Буркун

Рослина буркун

Буркун рослина . Висока трав'яниста рослина, висотою до 1 метра. Володіє приємним запахом кумарину. Відноситься до сімейства бобових. Як лікарську сировину заготовляють траву буркуну під час цвітіння.

Властивості буркуну

Буркун властивості . Біологічна активність буркуну обумовлена ​​наявністю в ньому кумарину. Також буркун містить такі макроелементи, як калій, кальцій, магній, залізо і мікроелементи цинк, кобальт, хром і ін., Дубильні речовини, вітамін С, вітамін Е.

Трава буркун властивості . У траві буркуну міститься більше, ніж в інших травах перетравного білка. Тому його добре використовувати для корму домашнім тваринам. Також буркун відмінний медонос. Буркун трава невибаглива, тому дає дуже хороший урожай.

Трава буркун корисні властивості:

  • - відхаркувальні;
  • - ранозагоювальні;
  • - протизапальні;
  • - протисудомні;
  • - заспокійливі;
  • - потогінні;
  • - антисептичні;
  • - гіпотензивні.

Цілющі властивості буркуну відомі давно. Ще з часів Авіценни. Сама назва «Буркун» походить від слова «донної» - давньої назви подагри. Буркун користь . Буркун часто вживають як болезаспокійливий засіб. А ще при підвищеній збудливості і головних болях. Добре приймати ванни з буркуном, вони надають розслаблюючу, заспокійливу дію на організм. Користь буркуну обумовлена ​​наявністю кумарину, він сприяють підвищенню кількості лейкоцитів, заважають згортання крові, заспокійливо впливають на нервову систему людини. Завдяки даним властивостям, траву застосовують для розрідження крові.

Буркун застосування

Застосування буркуну допомагає при мігрені, безсонні, неврастенії. Ефективні примочки з відвару буркуну при гнійних виразках і ранах. А відвар добре пити при болісних менструаціях, клімаксі. Важливо щоб не було передозування при застосуванні, тому що це може викликати запаморочення, нудоту і блювоту. Використовують ароматні якості буркуну в парфумерної промисловості, лікеро-горілчаної та тютюнової. А в побуті застосовують від молі.

Буркун препарати

Препарати з буркуну . Препарати з буркуну широко застосовуються як зовнішній засіб: при запаленні середнього вуха, при ревматизмі, при запаленні молочних залоз. А ще трава буркуну в ходить до складу пластиру, який використовують при наривах і гнійника.

У нашому асортименті є прекрасні препарати з буркуном - Фітовіт «Мастонорм» і продукт ХХI століття пектиновмісні Яблопект Жіночий.