Софора

Available
Рідна природа

Проста-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 444
114,00 грн.
Покращує обмінні процеси в передміхуровій залозі, регулює функцію статевих залоз ...
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.

СОФОРА

Софора (лат.Sóphora) рід невеликих дерев і чагарників сімейства Бобові (Fabaceae) .Лістопадное дерево сімейства бобових висотою до 30 м. Стовбур покритий розтріскується сірою корою. Гілки гладкі, зелені. Листки чергові, непарноперисті, з 3-8 парами листочків. Листочки довгасті, зверху темно-зелені, блискучі, знизу - сизі. Квітки біло-жовті, неправильні, зібрані в верхівкові волоті. Плід - боб з 2-8семенамі. Цвіте в червні - липні, плоди дозрівають в серпні - вересні. Родина софори японської - Китай і Японія. Культивується в південних областях Росії, в Криму.

Софора властивості рослини вивчені медициною давно, має унікальний склад. Деякі хімічні сполуки, такі як кемпферод-3-софорозід, кверцетин-3-рутинозид, гінестеін-2-софори-біозідом, є специфічними і зустрічаються тільки в плодах і бутонах софори. Крім того, софора містить кумаронохромони, полісахариди, тритерпенові сапоніни, лектини, жирні олії. Заслуговують на увагу вільні амінокислоти, які беруть участь в білковому обміні, синтезі біогенних амінів і інших процесах. Шість амінокислот містяться в софорі (лейцин, метіонін, валін, треонін, триптофан, аргінін) відносяться до розряду незамінних. Основні лікувальні властивості належать флавоноидам, рутину і кверцетину. Зміст рутина в плодах софори коливається від 8 до 30%, тому бутони/плоди служать джерелом отримання рутина для фармпромисловості.

Властивості софори дуже корисні для організму людини: має загальнозміцнювальну, протимікробну, протизапальну, сечогінну, кровоспинну, репаративний, протиглисний, фунгіцидну, гіпоглікемічну дія; регулює вуглеводний і сольовий обмін; є активним адаптогеном; зміцнює і тонізує організм; обмежує проникність і ламкість судин; знижує алергічні реакції; запобігає передчасному старінню.

Софора користь - Софора вважають універсальним засобом. Поряд з женьшенем, елеутерокок, левзея, софора, як адаптоген, підвищує загальну опірність організму і його адаптацію до постійно мінливих умов навколишнього середовища. Багатющий хімічний склад софори має високу цінність в відновлювальних та лікувальних програмах. Ефективне бактерицидний засіб, дія обумовлена ​​Геністеїн і кверцетином, згубний щодо золотистого стафілокока, кишкової палички. Плоди софори японської, як високо ефективний засіб, призначають при харчових токсикоінфекціях, отруєннях, диспепсіях, кишкових інфекціях, діареї різного походження.

Користь софори - містить рутин, який надає капіляропротекторні дію, знижує проникність судин, сприяє засвоєнню аскорбінової кислоти (вітаміну С). Дослідженнями встановлено, що софора знижує артеріальний тиск, покращує діяльність серця, розширює судини, зменшує збудливість центральної нервової системи.

Софора препарати в асортименті нашої продукції представлені в натуральному комплексі «Капілляр- біол», «Антіварікоз- біол», «Проста-біол», свічки «Софора». «Капіляр-біол» - комплексний фітопрепарат, який захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів, відновлює мікроциркуляцію крові в усьому організмі, нормалізує обмін речовин на клітинному рівні. Має виражену антиоксидантну дію. Сприятливо впливає на перебіг гіпертензії і аритмії серця. Крім того, препарат має протизапальну, протинабрякову, антигістамінну дію, знижує рівень холестерину і ризик тромбоутворення, зменшує в'язкість крові.

Препарати з софори входять до складу бальзамів для зовнішнього застосування-бальзам « від тріщин на п'ятах »,« Для губ »,« При набряках ».

Софора застосування

  • - порушення периферичного кровообігу (геморагічні інсульти, крововиливи в сітківку);
  • - вегето-судинна дистонія;
  • - зниження адаптаційних можливостей організму;
  • - атеросклероз судин головного мозку з шумом у вухах, запамороченням;
  • - варикозний симптомокомплекс (втома, важкість у ногах, судоми, набряки);
  • - постфлебіческій синдром, облітеруючий ендартеріїт, капіляротоксикози;
  • - цукровий діабет та його ускладнення, в тому числі ангіопатія;
  • - алергічні захворювання;
  • - хронічна екзема, псоріаз;
  • - колагенози;
  • - кровотечі, геморагії ний діатез;
  • - профілактика інсультів.

Застосування софори різнобічно. Експериментально доведено, що кверцетин софори послаблює алергічні реакції, має протизапальну, антивірусну дію, проявляє гепатопротекторну активність. Завдяки дії флавоноїдів, софора призначають при алергічних захворюваннях, патологіях шлунково-кишкового тракту і верхніх дихальних шляхів, від банальної застуди до туберкульозу. Иммунокорригирующие властивості використовуються при хронічних гепатитах, радіопротекторних - для підготовки онкохворих до проходження курсів хіміо- і радіопроменевою терапії. Фармакологічні властивості софори затребувані в терапевтичних заходах при гіповітамінозі С. Рутин, в силу своїх антиоксидантних властивостей, захищає аскорбінову кислоту від надлишкового окислення. В спектр призначень софори входять поліартрити, стенокардія, тромбофлебіт, облітеруючий ендартеріїт, кровотечі, капіляротоксикози. Ефективне бактерицидний засіб, дія обумовлена ​​Геністеїн і кверцетином, згубний щодо золотистого стафілокока, кишкової палички. Плоди софори японської призначають при харчових токсикоінфекціях, отруєннях, диспепсіях, кишкових інфекціях, діареї різного походження.

Софора користь для здоров'я

софора користь для чоловіків з цукровим діабетом велика. За сахаросніжающіму властивості софора перевершує аналогічну дію антидіабетичного збору «Арфазетин», а по антігіопротекторному і ранозагоювальну перевершує відвар шипшини. Біологічно активні речовини софори сприяють поліпшенню циркуляції крові в судинах головного мозку, попереджають тромбоутворення, сприяють зміцненню судин.

Софора користь для жінок , які страждають від кровоточивості огромна.Показаніямі до застосування софори є різні кровотечі (шлункові, маткові, легеневі, кишкові, носові, гемороїдальні), ангіопатії при цукровому діабеті, гломерулонефрит, крововиливи в мозок, сітківку ока, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, капіляротоксикози, хвороби печінки з геморагічним діатезом, ураження стінки судин. На особливу увагу заслуговують кровотечі, обумовлені патологією системи згортання крові.