високим вмістом йоду, який входить до складу органічних сполук водорості. Органічна форма йоду краще засвоюється організмом, що дозволяє рекомендувати ламінарію для профілактики і лікування ендемічного зобу. Крім йоду, в морській капусті міститься калій, кобальт, магній, натрій, хлор, сірка і бром. Ламінарія багата на аскорбінову кислоту, вітаміни групи В, вітамінами РР і Е.

Властивості ламінарії відомі давно:

 • - нормалізує обмінні процеси, попереджає патології ендокринної системи;
 • - підвищує рівень гемоглобіну в складі крові;
 • - попереджає підвищену згортання крові і пов'язане з цим утворення тромбів;
 • - виводить з організму важкі метали, радіонукліди і холестерин;
 • - покращує і стабілізує роботу травної системи;
 • - очищає судини;
 • - сприяє підвищенню захисних сил організму;
 • - нормалізує функції центральної нервової системи, значно підвищує фізичну і розумову активність;
 • - сприяє зниженню жирової маси;
 • - покращує зовнішній вигляд шкіри, зміцнює волосся і нігті;
 • - служить профілактикою авітамінозу.

Ламинария користь водорості обумовлена ​​в першу чергу наявністю в ній органіч ських з'єднань йоду. Йод покращує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза, активує ряд ферментів. Під його впливом зменшується в'язкість крові, знижується тонус судин та артеріальний тиск. Йод робить регулюючий вплив на менструальний цикл, яєчники і щитовидну залозу, зменшує патологічні прояви преклімакса (кілька років перед настанням менопаузи). Ламінарія сприяє зменшенню вмісту холестерину в плазмі крові, затримує розвиток атеросклерозу. Фітогормони і вітаміни, що містяться в препараті, стимулюють репарацію слизових оболонок носа, ротової порожнини, кишечника, жіночих статевих органів. Галоїдна група елементів (хлор, йод, бром) надає бактерицидну дію. Що входять до складу полісахариди мають гидрофильной і адсорбційної здатністю, поглинають різні ендо - та екзогенні токсини з кишечника, а також надають послаблюючу дію. Користь ламінарії для організму велика, вона активізує імунну систему організму, виводить радіонукліди і токсини, запобігає зростання пухлин. В ендокринології використовують при ендемічному зобі, гіпертиреозі, доброякісних новоутвореннях щитовидної залози і гіпотиреозі, викликаних нестачею йоду в організмі. В гастроентерології застосовується при лікуванні хронічних закрепів, проктитов, шлункових захворювань. Він помітно покращує стан хворих з серцевими і нирковими набряками, викликаними нестачею вітаміну В1 (хвороба бері-бері), які страждають від гіпертонії, робить благотворний вплив на нервову систему, регулює процеси збудження і гальмування. Водорості нормалізує обмін речовин, ефективний при ожирінні, артритах, ревматизмі, подагрі.

Ламинария препарати , представлені в асортименті нашої продукції-таб. «Грація- біол» (серія Еліт), «Щітонорм- біол», екстракт «Ламінарії».

«Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, що сприяє детоксикації організму , стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну дію.

Препарати з ламінарії часто застосовуються зовнішньо для косметичних цілей. Водорості входить до складу крему «інтенсивний зволожуючий для обличчя».

Ламинария застосування:

 • - при захворюваннях, обумовлених дефіцитом йоду (ендемічний зоб, спорадичний зоб);
 • - при дисплазії щитовидної залози (тиреоїдит, аутоімунний тиреоїдит);
 • - гіпо- та гіперфункції щитовидної залози;
 • - артритах, ревматизмі, подагрі;
 • - в комплексній терапії нейропатії (оніміння рук і ніг), зниженні пам'яті і розумової працездатності;
 • - при захворюваннях серцево-судинної системи (кардіосклероз, кардіалгії, порушення ритму серця, коливаннях тиску, анемії);
 • - при схильності до захворювань верхніх дихальних шляхів, ГРВІ;
 • - при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (зниження моторної функції шлунково-кишкового тракту, порушення всмоктувальної здатності кишечника, виражені запори);
 • - при ожирінні, в тому числі, пов'язаному з гіпофункцією щитовидної залози;
 • - при хронічному атоническом замку, порушення функції щитовидної залози (гіпертіре оз);
 • - при значному відставанні в розвитку кістково-м'язової системи у дітей.

Застосування ламінарії зовнішньо при:

 • - захворюваннях верхніх дихальних шляхів для інгаляцій;
 • - лікуванні ангін, фарингітів, запальних процесів слизової оболонки порожнини рота.

Ламинария користь для здоров'я

Ламинария користь для чоловіків незамінний продукт при регулярних фізичних, нервових і емоційних перевантаженнях, а також професійних спортсменів, або просто любителів «гойдалки». В даному випадку її споживання допоможе запобігти захворюванням серцево-судинної системи, заповнити дефіцит необхідних речовин, забезпечить швидке відновлення організма.Іспользуется морська капуста і для поліпшення потенції, профілактики і лікування інфекційно-запальних недуг сечостатевої системи, еректильної дисфункції, а також для поліпшення якості, активності і кількості сперматозоїдів в спермі. Даному продукту здатні підвищувати рівень тестостерону, тому його можна назвати природним афродизіаком, що підсилює сексуальне бажання.

Ламинария користь для жінок - за результатами наукових досліджень був зроблений висновок, що ламінарія - відмінний профілактичний засіб проти злоякісних новоутворень, зокрема раку молочної залози. Морська капуста при вживанні її в їжу підходить для схуднення якнайкраще. Її калорійність становить всього 7-15 ккал на 100 грам свіжих водоростей. Ефект ламінарії для схуднення обумовлений тим, що морська капуста, заповнюючи шлунок, викликає почуття ситості, хоча енергетична ефективність від прийому їжі дуже невелика. Обгортання з ламінарією дозволяють ефективно боротися з розтяжками, обвислій шкірою і целюлітом. Жировий шар стає менше за рахунок активації обмінних процесів в клітинах і тканинах.