Цикорій

Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...

ЦИКОРІЙ

Цикорій - рід дворічних або багаторічних трав сімейства Айстрові, або Складноцвіті. Це корисне і ароматне рослина, з веретеноподібним і товстим коренем найпопулярніший замінник кави. Цикорій - це справжнє джерело корисних речовин. Цикорій зустрічається на Україні і в Росії. Виростає він на межі, пагорбах і вздовж доріг. У лікувальних цілях рослина вирощується в багатьох країнах.

Цикорій властивості його часто використовують в медицині, він володіє -

  • - протимікробну
  • - в'язким,
  • - протизапальну,
  • - заспокійливим,
  • - збуджує апетит,
  • - сечо-і жовчогінну дію .

Цикорій регулює обмін речовин в організмі, трохи підсилює серцеву діяльність, діє як судинорозширювальний і жарознижуючий засіб.

Властивості цикорію обумовлені його складом-основний корисний компонент інулін, вітамінно-мінеральний комплекс цикорію включає в себе вітаміни А, Е, В1, В2, В3, С, РР, крім того екстракт кореня багатий на кальцій, калій і магній.

цикорій користь - найбільше лікувальні властивості цикорій проявляє при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту і печінки. Цикорій, завдяки своїм корисним і цілющим властивостям, застосовується як жовчогінний, показаний при цукровому діабеті, особливо в початковій стадії захворювання.

Користь цикорію і в тому, що він є прекрасним замінником кави. Однак цикорій не просто замінює кави, але і більшою мірою збагачує його цілющими властивостями. Адже збагачений їм напій сприяє кращому руху крові, розчиняє і виводить жовчні камені, додає людині бадьорість вранці, а вночі допомагає позбавитися від безсоння.

Цикорій препарати - в асортименті нашої продукції входить до складу «кремній-Біоліка» і фіточаю «Сонячного». «Кремніо- біол» -.является комплексним засобом з високим вмістом органічних сполук кремнію; активізує обмінні процеси в кістковій і сполучній тканинах, детоксикаційну та метаболічну функцію печінки; нормалізує імунологічні реакції, білково-вуглеводний обмін; підвищує засвоєння мінеральних речовин, особливо кальцію; перешкоджає кристалізації мінеральних компонентів і утворення каменів і сольових відкладень.

Препарати з цикорію нормалізують функцію підшлункової залози, а також посилюють серцеву діяльність. Нерідко цикорій використовується в якості протимікробного і терпкий засіб. Поряд з цим він наділений протівовоспалітель ним, заспокійливим, жарознижуючим і судинорозширювальну властивостями.

Цикорій застосування

Препарати лікувального рослини чудово очищають нирки і печінку від шлаків, тому їх призначають для лікування цих органів. Крім того, вони мають жовчогінну властивістю і ефективно діють при різних порушеннях травлення (відрижка, печія, здуття живота, уповільнене травлення, нудота). Як додатковий засіб, цикорій використовується при лікуванні подагри і дерматитів.

Застосування цикорію дуже корисно при цукровому діабеті. Він знижує рівень глюкози в крові. Для діабетиків кращого напою не знайти, оскільки цикорій здатний замінити і цукор, і крохмаль.

Цикорій користь для здоров'я

Цикорій користь для чоловіків - якщо щоранку натщесерце випивати чашку цикорію з медом і лимоном, то не розвиватиметься гіпертонія. Цикорій замість кави слід застосовувати особам з серцево-судинні та нирковими захворюваннями, тому що він створює ілюзію звичного аромату, але не має такого шкідливого впливу, як заморський напій.

Цикорій користь для жінок - препарати з цикорію будуть корисні всім тим, хто прагне підтримати не тільки здоров'я, а й красу - велика частина цих речовин відповідає за тонус шкіри і швидкість відновлення колагенових волокон.