Спориш

Available
Рідна природа

Артро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 432
114,00 грн.
При порушеннях сольового обміну: остеохондрозі, артритах, подагрі ...
Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Рідна природа

Нефро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 441
114,00 грн.
Сечогінна, протизапальну дію, посилює виведення камнеобразующіх солей ...
Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника

споришу

Спориш (горець пташиний) належить до сімейства гречаних. Наукова назва «Polygonu» рослина отримало в зв'язку з особливістю його стебла, що складається з безлічі междоузлий і вузлів. Має розгалужені стебла, довжина яких може досягати 60 см. У добре розвиненому рослині довжина гілочок в загальному становить понад 80 м. Спориш невибагливий до грунтів. Він росте біля доріг, на вигонах, на засмічених місцях, біля житлових будинків, на стадіонах. Спориш не боїться витоптування та швидко відростає після багаторазового скошування. Спориш поширений по всіх материках (крім Антарктиди) .По всій території України росте 41 вид споришу, тому промислову заготівлю сировини можна здійснювати у всіх регіонах. Найпоширеніший вид - Спориш звичайний. Спориш застосовується в народній та офіційній медицині кілька тисячоліть. Пліній і Діоскорид використовували траву споришу для лікування запальних захворювань внутрішніх органов.У Авіценни є згадки про горці пташиному, який зупиняє кровотечу і загоює рани. Тибетська медицина вважає його прекрасним в'язким і відхаркувальну препаратом. Використовує для лікування легеневих захворювань, Вживає як зупиняють кров і полегшує серцеві захворювання засіб. Китайськими лікарями цінуються антигельмінтні, тонізуючі властивості трави споришу. Додатково їм лікують неврастенію і шкірні хвороби.

Спориш властивості рослини обумовлені його багатим составом.Трава споришу містить речовини дубильні (0.19%), флавоноїди (авикулярин, ізорамнетін, кверцетин, кемпферол, кверцетин-3-арабінозидом, лютеолін, мирицетин), олію ефірну (сліди), кумарини (скополетин, умбелліферон), сапоніни, летючий алкалоїд, вітамін С (57-450 мг%), каротин , пектин, сполуки кислоти кремнієвої, кислоти органічні, полісахаридних комплекс, залізо та інші речовини.

Властивості споришу здавна використовуються в медицині. Препарати з пташиного горця очищають кров, мають сечогінну, потогінну, загальнозміцнюючим, діуретичною і відхаркувальну дію.

Спориш користь рослини ще й в тому , що воно володіє терпким, сечогінну, антимікробну, протигнильним, протизапальну дію, збільшує згортання крові, викликає скорочення матки, прискорює загоєння ран, сприяє підвищенню імунітету.

Користь споришу - Були протестовані його властивості підсилювати скорочення матки і підвищувати згортання крові. Він зупиняє кровотечу, обволікає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту і захищає від дратівливих чинників. При цьому поліпшується її функціональний стан. Призводить до зниження проникності судин і нормалізує процес всмоктування в кишечнику. Має протигнильними властивості, знижує давленіе.Ускоряет виведення рідини з організму. Виводить токсини, чому сприяють солі кремнієвої кислоти в його складі. Запобігає рецидив після операції з видалення каменів при сечокам'яній хворобі.

Спориш препарати якого в асортименті нашої продукції представлені дуже широко, входить до складу препаратів «Кремніо- біол», «Гепато- біол», «артрит біол», «нефро- біол». «Кремніо- біол», Яболпект «Для жінок», фіточай «Кристалічний».

Препарати з споришу показані при хронічних хворобах сечовивідних шляхів , проблеми з шлунком і кишечником, при сечокам'яній хворобі і захворюваннях печінки, для полегшення стану при туберкульозі, маточне або гемороїдальному кровотечі. Зовнішньо спориш використовують для лікування шкірних хвороб, а також загоєння ран.

Застосування споришу

Спориш ефективний при туберкульозі, бронхіті, кашлюку, бронхіальній астмі , малярії, застуді, запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Трава споришу знайшла застосування в лікуванні виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, запалень ШКТ, гастриту і дізентеріі.Спориш використовується в боротьбі зі злоякісними новоутвореннями. Покращує обмін речовин, виступає легким проносним, відновлює водно-сольовий баланс. Спориш застосування в народній медицині показано при серцевому неврозі і прискореному серцебитті, поліартриті і запаленні суглобів, при геморої і лікуванні ран, забитих місць. В якості примочок використовується при алергічному діатезі і шкірних захворюваннях у дітей. Настій споришу у вигляді аплікацій і полоскань допомагає при запаленні ясен, стоматиті, гінгівіті і інших запальних захворювань порожнини рота.

Спориш користь для здоров'я

Спориш користь для чоловіків велика при захворюваннях печінки, сечовивідних шляхів, сечового міхура, сечокам'яної хвороби, захворюваннях нирок. Спориш оптимальний при хронічних формах захворювань, тому що абсолютно не токсичний.

Спориш, користь для жінок - Трава споришу ефективна при хронічних запальних захворюваннях статевої сфери; кровотечах після пологів, абортів і викликаних фіброміомою матки; при клімактеричний і ювенільної гиперменорее; при атонії і гіпотонії матки для стимуляції скорочень. Спориш при безплідді застосовувався ще в Середні століття. «Ботанічний словник герметичній медицини» рекомендує пити його настій і дає опис дії: «народжує бажання і сили до співжиття». Сучасна медицина підтвердила, що спориш результативним при безплідді. Він стимулює яєчники, знімає запалення і сприяє настанню вагітності. Настій приймається обома подружжям.