Сенна

Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Сенна

Сенна (каси гостролистого) єгипетська, африканська сенна, олександрійський лист. Назва на латині: Senna alexandrina.

Обидва види кассии представляють собою невеликі теплолюбні чагарники висотою до 2 м. Касія вузьколиста має стрижневий малогіллястим, що глибоко йде в грунт корінь. Стебло прямостояче, гіллясте, з черговими складними парноперістимі листям з 4-8 парами вузьких, яйцевидно-ланцетних вузьких листочків. Квітки злегка неправильні, жовті, зібрані в пазушні суцвіття. Плід - плоский багатосім'яний боб до 5,5 см довжини, до 2,5 см ширини, темно-коричневого кольору. Насіння величиною 0,5-0,8 см, плоскі. Родина Сенни - Західна Африка. Лист сени - популярне проносний засіб в східній медицині, особливо китайської. Тому в Індії, Пакистані, Узбекистані, Туркменії та Азербайджані, Південному Казахстані різні сорти сени вирощують як лікувальний засіб. Сенна - теплолюбна рослина. При 10 ° С її ріст припиняється, а незначні заморозки можуть стати причиною загибелі. В Україні для фармакологічних цілей сенну вирощують на спеціально відведених для цього ділянках, далеко від жвавих дорожніх магістралей і великих промислових заводів.

Сенна властивості рослини обумовлені його складом. Препарати з листя сени містять антраглікозіди (сенідін А і В, Рєїн, алое-емодін), органічні кислоти (пальмітинову, лінолеву, стеаринову та ін.)., Глікозиди (кемпферол, кемпферін), алкалоїди, стерини, смолисті речовини.

Властивості сени вивчені давно:

  • - сильнодіючий проносне;
  • - сечогінний;
  • - секреторное;
  • - збуджує апетит;
  • - протизапальну.

Сенна користь

у листі і плодах сени є антраглікозіти, вплив на них травних ферментів в кишечнику призводить до їх розпаду на цукру і аглюкони, які, впливаючи на гладку мускулатуру кишечника, стимулюють його рухову активність. Також є біофлавоноїди, смоли, фітостерини, органічні кислоти, сліди алкалоїдів, зола, полісахариди. З макроелементів сенна містить магній, калій і фтор. Наукова медицина використовує препарати з вмістом сени як делікатного проносний засіб для лікування атонічних запорів.

Також її призначають перед оперативними порожнинними втручаннями та дослідженнями органів черевної порожнини, в інших випадках , коли необхідно повне спорожнення кишечника. Сенна має антитоксичну і жовчогінну дію, що дозволяє використовувати її при різних функціональних розладах печінки і жовчного міхура. Лікарі інфекціоністи практикують призначати сенну при амебної дизентерії.

Сенна препарати з її змістом широко представлені в асортименті нашої продукції-Клітковина «Овесан», комплекс «антигельмінтними», екстракт «Грація-біол», фіточай «Граціозний».

Препарати з сени вважати надійним сильнодіючою проносним засобом. Вони містяться в численних проносних чаї. У народній та офіційній медицині листя і плоди сени застосовують як засіб від запору; при захворюваннях, при яких бажано легке звільнення кишечнику з м'яким стільцем, як, наприклад, при тріщинах в анальної області, геморої і після оперативних втручань на прямій кишці; для очищення кишечника перед рентгеноскопією, а також перед і після оперативного втручання в черевній порожнині. «Овесан» - рослинний комплекс: проявляє спазмолітичну, і протизапальну дію, посилює перистальтику кишечника. Сприяє відновленню і оптимізації якісної роботи кишечника до фізіологічної норми, підвищує тонус кишкової стінки, є оптимальним засобом при атонії кишечника (запорах), поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і всього організму в цілому.

Сенна застосування

Будучи досить ефективним проносним засобом, препарат показаний до застосування:

- При хронічних запорах;

  • - При атонії товстого кишечника;
  • - Для того щоб регулювати стілець тим хто страждає гемороєм;
  • - При проктиті;
  • - Коли мають місце тріщини в анальному отворі.

Застосування сени в народній медицині застосовуються настої і відвари сени для прийому всередину як сечогінний і послаблюючий засіб. При піодермії роблять примочки з відвару сени.

Сенна користь для здоров'я

Сенна користь для чоловіків

У проктології препарати з сени пропонуються при наявності тріщин анального отвору, парапроктитах, геморої. З причини того, що сенна має повільний проносний ефект, її вживання призначається на ніч.

Сенна користь для жінок

Трава сени є одним з базових засобів для схуднення. Більшість чаїв, зборів і засобів, орієнтованих на боротьбу із зайвою вагою, мають в своєму складі ця рослина. Це пояснюється тим, що листя сени діють не тільки як проносне, а й проводять очищення організму від застарілих калових мас і токсинів. Тому, яка б дієта для схуднення не використовувалася, листя сени входять в її підготовчу програму. Сенна використовується також для догляду за волоссям. Подрібнене листя сени відомі під назвою «нейтральна хна» для волосся. Вони зміцнюють волосся, пом'якшують їх, роблять більш слухняними жорстко-кучеряве типи. Допомагають прибрати лупа, зробити волосся більш гладким і товстим.