Чага

Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...

ЧАГА

Чага - це багаторічний гриб, паразитує на стовбурової корі беріз, відноситься до сімейства трутових. Чага мешкає, найчастіше, на зрубаних або старих березах. Зустрічається в лісових і лісостепових районах на всій європейській території. Батьківщиною цього гриба є далекий Сибір, звідки рослина поступово поширилося в багато регіонів, і зараз воно росте повсюдно.

Чага властивості її обумовлені значним хімічним складом. В її складі присутні багато важливих компоненти: Водорозчинні хромогени; Гуміноподобние Чагів кислота; полісахариди; лігнін; клітковина; Стероїдні сполуки; Пуринові з'єднання; Органічні кислоти; Тритерпенові кислоти; Вільні феноли; Солі кремнію. Мікроелементи в складі гриба чаги: Алюміній; Залізо; кремній; калій; кальцій; кобальт; магній; Марганець; мідь; натрій; нікель; срібло; Цинк. Завдяки такому величезному набору мікроелементів, чага володіє сильними лікувальними властивостями і благотворно впливає на організм людини.

Властивості губки

 • - протизапальну,
 • - протимікробний ,
 • - загальнозміцнюючий,
 • - іммуномоделірующее,
 • - тонізуючу,
 • - антиоксидантну,
 • - болезаспокійливий ,
 • - спазмолітичну,
 • - сечогінний
 • - проносну дію.

Чага, користь якої для організму величезна, давно використовується в цілющих цілях. Вона має протимікробні і антисептичні властивості. Вхідні в її склад речовини - справжні природні біогенні стимулятори. Завдяки входять до складу чаги органічних кислот унікальний гриб надає терапевтичний вплив на організм, регулює і нормалізує співвідношення водневих і гідроксильних іонів в організмі.

Користь губки обумовлена ​​її хімічним складом, підвищують захисні функції організму, стимулюють активність нервової і нейрогуморальної систем організму. Важливим властивістю чаги при його застосуванні є його здатність покращувати обмін речовин в організмі, причому, при цьому, активізується обмін речовин і в мозкових тканинах. Також, застосування чаги в лікуванні дозволяє відновлювати і активізувати загальмовані ферментні системи. Лікувальні властивості чаги обумовлені сприятливим впливом на стан кровоносної і серцево-судинної системи. Так, регулярне застосування гриба чага з його властивостями дозволяє збільшувати рівень лейкоцитів у крові, стимулювати кровотворення і регулювати роботу всієї серцево-судинної системи. Чага при лікуванні має протизапальну дію. Цей ефект стає очевидним і при зовнішньому, і при внутрішньому застосуванні.

Чага препарати , представлені в асортименті нашої продукції-березовий гриб входить в склад таблетованого комплексу «вита- біол» і екстракту «чаги».

Препарати з губки допомагають продовжувати життя онкологічних хворих до декількох років, якщо відсутня виражене виснаження. Застосування чаги допомагає затримувати зростання пухлин, в тому числі і злоякісних. Крім того, застосування чаги при лікуванні раку дуже ефективно. Цей гриб має унікальну здатність підсилювати активність препаратів, що застосовуються при онкологічних хворобах. Чага підвищує опірність організму і відновлює його захисні функції, допомагаючи в боротьбі зі злоякісними новоутвореннями. Ослаблені функціональні властивості організму значно підвищуються, що дозволяє нормалізувати життєдіяльність органів і тканин.

Чага застосування:

 • - хронічному гастриті зі зниженою секрецією, виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки (поза загостренням);
 • - дискінезії жовчовивідних шляхів і кишечника (за гіпокінетичним типом);
 • - полипозе шлунка і кишечника;
 • - коліті (симптоматична терапія) ;
 • - атонії кишечника;
 • - профілактиці онкологічних захворювань;
 • - астенічному стані, кахексії, в післяопераційний період;
 • - тривалої імуносупресивної терапії;
 • - пародонтозі;
 • - псоріазі.

Застосування чаги дозволяє нормалізувати кишкову мікрофлору, налагодити роботу органів шлунково-кишкового тракту, призводить до рубцювання виразки дванадцятипалої кишки і виразки шлунка. Тому, чага у вигляді відвару застосовується для лікування захворювань шлунка і кишечника, ефективне використання губки при боротьбі з поліпами і гастритами шлунка. Застосування чаги рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, після перенесених операцій та важких хвороб.

Чага користь для здоров'я

Чага користь для чоловіків допомагає зняти стресові і депресивні стани, нормалізує сон і повністю позбавляє від безсоння. Прибирає сприйнятливість до зовнішніх подразників і зміцнює нервову систему людини.

Чага користь для жінок ще і в тому, що виводить з організму не тільки шкідливі речовини, шлаки, але також і радіоактивні сполуки (важкі метали, радіонукліди). Такий вплив корисних властивостей губки відновлює ендокринну систему, і прискорюється регенерація клітин, що призводить до природного омолодженню всього організму. Застосування чаги дозволяє поступово нормалізувати баланс в організмі, при порушенні обміну речовин. Особливо корисний гриб чага для лікування ожиріння.