Полин

Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

ПОЛИН

Полин (лат. Artemísia) великий рід трав'янистих або полукустарніковихрастеній сімейства Айстрові (Asteraceae). Полин гіркий є багаторічною рослиною сімейства складноцвітих з характерним специфічним ароматом і дуже гірким смаком. Запах полину досить сильний. Стебло у трави гіллясте, брудно-фіолетового кольору. Висота рослини на хороших землях доходить до 2 метрів. Широко росте практично у всіх регіонах країни на окультурених, занедбаних і диких грунтах. Досвід застосування полину йде в глибоку старовину. У древніх слов'ян полин вважалася культовою рослиною, що володіє здатністю очистити духовний і фізичний світ. А в стародавньому Римі її використовували як засіб для зміцнення шлунка .У Китаї її носили в сандалях, китайці вважали, що таким чином можна відновити апетит. Мандрівники не забували брати її з собою в далеку дорогу, вважалося, що полин допоможе уникнути морської хвороби.

Полин властивості

Трава і листя полину гіркою містять-0,5-2% ефірного масла, до складу якого входять біциклічні монотерпеноід - туйол (10-25%), туйон (близько 10%), пінен і ін., а також азуленогенние Культивують лактони, які надають траві полину своєрідний гіркий смак - артабсін, абсинтин (димер артабсіна) .Зелено-синій колір масла полину обумовлений азуленом. Крім того, містяться флавоноїди, органічні кислоти, дубильні речовини, каротиноїди.

Властивості полину різні:

має загальнозміцнювальну, протимікробну, протизапальну, спазмолітичну, седативну, сечогінну, проносну, репаративний, знеболюючу, в'яжучу, жовчогінну, вторгнень, протиглисний, протисудомну дію; регулює діяльність нервової системи; сприяє порушенню апетиту; нормалізує функцію підшлункової залози; стимулює травні функції, резистентність організму, фагоцитарну активність; стабілізує імунні реакції.

Полин користь в тому, що її гіркоти стимулюють роботу шлунково-кишкового тракту, благотворно впливають на секрецію шлункового соку, вироблення ферментів підшлункової залози, а також дають жовчогінний ефект.

Користь полину - за допомогою цієї рослини можна позбутися практично всіх видів глистів. При цьому може використовувати як сама полин, так і трав'яні збори з полином. Такі чистки рекомендується робити всім людям, адже, як показують медичні дослідження, не менше 90% людей мають в своєму тілі всіляких паразитів.

Полин препарати з її змістом представлені в нашому асортименті-Таб. «Антігельмінт- біол», «Сім трав», «Гепато-біол», екстракти «Полин». «Антігельмінт- біол», «Антіалкоголь- біол», фітокомплекс «антигельмінтними».

Препарати з полину широко використовуються для зовнішнього застосування-рослина входить до складу шампуню від лупи «Юна» , в крем-бальзам «Антідемодекс».

Полин застосування:

  • - захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічні, гипацидном, атрофічні гастрити, анорексія);
  • - захворювання печінки і жовчного міхура, в тому числі дискінезія жовчовивідних шляхів;
  • - захворювання нирок;
  • - запальні захворювання жіночої статевої сфери, клімактеричний синдром, дисменорея, гіпоменструальний синдром, аменорея центрального генезу ;
  • - неврастенія, епілепсія, імпотенція, енурез;
  • - ревматизм;
  • - алергічні шкірні захворювання (екзема, піодермія, кандидози, псоріаз, атопічний дерматит) ;
  • - паразитарні захворювання, глистяні інвазії;
  • - захворювання очей;
  • - ожиріння.

застосування полину в народній медицині в основно м у вигляді відварів, настоїв і спиртових настоянок, а так само у вигляді сухого порошку.

Полин користь для здоров'я

Полин користь для чоловіків

Ефективне лікарський засіб для боротьби з імпотенцією. Допомагає в лікуванні простатиту. Сприяє підвищенню витривалості і чоловічої сили. Використовується як лікарський засіб при лікуванні захворювань сечовивідних шляхів, мають інфекційну природу. Ефективний засіб в лікуванні алкогольної залежності, так як викликає стійку відразу до алкоголю. Рослина здатна усувати симптоми похмільного синдрому і отруєння алкоголем.

Полин користь для жінок

Полин завжди вважалася жіночою травою, тому її здавна призначали при жіночих захворюваннях. Рослина зменшує кількість виділень під час менструації, запобігаючи тим самим розвиток анемії. Усуває больовий синдром при місячних. Регулює менструальний цикл. Нормалізує гормональний фон при місячних і під час клімаксу. Запобігає формуванню і ріст злоякісних пухлин матки. Допомагає в терапії захворювань статевої сфери, що мають інфекційну природу.