Дуб

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви

Властивості дуба

Дуб властивості . Дуб одне з найсильніших енергетичних дерев. А деревина його відрізняється особливою міцністю і щільністю. Дуб дерево довгожитель. Тому і в побуті ходить фраза: «Міцний, як дуб». Дуб є деревом довгожителем. А плоди приносить тільки після 30-ти років життя.

Дуб користь . Цілющими властивостями володіють жолуді, кора і листя дуба. Кора дуба містить таніни, які відіграють важливу роль в зв'язуванні і зміцненні білкових тканин. Що в свою чергу, робить невразливими для інфекцій. Саме дерево є цінним будівельним матеріалом, так само з нього виготовляють меблі.

Користь дуба . Найкориснішим і лікувальним у дуба, звичайно, є молода кора. Вона містить смоли, пектин, кислоти і цукор, кальцій, залізо, магній, калій і т.д. Ще вона містить кверцетин, який зміцнює кровоносні судини. Жолуді теж містять корисні речовини: дубильні, білкові, масло, крохмаль. З жолудів роблять смачну каву.

Кора дуба властивості:

  • - протиглисний;
  • - сечогінний;
  • - протизапальну;
  • - кровоспинний;
  • - в'яжучий;
  • - ранозагоювальну.

Кора дуба входить до складу багатьох сумішей, які використовуються при проблемах зі шлунком, печінкою, кишечником і селезінкою.

Кора дуба застосування

Застосування кори дуба . Кора дуба знайшла широке застосування. Порошок з кори дуба застосовується у ветеринарії для загоєння ран, а відвари і мікстури - як в'яжучий і протівогнілостное засіб. У настоянки, відварах і мікстуру для людини кора дуба займає своє почесне місце.

Кора дуба спосіб застосування . Кора дуба вважається одним з найкращих в'яжучих засобів. Воно ідеально підходить при лікуванні геморою і варикозного розширення вен. Це її властивість визнано офіційною медициною. З кори дуба виготовляються:

  • - відвари;
  • - настоянки;
  • - мазі;
  • - порошки.

Відвари, мазі і порошки застосовуються зовнішньо, настойки - всередину. Кора дуба застосування для чоловіків . Як правило, чоловіки багато працюють: розумово і фізично. Чоловіки добувачі, вони забезпечують свою родину, докладаючи до цього максимум зусиль. Препарати, виготовлені на основі кори дуба, допоможуть їм зберегти фізичну і розумову активність, додадуть бадьорості на тривалий період часу. Адже дуб позитивно впливає на роботу серця і нервової системи.

Препарати з дуба

Препарати з кори дуба широко застосовуються і в медицині, і в гомеопатії, і в народній медицині, і в ветеринарії. Кора дуба використовується в якості в'яжучого при стоматитах, гінгівітах, запальних процесів глотки. Кора дуба є хорошим замінником імпортної ратанії.

Дуб препарати . У нашому препараті алергії до складу таблеток входить кора дуба. Також вона входить до складу свічок ЕДУКОНД дуб. А ще до складу кремів бальзамів «Народний цілитель» при пітливості і від варикозу.